Přejít na obsah

WT začátečník - dotaz


Doom9

Recommended Posts

Chtěl bych se zeptat.Mám koupené více než 3 letadla a chci je pro misi všechny jako náhradní respawn,ale přestal jsem mít 3 respavny i když mám tři letadla.Můžete mě poradit proč ze začátku hry jsem měl tři respawny i letadla a nyní nic?V rezervách není nic nastavené a píše 1x respawn,ale jak to tam dát...?Abych mohl mít zase 3x respawn?Posádku mám koupenou.

 

Děkuji

Hra má několik módů a více respů je pouze v módu arkáda a nebo v realu ale pak je jeden resp pro letadlo a druhý pro tank.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže pouze arkáda umožnuje tyto tři respavny.Na jakou hraješ ty?Mě přijde hezké realistické,ale pokud musím znovu nahrávat celou mapu a čekat tak to asi je lepší arkáda kde se člověk trochu rozkouká.

Arkáda jich umožňuje i víc. 3 jsou jen v základu. Já jsem simulátorový ale ty určitě začínej od píky. Mapa se nahrává pro každou novou bitvu znova a jenom pokud se respuješ, tak ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kde je nějaký mod nebo navolení v obsahu abych byl v bitvě do likvidace posledního nepřátelského tanku?To nechci zustat poslední a bojovat a najednou mě to hloupě utne a vypne hru..to je uplná blbost kazí to pocit z plížení a přežívání.

Kde se zapíná boj na mapě do posledního?Nechci žádný čas,ve válce se na čas nehraje jde o přežití a likvidaci cílů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kde je nějaký mod nebo navolení v obsahu abych byl v bitvě do likvidace posledního nepřátelského tanku?To nechci zustat poslední a bojovat a najednou mě to hloupě utne a vypne hru..to je uplná blbost kazí to pocit z plížení a přežívání.

Kde se zapíná boj na mapě do posledního?Nechci žádný čas,ve válce se na čas nehraje jde o přežití a likvidaci cílů.

Bitva je časově omezená a s tím nejde nic dělat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kanáre test flight je single player, tam máš i možnost navolit si různou mapu a boty. pak ta dynamická kampaň (nebo jak tomu říkají) je taky singl. pak ta placená dvoj-kampaň z Pacifiku je taky singl. a pak si můžeš tvořit jednotlivý mise a když tam nikoho nepozveš a naházíš si tam jen boty, je to taky jen singl. takže toho singlu je tam ve skutečnosti docela dost :) hratelnostně docela o ničem, ale člověk si tam aspoň otestuje letadla

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky Zoltar

 

Pak by mě zajímalo zda je možné mít jenom bitvu s těma dvouplošníkama urovně I pořád dokola.Díval jsem se při čekání,že to tam dává stejné začátečníky,takže mě nehrozí,že by tam byl někdo urovně třeba 4-6?

Protože jsem se díval na nějaké pokročilejší letadlo co mě sestřelilo,takže pokročilejší zbraně tam být můžou...?Ale hráči vždycky jenom té úrovně 1 ?

Říkám to dobře?

Nebo to k arkádě strčí klidně hráče urovně 2.3.4.5.6 atd?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Singlplayer je každá mise/kampaň, kde hraješ Ty proti botům....což je jako CoD, Crysis apod.

 

BTW, když tak koukám na jednotlivé příspěvky, není to zrovna zářný příklad pomoci absolutnímu nováčkovi....

 

********************************

 

Nepamatuji si, že by se singl mise nějak odemykaly (možné to je). Já sám před delší dobou pár misí zkusil, z hlavy si ale nepamatuji kde je přesně najdu. Snad si vzpomenu večer doma u PC.....nebo dřív odpoví někdo, kdo zrovna sedí u PC s hrou.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kanáre, to si myslíš blbě. single player je prostě single player, nezáleží na tom jak si co představuješ. nemluvě o tom že ty kampaně jsou vyloženě designovaný podobně jako mise v nějakým CoD, sestřelíš nějaký boty, splníš úkol mise, jdeš do další mise. konec debaty, prostě tam singl je.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A kde se teda ty lidi mají ptát?Já třeba o moc víc věcí ted nepotřebuji a nebudu čekat na pár věcí několik dní?K čemu by mě to bylo?Válka nepočká a tahle věc je o hře. Když to zjistíš už se neptáš a tohle forum je pro dotazy,takže jsem musel těch pár dotazů položit,protože válka nepočká.

