Přejít na obsah

WT začátečník - dotaz


Doom9

Recommended Posts

Tak jsem si pořídil německý Wellington Mk.Ic, ty 250lb bomby jsou celkem slabé, tak musím odemčít Pylony MBC na 500lb bomby. Nevíte jak zjistím kolik xp na ně potřebuji? Vadí mi to i u ostatních letadel, že to nepíše kolik xp potřebuji.

 

Poradím, přepni si hru do angličtiny, tam to uvidíš, bohužel v češtině je toto nedodělané :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

bude možnost nakoupit orly i přes paysafecard nebo telefon?

 

a ještě jedna otázka za co se dostávají expy na posádku a jestli je to ovlivněno rankem

 

PAYSAFECARD už funguje... Sám jsem to zjistil nedávno (2 dny na zpět :) )... Vůbec jsem to nevěděl, že už to je možné, nějak to kolem mě proběhlo, že jsem si toho nevšiml... Takovou dobu jsem na to čekal, (všichni) i já jsem nadával proč jim to tak dlouho trvá zavést... A když konečně ano tak se s tím ani patřičně nepochlubí...

 

:Smile_honoring:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PAYSAFECARD už funguje... Sám jsem to zjistil nedávno (2 dny na zpět :) )... Vůbec jsem to nevěděl, že už to je možné, nějak to kolem mě proběhlo, že jsem si toho nevšiml... Takovou dobu jsem na to čekal, (všichni) i já jsem nadával proč jim to tak dlouho trvá zavést... A když konečně ano tak se s tím ani patřičně nepochlubí...

 

:Smile_honoring:

No já teď koukám jako blázen, ještě včera jsem koukal za kolik bych měl potřebné orlíky a osnovali jsme s kamarádem jak to proženeme přes jeho kartu a toho jsem si vůbec nevšiml. I teď jsem musel chvilku klikat než jsem se k tomu dostal, jen takový dotaz, nabízí mi to pořád cenu v eurech. Takže si to přepočítá podle aktuálního kurzu ? Nemůžu to testnout protože momentálně žádný poukas nemám.

Platil jsem s tím ve hře několikrát (BSGO ) ale tam byla nabídka i v korunách.Takže v tomhle malinko tápu.

Za případné osvětlení děkuji předem.

No a jestli to bude fungovat jak u Galaktiky tak třikrát hurá .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já teď koukám jako blázen, ještě včera jsem koukal za kolik bych měl potřebné orlíky a osnovali jsme s kamarádem jak to proženeme přes jeho kartu a toho jsem si vůbec nevšiml. I teď jsem musel chvilku klikat než jsem se k tomu dostal, jen takový dotaz, nabízí mi to pořád cenu v eurech. Takže si to přepočítá podle aktuálního kurzu ? Nemůžu to testnout protože momentálně žádný poukas nemám.

Platil jsem s tím ve hře několikrát (BSGO ) ale tam byla nabídka i v korunách.Takže v tomhle malinko tápu.

Za případné osvětlení děkuji předem.

No a jestli to bude fungovat jak u Galaktiky tak třikrát hurá .

 

Kurz je podle jejich měnové kalkulačky (+ nějaké poplatky): https://www.paysafecard.com/cs-cz/kalkulator-men/

 

:Smile_honoring:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

ahoj......uvažuju o instalaci této hry, četl jsem, že je to nejen o letadlech, ale i pozemní technice a lodích......opravdu ?

 

pokud najedu na jejich stránku, je tam záložka letadla,ale nic o lodích nebo snad tancích......přitom na screenshotech je vidím.

 

jak to opravdu je ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Zdravím všechny,

 

nikde jsem tady toto téma na fóru nenašel, tak pokud jsem ho přehlédl, tak se předem omlouvám, chtěl jsem se zeptat jak se dostat s kámošem do arkádové bitvy, aby jsme letěli spolu v té grupě? Pozval jsem ho do letky, on to potvrdil, tak jsme šli do bitvy a už to psalo, že nejsou připraveni všichni hráči do bitvy a dál nás to nepustilo nebo to furt psalo, že už jsme v jiné letce, přitom jsem já jen jednou pozval jeho, on to potvrdil a chtěli jít spolu do arkádové bitvy. Můžete prosím někdo poradit jak se spolu do té arkádové bitvy dostat? Asi je to tak jednoduchý až je to složitý nebo nevím:-) Nebo si musíme založit vlastní bitvu? Nebo nás to tam nechce pustit, protože jsem každý na jiném ranku? 

