Přejít na obsah

[0.9.15.2] Zvedákův balík modifikací


Zvedak (9-TD2)

Recommended Posts

Příspěvek výše vyřešil některý problémy, ale hodiny v hangáru zatím nemám. A ne, nepomáhá  :cool:

 

Dotazy:

 

 Tvorba ikonek :

Tank Icon Maker - ruské tanky mají názvy v azbuce. Jak je nastavím na normální latinku?

 

Clanicons:

Zjistil někdo, jak je s novým XVM zprovoznit? U origo XVM souborů taktéž nefungují.

 

 

Tak, hodiny v garáži zprovozněny, v dalším balíčku tedy budou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jde tam nějak zvětšovat minimapa? Myslím jedním tlačítkem aby byla velká přes obrazovku. V minulém jsem to měl na Ctrl a teď to nejede. A z nějakého divného důvodu mi to neukazuje, že se mi něco poškodilo. Mám tam teda jiný damage panel ale to by snad nemělo vadit, když je pro 0.8.8. Mám radši ten průhledný ZAYAZ.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Balíček pro verzi 0.8.8.

 

Je tam pár drobných chyb, které ale nemají vliv na hratelnost a jsou to prkotiny (převážně ikonky tanků).

 

Funguje - minimapa (na nových mapách asi ne úplně správně), dmg panel, hit log, zvuk a obrázek 6. smyslu, Jimbo zaměřovač, zoomX, noscope shadow, spotted marker...

Nefunguje - hodiny v bitvě, XVM, rozšířená Crabtreho čeština, YasenKrasen statistiky...

 

Až budou aktualizované módy tak se to pokusím dát zase vše do pořádku. Nejdřív to vypadá ale na konec září - valím k moři. Aktuální verze je ale dostatečná a funguje většina podstatných věcí, na které jsme si už zvykli.

 

Verze balíčku 2.0.0 (0.8.8)

http://uloz.to/x1tmFHU8/zvedakuv-balik-modifikaci-2-0-0-rar

A je to res_mods z tohoto prvniho cos posilal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj sem rikal ze nic neinstaluju jen ciste vlozim res_mods na co XVM stejne se mu neda verit mas treba 53 na vyhru a stejne prohrajes nebo obracene mame 47 a vyhrajem.Nikdy nevis kdo za koho hraje nebo jakou ma naladu nebo jestli nehulil nebo nepil :biggrin: .Proste na XVM nehraju. :tongue:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...