Přejít na obsah

WT - tanky


Whiskey_CZ

Recommended Posts

Ha ha to si ještě počkáme tak tři roky.Nepotvrzená zpráva z jednoho serveru.Ale vážně.Než tohle dají dohromady a opraví vše tak to mužikům jistě dlouho potrvá.Protože s každým update přijdou nové chyby a staré zůstávají.Tak dávám bolševikovi rok maximálně dva. :-) A pak lodě

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Také moc nevěřím, že to bude dříve. Kolem toho většího updateu bylo někde psáno, že nejdříve ofiko vydají tanky a letadla. Pak se začnou zabývat loděmi.

 

Dovedu si představit, že dají dohromady lodě a letadla, ale dát dokupy všechny tři složky, je podle mého názoru, výzva jak prase. Nějaký event s vyloděním možná.

 

Taky můžou zakotvit Bismarcka v Polsku do tý louže vedle vesnice  :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Od toho většího updateu mám pocit, že hra s AA je lépe hodnocená. Dříve jsem za tři sestřelená letadla lízal spodek tabulky, teď jsem klidně druhý. To je sice taky divný, protože to znamená, že team stál za prd  :-D

 

S devíti letadly jsem pak byl dnes suverénně první. Naprosto nemyslitelná věc dříve, takže spokojenost  :yes:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Cokoliv vezmu za Brity tak utrpení hlavně na tým pak na ty křápy co jsou v tom stromu.Cromwel ten první ubohá krabice kterou čelně vyndá i Oswind.Ten druhý už je o něco lepší.Ale jak vezmu jakýkoliv jiný národ výhra krásná bitva a potěšení za hry.Chce to jen přetrpět než se dostanu na něco snad normálního.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Kucí, tak jsem sebral koule a pustil RB. První bitva 5 killů jedna smrt, další taky dobrý  :woot:

 

Mám ale takovej trablík. Za němce jsem si nasázel na posádky čtyři tanky vše BR 3.3 a AA má 3.0. Mám tam L, M a F2. eLko mám na své nejlepší posádce, bodů na nasazení dost a píše mě to "Osádka není připravena"  :unknown:

 

Co dělám blbě?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...