Přejít na obsah

[0.9.15.2] Zvedákův balík modifikací


Zvedak (9-TD2)

Recommended Posts

Přidáno do 1. příspěvku.

 

Posunutí Hitlogu níže (aby se nepřekrýval s ikonami znaků tanků:

Otevřete složkus XVM configy (..\World_of_Tanks\res_mods\xvm\configs\@Zvedak) a zde otevřete hitlog.xc (v poznámkovém bloku) a zde přepište hodnotu Y třeba na 30. Pak otestujte a bude li vyhovovat, máte vyhráno. čím vyšší číslo, tím níže bude. Lze hýbat i s X, takže si ho můžete hodit kam chcete, ale to už je vaše věc. Příklad:

"x": 300,
    "h": 1000,
    "y": 3
Na
"x": 300,
    "h": 1000,
    "y": 30
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, dnes jsem z balíku smazal všechno "xvm" kromě hitlogu (VehicleMarkersManager, battle, TeamBasesPanel, XVM.xvmconf), takže jsem pochopitelně hrál bez barviček... jenže pád hry způsobil i samotný hitlog :geek:

 

btw : Zkusil jsi z balíku oddělat jen hitlog a hrát bez něj? Když pád způsobuje i v "čisté hře"...?

 

EDIT: Pouštěl jsem hru jen s "last position mod" (poslední spot) a hra se ani nespustila - jen černá obrazovka...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj. jsem tu nový a nerozumím tomu jako vy tady, ale po nainstalování nejnovějšího balíčku mě to padá tak po 5i bitvách - jen dneska v noci cca od 1,00 jsem hrál asi 3 hodiny a nespadlo to ani jednou - namůže to být tím, že je přes den moc hráčů a přetížený server ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj. jsem tu nový a nerozumím tomu jako vy tady, ale po nainstalování nejnovějšího balíčku mě to padá tak po 5i bitvách - jen dneska v noci cca od 1,00 jsem hrál asi 3 hodiny a nespadlo to ani jednou - namůže to být tím, že je přes den moc hráčů a přetížený server ?

WG vydalo pochybnou verzi a přes ty veškerý záplaty se jim to pomalinku začíná rozpadat pod rukama. Víc bych v tom nehledal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Přidáno do 1. příspěvku.

 

Posunutí Hitlogu níže (aby se nepřekrýval s ikonami znaků tanků:

Otevřete složkus XVM configy (..\World_of_Tanks\res_mods\xvm\configs\@Zvedak) a zde otevřete hitlog.xc (v poznámkovém bloku) a zde přepište hodnotu Y třeba na 30. Pak otestujte a bude li vyhovovat, máte vyhráno. čím vyšší číslo, tím níže bude. Lze hýbat i s X, takže si ho můžete hodit kam chcete, ale to už je vaše věc. Příklad:

"x": 300,
    "h": 1000,
    "y": 3
Na
"x": 300,
    "h": 1000,
    "y": 30

 

Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Crabtre objevil novou verzi XVM. Tak, ozkoušejte, nemělo by to padat a vše by mělo fungovat jako dřív. Dejte mi vědět, jak to šlape, nemám teď moc čas ani chuť testovat na pobliku.

 

Verze 3.4.0

Stáhnout ZDE

 

Do budoucna hodlám přidat garáž ze dne veteránů. Pokud to nebude nic namáhavého, oddělím to od balíku. Pokud to lehce namáhavé bude, tak asi sepíšu návod, jak to odstranit  :thumbsup: 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si vzal z tvého jen adresář XVM a fachá mi to ale při nabíhání seznamu před bitvou jsou ikony enemáků zrcadlově. Jak to skočí do bitvy, tak už nejsou. Já jen žasnu co s těmi ikonami WG dokáže naprasit. Probůh, vždyť to přece nemá co vadit když tam nahraju jenom jiné obrázky, ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...