 

díky za radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj

 

Co já vím tak to žádný význam to defacto nemá. jde jen o to že mužeš jakoby zachránit pilota.

Někde sem sice četl že pokud se ti pilota nepodaří zachranit tedy že nepřežije tak příšti bitvu bude mít penalizaci ke zisku zkušeností, což mi ale momentáně nepřijde že by to tak bylo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem začátečník a chtěl bych se zeptat:

 

- jaký význam má fakt, že v arkádě vyskočím z počkozeného letadla na padáku, nebo nevyskočím? Počítá se to někde, jako že se zachránil pilot, nebo proč tahle možnost existuje?

Ne jenom v arkádě, ale také v historické a reálné. V té arkádě to tak zásadní není, ale v historické a reálné, kde je vyšší příjem zkušeností, "zachráněný" pilot, resp. celá osádka, získává zkušenosti, které jí můžeš naklikat (např. rychlost oprav, rychlost přebíjení, přesnost střelců...). Pokud nevyskočí, tolik toho nedostane.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne jenom v arkádě, ale také v historické a reálné. V té arkádě to tak zásadní není, ale v historické a reálné, kde je vyšší příjem zkušeností, "zachráněný" pilot, resp. celá osádka, získává zkušenosti, které jí můžeš naklikat (např. rychlost oprav, rychlost přebíjení, přesnost střelců...). Pokud nevyskočí, tolik toho nedostane.

máš to někde ofiko nebo prostě někde kde to je popsaný?? Taky sem to slyšel bo spíš četl, ale nikde sem to ofiko nenašel... :Smile-hiding:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

na to musíš mít dostatek vylítaných expů s tím letadlem. A předpokládám, že máš hru česky tak Ti to neukazuje kolik je třeba expů. Přepni si do angličtiny a bude to tam. Je to takový drobná chyba, ale vývolhářům z Gayjinu to trvá už tak půl roku a oprava stále nikde

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 year later...

Zdravím všechny

1)Miluju tuhle věc.Zajímá mě zda ,když ze začátku jsem jenom na těch dvouplošníkách jako z 1 světové zda tady můžu zustat libovolně dlouho a hra mě bude pořád pouštět jenom do misí proti podobně slabým letadlům?

 

Tedy to se ta mise přizpůsobí tomu jaké letadlo si navléknu?Prostě pokud bych vlezl do stíhačky přizpůsobí se mě hrou(mám realistický simulátor)a hodí proti stíhačkám...kdežto,když jsem jenom v tom prvním dvouplošníku tak mě pořád bude strkat proti dvouplošníkům??

 

Tedy,že bych si tady nahrabal a koupil pak pořádnou stíhačku,protože tyhle s jedním kniplem mě baví,jak jsou snadné a každého sundám,kdežto se stíhačkama to už je dost něco jiného.

Nebo nějak uteče postup hrou?A musím také spěchat?

 

2)Další dotaz ten SINGLEPLAYER se spustí až po dosažení těch předepsaných hodnot?Mě to nechce pustit a mám už 30 leteckých bitev.Kolik dní vám trvalo než se vám spustila možnost hrát singleplayer?

 

Tedy to je prostě nááádhera tahle hra můj životní sen od roku 1989.Už mě chybí jenom Vietnam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtěl bych se zeptat.Mám koupené více než 3 letadla a chci je pro misi všechny jako náhradní respawn,ale přestal jsem mít 3 respavny i když mám tři letadla.Můžete mě poradit proč ze začátku hry jsem měl tři respawny i letadla a nyní nic?V rezervách není nic nastavené a píše 1x respawn,ale jak to tam dát...?Abych mohl mít zase 3x respawn?Posádku mám koupenou.

 

Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...