Přejít na obsah

[0.9.15.2] Zvedákův balík modifikací


Zvedak (9-TD2)

Recommended Posts

Zvedáku, díky za balík, i za config na přání hned z prvního postu, kterej pořád používám.

 

Chtěl jsem se zeptat, je nějakej jednoduchej způsob, jak zbývající munici (číslo uprostřed zaměřovače, v podstatě v prostředku obrazovky) posunout někam na stranu? Přijde mi škoda, když při větším oddálení pomalu nevidim na tank právě kvůli tomu, že počet zbývající munice ho jakoby kreje. Po stranách je místa dost a tak jsem si řikal, že by stálo za to to nějak posunout, pokud to teda nebude nějakej jó vopruz...

Nevíte někdo, jestli to nějak jednoduše jde? :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

XVM ... zjednodušeně řečeno hráčské statistiky. 0k, 4k, 22k - počet bitev v tisících (0k znamená 0-500). Poté číslo např 1527 - hráčská efektivita. Čím více, tím lépe. 1200 dobrý, 1500 výborný, 1800 luxus. A potom 46% ...celkový procentuální podíl vítězství daného hráče.

 

Pro lepší pochopení hledej XVM na googlu, najdeš toho dost. I zde na fóru. Jinak mezi lidma se tomu říká i "barvičky" a "kečup" se používá pro hráče s červenými a oranžovými čísly. (0-cca 800...)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě dotaz - kdyby člověk chtěl měnit jen zaměřovač a vše ostatní nechat tak, jak to máš v balíčku ty, bude se jednat jen o nějakej jeden soubor, nebo jich bude i tak víc?

Res- gui - csaleform - všechny crosshair panely pryč. Pak si tam dej co potřebuješ. Pokud bude hra dělat problémy, nesedlo si to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zvedáku, nešla by - prosím - změnit barva ikonek, tak aby barvy hráčů odpovídaly barvám XVM/WN7, to tvoje obarvení mi nevyhovuje, protože je to u špatných hráčů posunuto o řád dolů.

 

A zelení jsou skutečně oranžoví a oranžoví jsou skutečně červené lamy a už jsem si párkrát naběhl, spoléhaje na pomoc hráče, který nevěděl, která bíje naopak jel na pomoc někomu, který měl umřít bez snahy pomoci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zvedáku, nešla by - prosím - změnit barva ikonek, tak aby barvy hráčů odpovídaly barvám XVM/WN7, to tvoje obarvení mi nevyhovuje, protože je to u špatných hráčů posunuto o řád dolů.

 

A zelení jsou skutečně oranžoví a oranžoví jsou skutečně červené lamy a už jsem si párkrát naběhl, spoléhaje na pomoc hráče, který nevěděl, která bíje naopak jel na pomoc někomu, který měl umřít bez snahy pomoci.

Používám ještě hodně staré značení. Je takové méně depresivní... ale. V podstatě máš pravdu, je to lehce zavádějící. Asi to přepíšu.

 

K těm žádostem o doplnění - teď je balík komplet. Teda ještě něco málo dodělávám, ale pokud tam mají být vpravo dole ty statistiky stejný, musí je nejdřív Crabtre vyrobit. A ten má přes svátky očividně dovolenou  :cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...