Přejít na obsah

WT - tanky


Whiskey_CZ

Recommended Posts

Já, který jsem zatím k WT nepřičichnul, logicky očekávám hru jako WoT bez umělého ovlivňování činnosti hráče. Pokud to nakonec spadne do hardcore simulátoru, tak to pro mě nebude. Pokud dostanou všechny stroje vlastnosti odpovídající jejich reálným předlohám, tak při stejném počtu hráčů v týmech nepůjde dost dobře vybalancovat rovnováhu a šanci na vítězství. Přeci jen proti německým supertankům bylo nutné většinu útočit s početní převahou. Doufám tedy v nějaký rozumný kompromis mezi arkádou a simulátorem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já WT určitě zkusím, chtěl bych být už v co nejranější fázi hry...

 

To spuštění, o kterém se tady píše, že bude letos, bude jaká fáze hry? Closed beta? Open beta? Alfa?

nikdo neví. každopádně alfa tým už je vybraný. osobně odhaduju alfu na prázdniny a my bysme tanky mohli vidět na podzim, ale je to jen moje doměnka.

Já, který jsem zatím k WT nepřičichnul, logicky očekávám hru jako WoT bez umělého ovlivňování činnosti hráče. Pokud to nakonec spadne do hardcore simulátoru, tak to pro mě nebude. Pokud dostanou všechny stroje vlastnosti odpovídající jejich reálným předlohám, tak při stejném počtu hráčů v týmech nepůjde dost dobře vybalancovat rovnováhu a šanci na vítězství. Přeci jen proti německým supertankům bylo nutné většinu útočit s početní převahou. Doufám tedy v nějaký rozumný kompromis mezi arkádou a simulátorem.

stejně jako letadla budou i tanky na třech stupních obtížnosti. doufám, že by to mohlo být něco vpodobného jako v Red Orchestře, ale čert ví.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro průměrné arkádobijce současný ekonomický model není moc nakloněn, ale kdyby jste sledovali ofi forum, tak vývojáři opět budou měnit ekonomiku v nadcházejícím velkém patchi. Bude to něco mezi současným modelem a modelem před patchem 1.29.

 

Nemyslím, že bude k pozemní technice WT nějaký dlohodobý odliv. Přecejenom více lidem vyhovuje arkádovost a HP systém WoT. Pro ty co se zajímají o techniku a historii druhé světové války je jasná volba WT.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro průměrné arkádobijce současný ekonomický model není moc nakloněn, ale kdyby jste sledovali ofi forum, tak vývojáři opět budou měnit ekonomiku v nadcházejícím velkém patchi. Bude to něco mezi současným modelem a modelem před patchem 1.29.

 

Sorry za OT ale tuhle informaci jsi sehnal kde, pokud je to pravda je to myslím velmi pozitivní info.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro průměrné arkádobijce současný ekonomický model není moc nakloněn, ale kdyby jste sledovali ofi forum, tak vývojáři opět budou měnit ekonomiku v nadcházejícím velkém patchi. Bude to něco mezi současným modelem a modelem před patchem 1.29.

 

Nemyslím, že bude k pozemní technice WT nějaký dlohodobý odliv. Přecejenom více lidem vyhovuje arkádovost a HP systém WoT. Pro ty co se zajímají o techniku a historii druhé světové války je jasná volba WT.

Ano považuji se za průměrného arkádobijce, ale na těchto průměrných masách stojí životaschopné online projekty. Plán úpravy ekonomiky samozřejmně vítám, ale čím dřív bude tím lépe. Taky by bylo dobré rozšířit možnosti placení, čím víc možností bude, tím víc hráčů něco zaplatí.  Já zatím zásadně platím přes paysafecard a myslím si že takových jako já je více.

