Přejít na obsah

[0.9.15.2] Zvedákův balík modifikací


Zvedak (9-TD2)

Recommended Posts

Mám uplně stejný problém, ale možná je to tím, že jsem přeinstaloval celý PC a něco i tam chybí. Je zapotřebí instalovat Dokan library?

Ne, není třeba Dokan. Zkuste čistou instalaci a když nepomůže, tak nevím. Většině lidem to funguje, takže tam chyba být nemůže. 

Nouzový plán, zkusit stáhnout XVM a hodit ho tam znovu. Jen teda po stažení doporučím smazat složku res.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Něco je špatně, smazal jsem res_mods, nakopíroval to z verze 2.2.0 a po spuštění nevidím staty hráču v bitvě. Všecko ostatní funguje (šance na výhru, hodiny, výdělky po bitvě...).

Zítra ještě zkusím čistou instalaci, dneska to už nedám.

Pokud by měl někdo nějaký tip, čím by to mohlo být, sem s ním, budu moc vděčný.

 

A ještě jedna věc, moc děkuju Zvedáku, že tyhle vychytávky pro nás děláš, hned se to pak líp hraje, opravdu moc díky a prosím, vytrvej v tom :smile:

 

Ahoj "Slimak", nevím, jestli píšeš o tomhle ? http://megaupload.vsevjednom.cz/nahled/shot_002KfBmJ.jpg

 

Já to zkoušel několik balíčku včetně tohoto a bylo to pořád stejný.

Potom mě poradili, že nemám potřebný Fonty ve Windows : stáhni zde - http://uloz.to/xCE71sW4/doplnujici-fontiky-zip - Patří sem: C:\Windows\Fonts

 

No a už je to v pořádku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak pls nastavím, abych ve sniper modu měl ty tmavé okraje (dříve to odstraňoval scope shadow, ale já ho právě proto vždy z res/gui/flash vymazal). Dále bych se chtěl zeptat, jak se zbavím absolutního zoomu?

 

No a ještě jedna otázka, balíček dle mého obsahuje nějakou úpravu grafiky, něco jako sweet FX atp? Pokud ano, chtěl bych se zeptat, jak se toho zbavím, respektive vypnu. Mám monitor s vynikajícm podáním barev a kontrastem a při použití takových utilit mi přijde, že mám barvy až zbytečně přepálené a zbytečně překontrastěné.

 

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak pls nastavím, abych ve sniper modu měl ty tmavé okraje (dříve to odstraňoval scope shadow, ale já ho právě proto vždy z res/gui/flash vymazal). Dále bych se chtěl zeptat, jak se zbavím absolutního zoomu?

 

No a ještě jedna otázka, balíček dle mého obsahuje nějakou úpravu grafiky, něco jako sweet FX atp? Pokud ano, chtěl bych se zeptat, jak se toho zbavím, respektive vypnu. Mám monitor s vynikajícm podáním barev a kontrastem a při použití takových utilit mi přijde, že mám barvy až zbytečně přepálené a zbytečně překontrastěné.

 

Díky

 

Sniper:

Najdi si v D:\Hry\World_of_Tanks\res_mods\0.8.8\gui - avatarinputhandler "binoculars" a přepiš to na:

<binoculars>

<background>maps/fx/gobo_binoculars.dds</background>

</binoculars>

 

Zoom:

smaž ve stejný složce ZoomX - mělo by to stačit, pokud ne, tak ho tam nech, otevři a umaž tu 16.

 

Mlha:

Je to na oddělání těch hnusných barevných filtrů a mlhy, mělo by stačit smazat ve složce 0.8.8 složku "Spaces" ... teďka se mi zdá, že to nic neudělalo, když jsem to smazal, nevím, dej vědět.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Další verze, opravuje jen snad dvě věci: 
- Novější Crabtreho verze YK, taková přehlednější s lepším hodnocením a ukazuje to i WN7 za odehraný bitvy.
- Druhá věc jsou klanikonky...teď již opravdu jen českých klanů, měl jsem tam celou EU tuším...

 

cTZsp.jpg

 

Nic závratnýho, ale kdyby byl zájem - ZDE

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...