Přejít na obsah

WT - tanky


Whiskey_CZ

Recommended Posts

Už asi po x-té aktalizaci  si pořád opravuji trávu v zaměřovači.Jednou tam není druhý den zase je a tak to jde dokola.Jako jeji boostery.Aktivací 150% nebo 300% si vyloženě říkám,že to bude stát za ................No a taky to stojí.Milý Gaijine strč si boostery a nějaké sázky které stejně střádám s rozkazy pěkně hluboko do řiti ať je ani další velká aktualizace nevytlačí ven.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už asi po x-té aktalizaci  si pořád opravuji trávu v zaměřovači.Jednou tam není druhý den zase je a tak to jde dokola.Jako jeji boostery.Aktivací 150% nebo 300% si vyloženě říkám,že to bude stát za ................No a taky to stojí.Milý Gaijine strč si boostery a nějaké sázky které stejně střádám s rozkazy pěkně hluboko do řiti ať je ani další velká aktualizace nevytlačí ven.

 

Ta tráva mě vytáčí taky, vypínám jí jak blbec furt dokola  :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máte někdo ponětí, jak funguje ten dálkoměr? Pracně jsem ho vyexpil na eFkovém pantheru, abych pakk zjistil, že víc jak 650 m to nezměří, což je fíčurka úplně k prdu. A jako třešnička je to, že to měření funguje takhle blbě u všech tanků a to i bez dálkoměru. To jsem teda moc nepobral.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máte někdo ponětí, jak funguje ten dálkoměr? Pracně jsem ho vyexpil na eFkovém pantheru, abych pakk zjistil, že víc jak 650 m to nezměří, což je fíčurka úplně k prdu. A jako třešnička je to, že to měření funguje takhle blbě u všech tanků a to i bez dálkoměru. To jsem teda moc nepobral.

Tam je na expení dálkoměr?

Co já vim, tak si člověk u střelce může vylepšovat dovednost o který sem si vždycky myslel, že má vliv jen na ten křížek v arkádě, přesněji, že se střelec bude strefovat blíž k jeho středu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tam je na expení dálkoměr?

Co já vim, tak si člověk u střelce může vylepšovat dovednost o který sem si vždycky myslel, že má vliv jen na ten křížek v arkádě, přesněji, že se střelec bude strefovat blíž k jeho středu.

Jo, u některých tanků je stereoskopický dálkoměr, poznáš to podle boulí na věži. Leopard, panther F, panther II, tiger II l 68, M60, M47 a z rusů je SU 122/54 myslim. Ale když namapuješ tlačítko, tak to měří u každého tanku ale do naprosto směšné vzdálenosti.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, u některých tanků je stereoskopický dálkoměr, poznáš to podle boulí na věži. Leopard, panther F, panther II, tiger II l 68, M60, M47 a z rusů je SU 122/54 myslim. Ale když namapuješ tlačítko, tak to měří u každého tanku ale do naprosto směšné vzdálenosti.

 To myslíš jak ti v zaměřovacím režimu někde vpravo nad podénou čárou naskakujou čísla?  Všim sem si toho až včera u svýho Hetzera a ten stereo fakt nemá. Na druhou stranu hraju jen arkády a tak sem to více méně ignoroval. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To myslíš jak ti v zaměřovacím režimu někde vpravo nad podénou čárou naskakujou čísla? Všim sem si toho až včera u svýho Hetzera a ten stereo fakt nemá. Na druhou stranu hraju jen arkády a tak sem to více méně ignoroval.

To nebude ono. Já hraju jen RB, musíš namapovat tlačítko a když to spustíš, tak se ti tam začne plnit takový zelený proužek. Trvá to cca do 5 sekund a pak to napíše vzdálenost k cíli. Jenže jen do těch cca 700 metrů a to je ztráta času. Na takovou vzdálenost nepotřebuji dálloměr. Někde psali o 2,5 km. Navíc to fakt funguje u všech tanků, takže jsem to expil vlastně zbytečně...nechápu, nebo jsem něco přehlídl?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To nebude ono. Já hraju jen RB, musíš namapovat tlačítko a když to spustíš, tak se ti tam začne plnit takový zelený proužek. Trvá to cca do 5 sekund a pak to napíše vzdálenost k cíli. Jenže jen do těch cca 700 metrů a to je ztráta času. Na takovou vzdálenost nepotřebuji dálloměr. Někde psali o 2,5 km. Navíc to fakt funguje u všech tanků, takže jsem to expil vlastně zbytečně...nechápu, nebo jsem něco přehlídl?