A to že hru WT koncipujou do 3 úrovní jak na arkádu, tak HB i reál je geniální myšlenka a má velký potenciál. Jen to citlivě vybalancovat, aby to přitáhlo hodně lidí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ taky slintám blahem a dle toho nebudu mít potřebu hledat nějaké kamufláže jako ve WoT kde jsou jen šedivé a hlavně tam nebudou žádné barevné hitzony a každý se bude muset naučit kde má každý tank nejslabší místo. Teď jen třeba doufat, že bude dobrý DM a celkově se to bude hýbat  dobře. :biggrin:

 

Používáš tedy WoT jen v "čisté" verzi bez jakýchkoliv modů?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sorry za OT ale tuhle informaci jsi sehnal kde, pokud je to pravda je to myslím velmi pozitivní info.

Něco málo je posáno tady:

 

http://forum.warthunder.com/index.php?/topic/20431-teamspeak-qa-war-thunder-t%C3%BDm-odpov%C3%ADd%C3%A1-na-va%C5%A1e-ot%C3%A1zky/

 

 

ještě někde o tom byl psáno, ale to už nemuhu najít

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze sa budeme tesit na "akcie"... do WG, ako si nas bude chciet kupit? alebo nas  posle do certa a bude im stacit Polska komunita? ... lebo z 50bitiek mi v 55bitkach zdravia siemka a kto pl, je hodné Lexaurinu a jedneho poldecaka aby som sa ukludnil... co sa tyka WT, mam pocit,ze rastie silna konkurencia WG,ktora je sice este v plienkach, ale takym stylom a pristupom, si ziska vela hracov ktory ocenia kvalitu a historickost... takze zrejme som si kupil tento mesiac posledny premiak do WoT.. :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Používáš tedy WoT jen v "čisté" verzi bez jakýchkoliv modů?

Nie sú módy ako módy. Či hceš porovnávať hitzóny trebárs s historickými zameriavačmi? Pre mňa má tento "mód" rovnaký účel, ako aimbot v FPS hrách a je to len výsmech pre hráčov, ktorí vedia kam strieľať aj bez pekne vyfarbených terčíkov a goldovej munície. Plne dúfam, že ani jedno ani druhé vo WT nenájdem. 

 

Ten Tiger vyzerá úchvatne a verím, že jeho výkony na bojisku budú zodpovedať realite (však WG :tongue: ). Okolie zatiaľ nič moc, ale to sa hádam doladí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen tím říkám, že jsou dvě možnosti - buď ta hra nebude mít možnost modů vůbec (což vypadá, že bude případ her od Gaijinu), nebo budou mody povoleny a pak bude i nějaký "lama mód". Takže "doufám, že ve WT tancích nebudou hitzony" je totéž, jako "doufám, že nebudou mody", Protože pokud budou, tak bude pravděpodobně i tento addon (nebo podobný).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen tím říkám, že jsou dvě možnosti - buď ta hra nebude mít možnost modů vůbec (což vypadá, že bude případ her od Gaijinu), nebo budou mody povoleny a pak bude i nějaký "lama mód". Takže "doufám, že ve WT tancích nebudou hitzony" je totéž, jako "doufám, že nebudou mody", Protože pokud budou, tak bude pravděpodobně i tento addon (nebo podobný).

ak by boli mody za realisticku bitku, za arkadu...a  potom aj samozrejme vacsi zarobok, to by nebolo zle, ze arcada = styl ako na WoT, ides strielas...alebo realna bitka, ides, rozmyslas... a strielas, alebo je to blby napad? :/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

stevik_csa: Asi moc nechápeš, co myslím tím, co píšu - psal jsem "mody" (jiné zaměřovače, obarvení hitzon) a nikoliv "módy" typu HB, FRB, Arcade... Bylo to v reakci na problém těch hitzon... AFAIK něco podobného by tam být mělo, protože kdosi říkal, že "World War" bitky ve WT by měly být na úrovni HB módu, takže předpokládám, že i u tanků a lodí tam něco takového bude...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Používáš tedy WoT jen v "čisté" verzi bez jakýchkoliv modů?

