Přejít na obsah

WT - tanky


Whiskey_CZ

Recommended Posts

Tak ono se pořád vylepšuje grafika, a to jak to vypadalo před půl rokem a teď je rozdíl. Nicméně jsou to první screeny, tak bych nedělal nějaké závěry. Už teď je engine na milóny světelných let napřed oproti WG.

 

Ano, to je pravda, protože i na minimální detaili na slabších počítačích to vypadá stále dobře, ale je to stále jako na střední detaili ve WoT. :biggrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty tri screeny jsou ocividne renderery a ne ingame obrazky...ostatne na tom videu kousek niz to jde znacne videt. 

Bobby ty screeny jsou nejspise opravdu ingame obrazky.

 

http://forum.warthunder.com/index.php?/topic/37780-ground-forces-first-screenshots/

 

"These are actual in-game screenshots with early textures, lights and shadows. Pictures were taken right from the game .... War Thunder Team"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sem na to hodně zvědavý, grafika vypadá hodně dobře, teď ještě jak to bude se střelbou, náhodama, penetrací apod. a hlavně aby dobře a citlivě nastavili ekonomický model.

Abych řekl pravdu, tak po patchy 1.29 mně WT dost otrávili, že to hraju jen sporadicky. Ono honit se v každé bitvě 15 min., nějaké letadlo sestřelit, nějaké poškodit a něco vybombardovat a dostat 5-7 tisíc, přičemž letadlo stojí třeba 2 mil. orlic není nic moc zábava, ale dost velká dřina. A já se chci u PC hry hlavně bavit.

 

Ekonomika je pro mě momentálně nastavená dobře. To proč se ztížila je kvůli rychlému progresu ve hře, tj. potřebuje se více testovat a pokud byli někteří rychle na 20 ranku, tak se to moc neotestovalo, nehledě na létání letadel na nízkých rancích. Každopádně časem se ekonomika stáhne dolů, to je jasné.

Já moc arkády neletám a co jsem zkošel minule, tak za 5 sestřelů musí bez pů hráč vydělat 10-15k lions co bitva, kterých dá do hodiny 10. Letadlo na 10 ranku stojí cca 500k lions ;-)

Tebou avizovaný příklad 2mio je za letadlo na ranku 20.

Myslíte, že se WG chytne za nos a začne ve hře dělat nutné změny nebo bude spoléhat na svoji mamutí komunitu? Že prostě lidi od rozjetých účtů neodejdou?

 

Zcela jistě se chytne za nos, ono odliv hráčů musí být patrný a to řádově v několika tisících- možná momentálně klidně i do 10k a spousta z nich ještě dělí čas mezi obě hry. Koneckonců si můžeme vzít příklad sami ze sebe. První odešli od wot dlouhodobě hrající hráči. Rozhodne hratelnost, tak jako vždy. Spolu s technologií a přístupem, který Gaijin předvádí si myslet, že odejde několik stovek hráčů je stejně bláhové jako chodit do hospody na "projímací" pivo a nebo kupovat za stejnou cenu pivo dobré :-) Navíc tu máme letadla, lodě, tanky to vše ve třech obtížnostech = velký potenciál = oslovuje daleko více hráčů než wot s jedním druhem techniky a v jedné obtížnosti... statisticky celkem o 9X :-)

Skiny a podobné modifikace se u Gajinu nedočkáte, rozhodně ne v nejblišší době. Nejpíš budou tři mody, jako v letadlech, ale to nikdo ještě neví.

 

Osobně nevím co je na modech dobrého. Ve wotu jsem si vystačil s počítáním času do nabití, který jsem nainstaloval prakticky po roce hraní. Moje efr 1900+ jasně mluví za vše, že mody na kvalitu hry nemají vliv, respektivě na kvalitě herního projevu. Navíc sem zastáncem toho, že by měli mít všichni pokud možno stejné podmínky. Každopádně tohle má v rukou Gaijin a záleží na něm jak si to udělá/neudělá.

ty tri screeny jsou ocividne renderery a ne ingame obrazky...ostatne na tom videu kousek niz to jde znacne videt. 

Video o kousek níž jsou screeny pořízené z letadla. Troufám si tvrdit, že u tanků bude kladen důraz na vykreslení terénu a okolí více, než u letadel, kde je toto prakticky zbytečné, přeci jen  :Smile_smile:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak ty si me megapobavil, tos takhle napsal schvalne ? jestli jo, tak klobouk dolu nad tvym talentem :)

 

Tak potom doufám, že víš, že to video níž je vidět z letadel a není to tak detailní a ty obrázky určitě jsou tak jak budou vidět tanky z pohledu pozemních jednotek a ne jen obyčejné vymazlené screeny co prezentuje třeba WG ohledně lodí i letadel.

 dyt rikam ze ty prvni obrazky jsou rendery a ingame bude asi vypadat jinak, orpavdu to po me nemusis opakovat. A ty rendery jsou presne ty vymazlene reklamni o kterych mluvis. Nicmene obdivuju ze urcite vis jak to vsechno bude 

 

Kdžy víš jak vypadají letadla na plné detaily tak přeci není težké to porovnat s tanky co jsou na těch obrázcích. Jo, render a ingame opravdu vypada krapek jinak :D

 

Důležité je také poznamenat, že ty tanky na video moc detailní model nemají a jsou udělány tak, aby nevypadali hnusně, ale aby vyhovovali jako lákavé cíle pro letadla a mimochodem všimli jste si, že se těm tankům nehýbou kola/pásy?