Jasně. V arkádách je to okamžitě a automaticky a  RB to bude takhle. Nebylo to expení jen o tom, jak dlouho bude trvat ten "výpočet" vzdálenosti? Vyšší skill dříve načteno?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasně. V arkádách je to okamžitě a automaticky a RB to bude takhle. Nebylo to expení jen o tom, jak dlouho bude trvat ten "výpočet" vzdálenosti? Vyšší skill dříve načteno?

Spíš asi skill bude ovlivňovat tu vzdálenost. Jako chápu že tak jak to je teď, že to funguje u všech tanků a dle skillu se ta vzdálenost prodlužuje a je celkem nízká, to je ok. Ale přeci, když si pracně vyexpím ten dálkoměr, tak kua proč by mi to měl ovlivňovat nějaký skill. Prostě dálkoměr to změří přesně skill neskill, maximálně se tam mohla zkracovat ta doba jak ty píšeš. Jo a zjistil jsem, že v testu funguje jak má. Naměřil jsem 1950 m, pak pustím bitvu a víc jak 844 m to nenapíše.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera v noci jsem si konečně koupil Tigra a už jsem to pak vypnul,že si počkám na boostery na ráno,abych měl opravy co nejdřív.Dostal jsem 300% na stříbro a 500% na xp.5íkám si,tak to se zrovna hodí.Zapnu bitvu ujedu asi 20m a tank explodoval a mě to odpojilo ze hry a boostery propadly.Od internetu jsem odpojen nebyl a okamžitě mě to připojilo nazpět,ale né už do bitvy.Opravdu jen náhoda ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Poslední dobou mě vytáčejí zničená letadla, která si klidně dál letí, střílejí a dokonce manévrují a v klidu mě sejmou ještě po jejich demolici.

 

Má leště smysl dál po zničeném letadle střílet? Může se mi podařit sejmout pilota nebo střelce? Nepozoruju rozdíl mezi stíhačkou a bombrem, je to stejná verbež a stejný problém ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslední dobou se mi zdá když hraju za němce  (tiger 1) v RB tak nejsme schopni vyhrát. Nastřílím  třeba  3-5 killů a stejně prohrajeme.

Zdá se mi že amíci jsou více mobilní v zabírání základen a rusáci s IS2 zase vše válcují na ránu. Nevím jestli za skopčáky hrají samí rádoby snipeři ale všichni vždy kempí a nikdo nezabírá základny. To mě vždy naštve. Včera super hra Tiger 1. ztratil jsem dva tanky a sejmul jich 12 + 2 asistence.

Dva ztoho byly AAA ale kill je kill navíc ten ruskej šmejd mě v klidu rozseká i v tigrovi. No a prohráli jsme na zabrání základen. Hra trvala dlouho a fakt jsem se snažil ten druhej tiger byl jak cedník a bojoval jsem pořád dál, přežil jsem i dva nálety IL2. A kempisti prostě kempí a kempí.

Vím že je to hra ale ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslední dobou mě vytáčejí zničená letadla, která si klidně dál letí, střílejí a dokonce manévrují a v klidu mě sejmou ještě po jejich demolici.

 

Má leště smysl dál po zničeném letadle střílet? Může se mi podařit sejmout pilota nebo střelce? Nepozoruju rozdíl mezi stíhačkou a bombrem, je to stejná verbež a stejný problém ...

No taky si všímám že je letadlo jakoby ztmavlé a pořád manévruje a střílí. Na to je jediné řešení: rozstřílet ho na atomy dokud něco neupadne a nemůže už manévrovat, to samé když někdo hoří, střílet dál dokud nejsou trosky po obloze :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem dostal na hraní Calliope, ale nedokážu z toho vystřelit raketu. Nefunguje mě přepínání hlavní/vedlejší zbraň, při střelbě střílí jen dělo, takže spřažené to není. Nic jiného v ovládání nevidím.  :confused:

Pokud někdo ví co s tím, tak prosím poradit, značka: spěchá  :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem dostal na hraní Calliope, ale nedokážu z toho vystřelit raketu. Nefunguje mě přepínání hlavní/vedlejší zbraň, při střelbě střílí jen dělo, takže spřažené to není. Nic jiného v ovládání nevidím.  :confused:

Pokud někdo ví co s tím, tak prosím poradit, značka: spěchá  :-)

Ha, stačí si pobrečet už to vidím  :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A opět mě Gaijin upozornil,že takhle ne.Bugy jako prase.příklad jeden za všechny dám KV2 tři tány na munici do věže z 200 metrů a nic a nejen to milej borec se později v klidu rozjede a pak mě vyndá přes dvě zdi.WTF??Nříkal Gaijin,že náhodu upraví zásahy do munice z tímhle vyjeb.... patchem????Asi ne no pro změnu pořád musím při každém zapnutí hry nastavovat vypnutí trávy v zaměřovači.Hlavně žě na posádce zmizli hvězdičky!!!!!!!!!!!!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...