Přejít na obsah

WT - tanky


Whiskey_CZ

Recommended Posts

:thumbsup: Valí, jen mě to ukázalo něco jinýho než ve hře  :laugh:

Tam jsem jí od enemáka dostal do děla, to se odrazilo a bouchlo o něj (byli jsme půl metru od sebe) a já jsem zdechnul  :woot:

Nebo jsem to vystřelil já, to jsem se chtěl podívat. Na záznamu jsem to regulerně dostal do boku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska dopoledne krásná série v četě  rank T10M nejméně 14 výher v řadě pod pět killů jsem nešel.Dlouho se mi nestalo,abych skoro každou bitvu naháněl enemáky po mapě.Druhá stránka mince je taková,že to bylo převážně proti 4 ranku a dávat si to s T10M proti 3 tankům 4 ranku není problém.Je to jen díky zprasenému MM.Opravdu nezávidím těm kteří expí 4 rank a musí zažívat tohle :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V těch tvých postech s aktualizacemi je odkaz na Aktualizaci mechaniky viditelnosti. To jsem už četl, ale ani po druhém přečtení mě tam ten parametr nijak nezapadá.

Ikdyž asi jak píšeš, dává smysl spíš pro AB.

 

A nestraš mě s WoT  :-D

 

P.S.: Když o tom tak přemýšlím, tak změna viditelnosti + schopnost rádiové komunikace = WoT  :-o  :Smile_ohmy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co mě napadá, dle toho co se v tý mechanice píše, že by to mohlo fungovat tak, že osádka má schopnost označit tank na 1000 metrů, ale nepřátelský tank má viditelnost 77%, takže ho osádka označí až při vzdálenosti 770 metrů, a když má tank 120%, tak ho označí už na 1200 metrů...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano.

Ještě se tam píše o malé výseči, kterou členové posádky budou vidět.

Jen okolí (chápu jako blízké) funguje kolem tanku.

 

Hraju zatím jen AB, tak uvidím, co se z toho stalo  :-)

 

 

Pokud někdo máte spuštěnou tu 64b verzi, tak prosím písněte zkušenosti. Ikdyž se mi moc přepínat na WiP klienta nechce, možná bych to vyzkoušel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám technickou...

Měl jsem trable se stažením na klientovi, kde mě to psalo chybu zápisu na disk a stahovalo se to šnečí rychlostí.

Tak jsme to celé smazal a pře Steam to stahuju na čisto (12GB).

 

Docela mě překvapuje, že stahování valí mnohem, mnohem lépe, nestěžuji si  :-D

Jen mě to překvapilo. Nemáte to někdo vysledované?

Vím, že kdysi někdo brblal, že to nemá cenu ze Steamu stahovat, ale tohle vypadá jako výhoda Steamu  :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stalingrad super mapa ta se povedla.Ale mapa postup na Rýn,nebo tak nějak se jmenuje mi nejde hrát,Na všech mapách pohoda,ale tady hned fps až na 1 a jen mi tank nějak poskakuje.A jak se přidají hráčí s dělostřeleckou podporou,tak můžu jít na procházku se psem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ze dvou včerejších bitev jsem dostal Rýn i Stalingrad, to bylo nečekané  :-)

 

S Rýnem jsem měl obdobný problém. FPS v pohodě kolem 60 a najednou lup, byla tam nula. Během bitvy se mě to stalo asi třikrát na různých místech. Ale rychle se to vrátilo do normálu, takže to bylo jen takové poskočení.

 

Furt mě vrtá v hlavě ten spoting. Ano, hodlám tomu v AB už tak říkat, protože za včerejších dvou her je jasné, že ani na Rýnu ani na Stalingradu nemůžu vidět tanky na druhé straně mapy, za třemi budovami...

 

Zajímalo by mě, je funguje to rádio, páč já jsem radistu v posádce úplně ignoroval, takže by se můj spoting neměl přenášet ostatním. Pokud to tedy není jen vylepšení nějaké základní schopnosti vysílat a donášet informace.

 

 

Edit: Na druhou stranu, když se ten spoting podá tak jako teď ve WT: to co vidíš, můžeš od vysílat ostatním, tak to zní lépe  :laugh: Jen se to děje automaticky. Mno uvidíme, uvidíme

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě to taky v jedné bitvě dalo odměnu,že jsem naspotil tank,který tým později zničil.A to ani sám nevím jakým způsobem jsem to udělal.Jeden hráč mě povídal,že vyzkoumáním skillu radisty se zvyšuje dohled,ale myslím si že je to blbost,když dohled mám u střelce a nabíječe-divný a velitele na maximu a vidím přes celou mapu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vyzkoumáním skillu radisty se zvyšuje dohled,ale myslím si že je to blbost,když dohled mám u střelce a nabíječe-divný a velitele na maximu a vidím přes celou mapu.

 

Myslím, že tam psali, že ovládání rádia zvyšuje dosah rozesílaných informací, ne dohled. Takže příliš  vzdálené tanky prostě tebou naspotovaný tank neuvidí na mapě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...