Přejít na obsah

WT - tanky


Whiskey_CZ

Recommended Posts

Nejhorší je, že při ověření zda to funguje už musím do bitvy bez tohoto stroje....

 

edit:

zkusil jsem přeházet znovu munici a zkusit testovací jízdu...toto je výsledek:

 

w3yzzkxzblgvb2mn.jpeg

 

asi se soudruhům něco nepovedlo.....

 

edit1: 

tak po znovuspuštění hry už to funguje.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nový mapy dobrý.Ve zkušebním letu jsem otestoval Do 335 a př rozjezdu mi padal na pravou stranu.Cheiftan mi nepřijde jako OP podle pancíře podvozku ho vyndá každý i protiletadlový.Zřejmě sága britské sračky pokračují dál.Aby mě dal zásah do Conquerora do nějaký blbý bedny a já skončil na ránu to je fakt možný je na tady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

panove,vcera sem vykoum dicker maxe.ta vec je uchvatnaa.a hlavne na tom BR co ma,jsou dalsi vyborny tanky.Pz4G atd.vcera sem s tim trosku zaspasoval a jo,tohle me bude bavit.ne top tiery,ale tohle.tady vsichni vsechny prostreli i zakladni munici,jo,je to parada

a kupodivu aji neco odingne.ne sice moc,ale sem tam jo.a ta deprese kanonu .to je vec

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem nahlásil hráče co mě vystrčil směrem k nepříteli se slovy jdi jdi obsazovat.Chlapec byl zřejmě mldého rozumu,protože než mě vyndali dal jsem 4 kusy a byl u základny sám celou dobu a on s bídou jeden.No nic vytočil mě svým strkáním.Nahlásím ho a k tomu připíšu jak už mě to se...,protože takový borce potkávám skoro pořád.No vida a já dostal ban na dva dny do chatu za vulgární řeč.O Gaijine ve své neskonalé moudrosti ti děkuji. :woot:  :woot:  :woot:  :woot:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To my rovnou mohli napsat,že k banu dostávám i samé prohry abych si to užil. :wallbash:  :wallbash:  :wallbash:  :wallbash: WT zmanipulované nebo WOT??Nevidím v tom rozdíl.Hráč nemá šanci když hra nedovolí ovlivnit hru.Jo kdybych byl rus tak dostanu samý nesmrtelný tanky.

Edit 1: Je divný abych měl 10x za sebou se opakující výhra prohra a nebo 3x výhra 3x prohra stále dokola??

Edit 2:Proč si beru tanky s nejvyšším Br 6.3 když stejně dokolečka hraji proti Br 7.0. Proč se dával dolů Pershing a nebo Tiger II P,když efekt je nulový??Protože Gaijine nechci dělat potravu těm vyšším ale chci si slušně zahrát vyrovnanou hru.

Edit 3: nedávno jsem měl win přes 60%.Teď mám s bídou 54%.Hraji stejně nastříleno první v top five.Kde se stala změna?Zřejmě se pomalu opakuje situace z minulého roku kdy jsem dosáhl win 61% a milý  :down: Gaijin se postaral o to,že jsem si celý měsíc ani neškrtnul dokud mě nesundal na 37% win.

Edit 4: ani se nedivým mému kolegovi s kterým hraji četu,že když expil brity vzeky tu hru vypnul a dal si od ní pauzu.Já na tom byl a jsem podobně.

Edit 5:Přeji všem pevné nervy.A Gaijinu přeji ať si vodku nalejou do klávesnice!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

souhlasim.s BR by se melo neco delat,presne jak piše Bopanzer.delat krmeni me nebavi.top tiery jedu maximalne jednu,dve bitvy  ajen kvuli boosteru na expeni.jinak je to o nicem.

zlaty BR kolem 4,3.tam si clovek zahraje,bitvy vyrovnany,hodne slusna sance sam ovlivnit bitvu.a hlavne kazdej tam kazdyho prostreli.i zepredu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co zavedli tu "One Man Show", tak jsou posádky otevřenejch vozítek opravdu všichni "Rambové"..... 007_3.png


 


Včera s T-34/85 ZiS53 jsem vyprázdnil ZEZADU (takže otevřený výhled na posádku) z asi 80 m tři nebo čtyři zásobníky do stojícího (od předchozí rány kanonem) M-19, viděl jsem v zaměřovači jak do nich kulky prší a oni se tvářili jakoby nic...... facepalm.png


Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak mam ten pocit,že nadržévani začatečnikum se zacina objevovat i tady.dneska s Nashornem na mape džungle sem na 150 metru trefil tigra P pod věž.přesně na munici.munice zčervenala,vypsalo to snad uplně všecko že poškozeny,mrtvy nebo ja nevim co.a začal hořet.k memu užasu typek porad jel,otocil věž,i když psalo že otačeni veze poskozeno a v jizdě mě trefil ten dalekohled nebo dalkomer nebo co to je,co čuči z korby ven.a prask,komplet posadka kaput.mrknu na typka,level 13.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele mám lvl 10, protože prakticky začínám, ale tanky už jsem tady přestal hrát. Jak píšeš, když někomu poškodíš úplně všechno a to hned 3x za sebou a on se pak otočí a plácne ti hned jednu a ty jsi kaput, tak je něco hooooooodně špatně. Tak si jen tak lítám a i když jsem vlastně začátečník, tak si to užívám. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...