Jinak díky za zprávu s možností položit otázku ocenuji to a využiji v případě nutného dotazu. :-D

To je tedy škoda,Kanár že je to JENOM časově omezené a chybí možnost realistického boje do posledního,protože se tím bere taktický prvek.Nedá se nic dělat, jak říkáš mají to tak udělané.

 

Je dost známá věc,že nasazením poslední divize,roty,čety se vyhrává válka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky Zoltar

 

Pak by mě zajímalo zda je možné mít jenom bitvu s těma dvouplošníkama urovně I pořád dokola.Díval jsem se při čekání,že to tam dává stejné začátečníky,takže mě nehrozí,že by tam byl někdo urovně třeba 4-6?

Protože jsem se díval na nějaké pokročilejší letadlo co mě sestřelilo,takže pokročilejší zbraně tam být můžou...?Ale hráči vždycky jenom té úrovně 1 ?

Říkám to dobře?

Nebo to k arkádě strčí klidně hráče urovně 2.3.4.5.6 atd?

Ve hře jako takové je rozhodující BR které je uvedeno u každého letounu,ne level hráče samotného.Čili přeloženo do srozumitelnější češtiny : pokud budeš chtít  lítat jen chmelnice (dvojplošníky) vůbec nic ti nebrání.A klidně ve hře potkáš třeba hráče levelu 100 pokud bude nějaký mít chuť si chmelnice zalítat.Vzpomínám jak byla akce kde předepsané letadlo byly zálohy (dvojplošníky) a lítal je kde kdo, ani já s levelem 32(?) jsem nebyl vůbec žádné trumfové eso. A navíc ,on ten level je stejně jen číslo.

Takže odpověď je ano ,klidně ti to strčí hráče i úrovně 2.3.4.5.6 atd  pokud jsi úrovní myslel level hráče. Pokud jsi úrovní myslel rank/éru letadla (tzn. i lepší letadlo než je tvé ) tak také ano ale jen maximálně o 1,3 (1,7 ? ) BR vyšší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Singlplayer je každá mise/kampaň, kde hraješ Ty proti botům....což je jako CoD, Crysis apod.

 

BTW, když tak koukám na jednotlivé příspěvky, není to zrovna zářný příklad pomoci absolutnímu nováčkovi....

 

********************************

 

Nepamatuji si, že by se singl mise nějak odemykaly (možné to je). Já sám před delší dobou pár misí zkusil, z hlavy si ale nepamatuji kde je přesně najdu. Snad si vzpomenu večer doma u PC.....nebo dřív odpoví někdo, kdo zrovna sedí u PC s hrou.....

Singl mise se otvírají s tím jak hráč postupuje hrou a získává stroje u různých národů. Protože já si lítám tak nějak ,,to svoje " a letouny moc nekupuju i když je vyzkoumám tak mám řadu těch misí ještě uzamčenou .. . Musíš třeba koupit X strojů např. úrovně IV aby ti to zpřístupnilo některé mise. .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kanáre, to si myslíš blbě. single player je prostě single player, nezáleží na tom jak si co představuješ. nemluvě o tom že ty kampaně jsou vyloženě designovaný podobně jako mise v nějakým CoD, sestřelíš nějaký boty, splníš úkol mise, jdeš do další mise. konec debaty, prostě tam singl je.

Já netvrdím, že tam není. Jen vysvětluju, proč jsem si myslel, že tam není. Když k tomu přidám moje zanícení pro hru online, tak jsem ani nechápal, že tam někdo hledá nějaký singl :-D

 Sorry, prostě jsem to netušil, páč jsem to viděl jinak. ...blbě :sick:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je paráda,že jsme to mohli takhle probrat.Vážně hezké forum.Tam kde jsem já,to nikdo nehraje,takže jsem našel tady tohle.

rttw -  Pokud jsi úrovní myslel rank/éru letadla (tzn. i lepší letadlo než je tvé ) tak také ano ale jen maximálně o 1,3 (1,7 ? ) BR vyšší.

Tady tohle jsem myslel.To je zajímavé !!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...