Používám jen mód na zaměřovač kde je vidět čas nabíjení a historické kamufláže, protože nechci mít Němce jen šedivě a ty kamufláže jsou moc drahé a ne příliš povedené(sám jsem přišel v Photoshopu jak to funguje a není to nic těžkého) což vše ve výsledku hru nijak neovlivňuje, ale aspoň vypadají některé veci lépe. Takže hitzony,pomocné zaměřovače a další věcičky nepoužíívm, protože to už je prakticky skoro cheat a mě by to moc nebavilo(podívej se klidně na moje staty a myslím si, že se nemám za co stydět a nepoužil jsem žádné berličky/podvody!).

 

Já nevím, co vás na těch pár siemkách tak dráždí. Když se potká v bitvě pár čehůnů nebo čoboláků, tak se kolikrát chovají jako uplně stejní nebo větší kkti, co se týče používání ingame chatu...

Pro všechny, Poláci budou ve všech takových hrách, ale ne pokaždé jsou to lamy, takže bacha na ně a nepodceňovat! Každopádně máš pravdu, že hodně čechů a slováků se chová přímo ostudně a myslím se, že máme podobnou pověst jako Poláci, takže prosím všechny klid a dále na to nereagujte, protože to je neřešitelný problém.

 

Ja dufam ze delo nebude ako vo wot moct prechadzat cez objekty a hlavne tanky. A asi by som chcel moc ale super by bolo keby sa aj tie plechy npr co ma tiger nad pasmi po naraze ohybali.

 

JJ asi toho chceš trochu moc, ale uvidíme jak to nakonec vyřeší, přeci jen s obrázků se toho moc nevyčte. Každopádně děla snad tak udělají, protože to je možné a bitvy nejspíše budou na větších plochách takže to nebude tolik o schovávání se za domy a kameny.

 

 

Jen tím říkám, že jsou dvě možnosti - buď ta hra nebude mít možnost modů vůbec (což vypadá, že bude případ her od Gaijinu), nebo budou mody povoleny a pak bude i nějaký "lama mód". Takže "doufám, že ve WT tancích nebudou hitzony" je totéž, jako "doufám, že nebudou mody", Protože pokud budou, tak bude pravděpodobně i tento addon (nebo podobný).

Ohledně skinů se vyjádřili jasně a to, že je hráči moc vkládat nebudou, ale prý bude možnost nějakou kamufláž navrhnout a oni by ji mohli potom udělat(těžko říci jak to bude přesně fungovat). Módy by snad být neměli, protože to taky u letadel není možné a na druhou stranu to bude jedině dobře, protože nebudou mít tolik starostí s módy, které jsou jako cheat.

 

Když už ty módy...pokud to nebude ve hře, tak bych chtěl zvuky děl a motorů. To je můj malej mokrej sen.

To asi většiny. :biggrin:  Jinak někde jsem viděl jak ty zvuky nahrávají

)

a je to sakra podrobná práce(všude samé mikrofony) a na letadlech to je slyšet velmi pěkně, takže čekám, že i tanky takle vypiplají.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja vim jak to vypada.. WT sem tri tejdny hral. 

Porovnej ty tri vymazleny obrazky a to video kousek niz

Tak potom doufám, že víš, že to video níž je vidět z letadel a není to tak detailní a ty obrázky určitě jsou tak jak budou vidět tanky z pohledu pozemních jednotek a ne jen obyčejné vymazlené screeny co prezentuje třeba WG ohledně lodí i letadel. Kdžy víš jak vypadají letadla na plné detaily tak přeci není težké to porovnat s tanky co jsou na těch obrázcích. Důležité je také poznamenat, že ty tanky na video moc detailní model nemají a jsou udělány tak, aby nevypadali hnusně, ale aby vyhovovali jako lákavé cíle pro letadla a mimochodem všimli jste si, že se těm tankům nehýbou kola/pásy? To je stejné jako vysvětlovat lidem, že ty stromy co jsou na netu nejsou pravé. :biggrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...