- Mas 100% pravdu, je opravdu velice dulezite predevsim poznemanat ze aby nevypadali hnusne, ale aby vyhovovali jako lakave cile tak musi hnusnej model :D A ze sis vsiml za na tom videu je vlastne slideshow fotek, to je vskutku obdivuhodny postreh !

 

To je stejné jako vysvětlovat lidem, že ty stromy co jsou na netu nejsou pravé. :biggrin: Presne !!!!

 

Červená je pouze pro moderátory fora

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mickhesh: Já sice chápu, že arkáda je pro tebe trošku fuj fuj, a moc ji nehraješ, ale počítat, že za hodinu dáš průměrně deset bitev, je, ehm... odvážné... realističtější počet je tak pět... Osobně si myslím, že menší boost kreditů (10-20 %) by neškodil - u vyšších letadel to opravdu je trochu na hraně, na druhou stranu, určitě se dá teď "vyžít"...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bobby ty screeny jsou nejspise opravdu ingame obrazky.

 

http://forum.warthunder.com/index.php?/topic/37780-ground-forces-first-screenshots/

 

"These are actual in-game screenshots with early textures, lights and shadows. Pictures were taken right from the game .... War Thunder Team"

mno jo :) tak drzim hubu a šoupu nohama :) stejne mi to prijde jeste o level vejs nez letadla.. jestli se jim to povede rozpohybovat v tyhle kvalite tak klobouk dolu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak ty si me megapobavil, tos takhle napsal schvalne ? jestli jo, tak klobouk dolu nad tvym talentem :)

 ale to jsou opravdu in game obrázky.

 

přímo z offi od Borisyche: 

 

These are actual in-game screenshots with early textures, lights and shadows. Pictures were taken right from the game.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mickhesh: Já sice chápu, že arkáda je pro tebe trošku fuj fuj, a moc ji nehraješ, ale počítat, že za hodinu dáš průměrně deset bitev, je, ehm... odvážné... realističtější počet je tak pět... Osobně si myslím, že menší boost kreditů (10-20 %) by neškodil - u vyšších letadel to opravdu je trochu na hraně, na druhou stranu, určitě se dá teď "vyžít"...

Tvé rejpání mě nebaví Pticusi, já snad psal že je špatná nebo fuj? Jenom ji momentálně nehraji, potažmo ji hraji méně než HB ;-) Nemám rád tyhle žabomyší války mezi arkáda vs. HB a divím se, že k tomu inklinuješ zrovna ty... Takže pokud se tu objeví něco v podobném smyslu, bude se zasahovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tvé rejpání mě nebaví Pticusi, já snad psal že je špatná nebo fuj? Jenom ji momentálně nehraji, potažmo ji hraji méně než HB ;-) Nemám rád tyhle žabomyší války mezi arkáda vs. HB a divím se, že k tomu inklinuješ zrovna ty... Takže pokud se tu objeví něco v podobném smyslu, bude se zasahovat.

Já zase nemám rád lidi bez špetky smyslu pro nadsázku - ano, trošku jsem si z legrace rýpnul, ale nijak tragicky, navíc nemám pocit, že bych to tu dělal pořád, jen jsem tím v podstatě vyjádřil svůj dojem, že zřejmě preferuješ obecně spíš HB, což se dle mě blíží reálnému stavu věcí, ne? Rozhodně si nemyslím, že by bylo nutné tady mávat červenou a hned "hrozit silou". Tomu se zase u tebe divím já, myslel jsem, že jsi klidnější povaha... Klídek a nohy v teple a trošku nadhledu....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dal by som ti -1 ale svoj denny limit som mynul. Preco myslis ze hru hraju miliony ludi a davaju do toho peniaze??? Samemu ti musi dopnut aku kravinu si napisal.

Tohle téma bych radši opět nezačínal.

 

Prostě je více lidí, které zajímá nenáročné arkádové střílení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já zase nemám rád lidi bez špetky smyslu pro nadsázku - ano, trošku jsem si z legrace rýpnul, ale nijak tragicky, navíc nemám pocit, že bych to tu dělal pořád, jen jsem tím v podstatě vyjádřil svůj dojem, že zřejmě preferuješ obecně spíš HB, což se dle mě blíží reálnému stavu věcí, ne? Rozhodně si nemyslím, že by bylo nutné tady mávat červenou a hned "hrozit silou". Tomu se zase u tebe divím já, myslel jsem, že jsi klidnější povaha... Klídek a nohy v teple a trošku nadhledu....

odpověď v PM

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dal by som ti -1 ale svoj denny limit som mynul. Preco myslis ze hru hraju miliony ludi a davaju do toho peniaze??? Samemu ti musi dopnut aku kravinu si napisal.

protože to byla první funkční tanková hra po ani nevim jaký době. Neměla žádnou konkurenci, proto.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...