Přejít na obsah

WT - tanky


Whiskey_CZ

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Teda už jsem v téhle debilitě viděl lecos,ale abych střílel na Jagtiger do boku s tím že mu dám komplet motor a on se ani ne za 3 vteřiny normálně rozjede tak to už je vážně moc.Ale čemu bych se divit,když dám tři rány Leopardu do boku tak 15-ti metrů a on si v klidu odjede jako nic a pak mě stejně vyndá??To už může rovnou Gaijin napsat na začátku bitvy Bacha budou fake,protože to máte prohrát. :wallbash:  :wallbash:  :wallbash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano Světluška svítí řádným výbuchem.Dneska jsem si konečně zahrál s Cheiftainem.Dělo dává hodně dobře akorát smůla na losy. :-) Snad trochu slušný britský tank.

Ten hmyz mě zatím dost točí  :laugh:

A ty losy jsou fakt peklo. Je to první tank za anglány na BR 5.0 a úplně se to zlomilo. Do této doby jsem BR+1 měl tak 30%, většina byla vyrovná, tak 20% jsem byl top BR s +1.

S tímhle hmyzákem je to 70%, úplně obráceně. Expení je o nervy. Druhá munice už trochu něco pocuchá, ale jedna rána a garáž...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Snad u žádných jiných tanků než britských se více neprojevuje jak je tahle hra zprasená.Abych se z Chieftainem trápil nad IS2 s tím,že mířím na čelo věže a trefím velitelský poklop na 20 metrů je fakt haluz jako prase.A vedle ní stojí IS4 a ta jde na ránu.A´t už se vývojáři sakra proberou a začnou s tím něco dělat.Rozhodně nějaké články o tom že BR je v pořádku mě opravdu neuklidní.Je něco prohnilého ve War Thunderu a je načase s tím něco dělat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten hmyz mě zatím dost točí  :laugh:

A ty losy jsou fakt peklo. Je to první tank za anglány na BR 5.0 a úplně se to zlomilo. Do této doby jsem BR+1 měl tak 30%, většina byla vyrovná, tak 20% jsem byl top BR s +1.

S tímhle hmyzákem je to 70%, úplně obráceně. Expení je o nervy. Druhá munice už trochu něco pocuchá, ale jedna rána a garáž...

No já bych měl na Světlušce vyexpit ještě ty pásy navíc a když vím jaký peklo mě s ní čeká tak si to raději nechám zajít chuť.Nechápu že jsem se dokázal vynervit až na Chieftain. :dry: A proč jsou stejný americký Shermany úplně jiný a lepší?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Snad u žádných jiných tanků než britských se více neprojevuje jak je tahle hra zprasená.Abych se z Chieftainem trápil nad IS2 s tím,že mířím na čelo věže a trefím velitelský poklop na 20 metrů je fakt haluz jako prase.A vedle ní stojí IS4 a ta jde na ránu.A´t už se vývojáři sakra proberou a začnou s tím něco dělat.Rozhodně nějaké články o tom že BR je v pořádku mě opravdu neuklidní.Je něco prohnilého ve War Thunderu a je načase s tím něco dělat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

War Thunder začíná jít ve šlépějích World of Tanks,to bylo keců jak je WT boží a WoT stojí za houby a hele ono se to začíná srovnávat  :wallbash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v posledni dobe,cca 3 dny zpatky v prubehu hry pozoruji lagy jako krava.fps mam 100+,ping stabilne 25 az 35,ale na dve vteriny se me to jakoby škube a trha.pak zase chvili klid  aznovu.mam ten pocit ci problem jen ja nebo to pozoruje i nekdo jinej ?

Popravdě, chvílemi mám stejný pocit, ale všímám si toho už tak 2 týdny. FPS stabilně kolem 80, neklesá ani při vytížení jako je bourání a bombardování. Ping mám obdobný i PL je lepší než jsem míval dříve.

Ale najednou se to šprncne, aniž by k tomu byl důvod.

A to jsem si nejdřív chrochtal, jak opravili to cukání při stání (nabourání) u překážky, ale pak se objevilo tohle.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už i při aktivaci 10% boosteru ta hra dělá ty samý sviňárny jako při vyších boosterech.Opět zasekávání abych se nemohl hnout z místa když na mě letí letadlo a naprosto směšný zásahy.Můj Jagtiger do boku Pershinga a nic.Co přijde z další aktualizací???Jen to,že ta hra bude čím dál víc nahrávat začátečníkům a ruským hráčům kteří jsou dost často nesmrtelný.V leteckých BR 6,3 až 7,3 někdy s úžasem sleduji hráče jak proletí vodopádem střel nepoškozeni a pak hurá v chumlu modrých si to v klidu vyndá a končí bez ztráty letadla s 10 zářezy.Stačí mrknout na jeho staty  a je vše jasné rus nebo jiná taková banánová republika.Ptám se proč tomu tak je kur... :wallbash: Ani se nedivým,že na BR 3,0 je takový přetlak lidí a na BR 6,3 se sotva sešla půlka týmu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...