Přejít na obsah

WT - tanky


Whiskey_CZ

Recommended Posts

Už pomalu trávím víc času v záznamech z bitev než v bitvách, protože to co gaijin trolling RNG předvádí je....

 

Říkal jsem si, jak si uklidním nervy po hraní s Chieftain pomocí M26, když má to lepší BR a obroti britům i výbušnou munice, výsledkem je 7 drtivých porážek a jedna výhra.

No koukám,že začínáme plakat nad stejnou hrou :-) Otázka zní našel jste někdo něco pozitivního na novém patchi  nebo má někdo radost poslední dobou ze hry?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové doporučuji se podívat na klan =COBET=Má 104 hráčů a jen pár lidí má win po 61% a to je asi ostuda jinak je standart mít tak win 71% a víc.Měli bychom se zamyslet  :-) A  na závěr ano správně je to ruský klan.Nepamatuji se,že bych někdy proti nim vyhrál.Aura nesmrtelnosti a neskutečná rychlosti tanků i letadel se vznáší nad jejich klanem.Teď mě vyndal jejich Maus co byl v údolí a já za kopcem a samo že rána kolmo do vany čelně a byl při tom  vpravo asi naváděná střela asi to mají tanky Maus verze ruská modifikace :wallbash:  :wallbash:  :wallbash:  :wallbash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Opravdu něvěřícně koukám co to s T10m udělali.Samý zásahy do střechy věže a pak do kulometu no hrůza co se stím po měsíci stalo.Třikrát mě vyndá borec ce neměl sebemenší šanci mě trefit.Jagtigera zvedli na 7,3.Alespoň kdyby to BR bylo slušně nějak hratelný,ale když už v amíkách v letadlech kde mám jedno letadlo BR 3,7 a zbytek 3,0 a tím pádem mám 3,3 potkám Bearcat tak už je něco špatně

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 4 weeks later...

Tak já to chvíli nehraju a stali se zřejmě nějaké ošklivé věci (AB).

 

Přežiju Polsko, fajn, to vypadá stejně, ikdyž se tam děli divný věci :laugh: .

V "lese" vytáhnul někdo ten cap v rokli nahoru k městu a tím to dom-dal.

Mozdok + obsazování = přestřelka na 2km => tragédie, T-95 tam nedoměří  :ermm: To bylo i dříve bych to zrušil, je to fakt děs.

 

Kde se vzala, tu se vzala ... Kubáň, opět vylepšená, samá ďoura.

 

No já tedy nevím...

 

Vrcholem jsou plné servery, ani mě to nenechá čekat ve frontě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A tak jsem dostal BAN na 14 od poláka co zjevně používá cheaty.K tomu jen říkám HA HA na forum nelezu a co tam píšou ty dětičky tak k tomu nemám co říct.Jedu japonské tanky.K tomu co říct??Prémiový tiger BR 5,7 Či-Ri II a Sherman.Prohra stíhá prohru a není problém mít proti sobě 6,7 Tigery II a Panthery II.Tomu já říkám vyrovnané MM a opět Gaijine ti tímto způsobem ubydou hráči,protože expit tyhle věci je opravdu při tomhle stavu věcí lahůdka.V pondělí 15 her s bídou 5 výher včera 7 her jedna výhra a dneska??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já se nejvíc těšil na japonského Tigera a když koukám na ten model co vytvořili tak zase to nějak odflákli.Proč má japonské divno-camo,když ten tank měl za 1 první typ podvozku za 2 byl převeden k Lssah jejímu těžkému tankovému oddílu tak proč teda není camo německá.A celkově mě Tiger přijde horší než jeho německý bráškové.Jediný koho mám raději je japonský Sherman.Pořád dává velice slušně a dokonce i něco odrazí.Či-Ri II je vyloženě sniper,ale dát tři rány během chvíle dává docela zajímavé možnosti na styl hry.Dát dva tanky na ránu se dá a pak zajet a přebít a dobře loví T34/85,které na svém BR dost kralují.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 months later...
  • 7 months later...
V 17. 1. 2017 at 20:03, Miruno napsal:

Já se japončíkam nestresuju. Hezky počkám, až ten blázinec opadne.

Zatím se s T-95 budu kochat krajinou, nadělám pár foteček a bude mi fajn  :-)

Až jí doexpím, tak uvidíme...

 

Tak jsem po roce sfouknul z T-95 prach (vlastně jsem ho musel odházet lopatou) a vyjel zase do boje (AB) :Smile-izmena:

Vytuněná stále ještě úplně není, ale docela mě to bavilo, tak třeba to dopadne:Smile-tongue:

AB se za tu dobu podle mě nezměnilo. Mapy jsou trochu upravený, ale dá se to přežít. Překvapil mě +/- stejný počet hráčů na EU serveru jako dříve.

Nevím, jestli je to tou pauzou, ale rotace map byla v pohodě a viděl jsem jich už spoustu a téměř se neopakovaly.

 

Novinky jako kouřový granát a nemožnost vjet do spawnu nepřítele (konečně) beru pozitivně.

Budu muset kouknout na frantíky, docela se jich po mapách hodně prohání.

 

Hraje to ještě někdo?

 

P.S.: Za američany stále nedokážu v průměru vydělávat, kvůli nehorázným cenám :facepalmic: njn Ivan stále nemá Amíka rád...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejdříve mrtvo a najednou taková smršť :-)

 

A stále nevím, jestli někdo z těch 63 999 online hráčů je aktivní tady na fóru :baseball_smiley:

Sorrines, ty vypadáš že hraješ. Já se ale na TS moc nehrnu, páč hraju tak namátkově a teď hlavně protože mě nevalí Rust. Ale úplně to taky nevylučuju, nainstalovaný ho mám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...