Přejít na obsah

WT - tanky


Whiskey_CZ

Recommended Posts

A co s ním?Vážně má smysl expit něco co lítá 70km v hodině má to slabý pancíř a dělo s prvního Pattona co nic neprostřelí?Jo pro mě s T10M jasná potrava na jednu ránu jako Leoprad 1,ale na 5 ranku je vyloženě německá technika deklasovaná.Maus je v dnešní době HEATů naprosto k ničemu Leoprd je tak dobrý sniper,ale něco co se dokáže rovnoceně postavit ruským protějškům zatím není.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak se mi zdá, že je teď Pershing nějakej pomalejší? nikam se s tím moc nedostanu a neschovám se, a to je docela problém, když člověk hraje proti tomu co hraje (lepší děla, lepší armor, stejná rychlost)

 

další věc - všechno na ranku V má BR 7.7? první bitva s Perhingem a u nepřítele vidím T-10, T-10, T-10, IS-4...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak se mi zdá, že je teď Pershing nějakej pomalejší? nikam se s tím moc nedostanu a neschovám se, a to je docela problém, když člověk hraje proti tomu co hraje (lepší děla, lepší armor, stejná rychlost)

 

další věc - všechno na ranku V má BR 7.7? první bitva s Perhingem a u nepřítele vidím T-10, T-10, T-10, IS-4...

co se tyče peršaka,mam ten samej pocit...vrchol byl,kdyz me zacala predjiždet KV 2jka

ano,vše V tieru ma 7,7.takže vyjedes s dvojkovym tigrem a kouka na tebe IS4 a podobny lahudky.tak tomu trema granatama omlatis blato s pancire a miris do garaze.

ja uz to resinm jednoduše.jakmile me to hodi s mezi top tiery s tankem,kde nemam narok na nic-maximalne na učast,tak bud se dekuju do garaze nebo prepinam na AAA.tohle chlapci trocha prepiskli

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aha. tak asi nezbývá než doufat, že to časem spraví. to je jak vždycky - snaží se něco vylepšit (rozpětí BR) ale další věc se tím zákonitě pokazí

už jsem chtěl dát na Pershinga talisman, protože si vzpomínám že se mi s ním dřív hrálo dobře a neházelo ho to běžně proti IS4kám, naštěstí jsem to tam nedal, to by byla škoda goldů.

 

každopádně rank 3 mi furt příjde vysoce hratelnej.. hraju s kombem Hellcat - Hellcat - Sherman a kosí to dobře, záleží ale na mapě a na týmu samozřejmě

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po příchodu Američanů jsem se vrhnul na jejich zkoumání a oželel jsem pátý rank Ruska i Německa.

Po těch úpravách MM a čtení komentářů tady i na ofiku to vypadá, že si je hned tak neužiju...  :confused:

 

I u amíků se už k pětce blížím taky. Ze zoufalství budu zřejmě muset vyzkoumat i Chafee a Bulldoka  :huh:

 

 

Asi se jako Zoltar vrhnu zpět na Hellcat-Hellcat. Pro mě to byla taky zábava.

 

Hlavně aby to těm gumám došlo co nejdříve...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po příchodu Američanů jsem se vrhnul na jejich zkoumání a oželel jsem pátý rank Ruska i Německa.

Po těch úpravách MM a čtení komentářů tady i na ofiku to vypadá, že si je hned tak neužiju...  :confused:

 

I u amíků se už k pětce blížím taky. Ze zoufalství budu zřejmě muset vyzkoumat i Chafee a Bulldoka  :huh:

 

 

Asi se jako Zoltar vrhnu zpět na Hellcat-Hellcat. Pro mě to byla taky zábava.

 

Hlavně aby to těm gumám došlo co nejdříve...

 

ten rank 5 si člověk asi užije jen když bude hrát s něčím silným, s něčím top ve stromě. přetrpět (nebo přeskočit) 6.7 a hrát až 7.7

 

Bulldog si myslím že je dost dobrej. ještě na něm nemám moduly, ale to dělo je ultra přesný a je to rychlej tank, ale když tě něco trefí, tak jdeš na ránu. takže je to dost podobný Hellcatovi. navíc má i podporu artilerie a nehází mě to s tím proti top tankům jako s Pershingem. Chaffee je, řekl bych, takovej průměr. výdrž opět žádná, dělo je na ten BR slušný, pohyblivost je divná, když se to rozjede tak to jede dobře, ale má to pomalou akceleraci a celkově je to málo obratný, hlavně v terénu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mě zbyly 3k goldů a nevím na co mám dát talisman... chtěl jsem to dát na ten Pershing, ale to je pro mě momentálně mrtvej tank, tak přemýšlím o něčem německým nebo ruským, ale jak jsem tyhle dva národy v poslední době nehrál, tak moc nemám páru, co je tam zábavný ... poraďte pls, něco německýho nebo ruskýho na 4. ranku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

za me

Německo-oba tygřicidvojkovy,posledni panter-tušim že je to Fko,Jpanter.ale jen versus svy tiery.vejs si neskrtnes.

Rusko obe verze ISek,T44 neni spatna a TD rusky sou pro masochisty.nulovej pncir,sunda te cokoliv odkudkoliv

vyber si sam :-)

me by spis zajimalo,kdy mini spravit ten bug ,ze se da prostrelit barak,skala,kopec atd.kdyz pak covek vidi z killkamery,kudyma to leti,ma chut neco rozstriskat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tjn, dneska jsem na mapě Jungle pozorovat v posmrtný kameře nepřátelský IS-2, jak stál za šutrem a skrz ten šurt sázel kill za killem. zní to skoro až neuvěřitelně, ale nebyl to optickej klam, měl jsem kameru přímo za ním a viděl jsem, že ta trajektorie jde skrz skálu. nechutnej bug. to měli spravit už dávno

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky se mi už několikrát stalo, že když se rozjedu s Hellcatem na nějakejch 40 km/h+ tak se převrátím o ten nejchatrnejsí dřevenej plotek. to už nevím jestli se smát nebo brečet...

 

prostě takhle skončím na střeše. vídíte tam i stopy jak jsem jel a ten OP plot co mě převrátil

 

 

 

5NkaEql.jpg

 

 

 

aneb když máme zabugovanou fyziku, dáme hráčům lano, oni už si poradí 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky se mi už několikrát stalo, že když se rozjedu s Hellcatem na nějakejch 40 km/h+ tak se převrátím o ten nejchatrnejsí dřevenej plotek. to už nevím jestli se smát nebo brečet...

 

Ty jo, občas mě to taky pořádně nakopne, zejména s AA, ale takhle jsem ještě neskončil.

 

Jinak dík za další informace. Zvážím, kam se vrhnout v dalším zkoumání.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

budu slusnej.dneska na to kálim.wotko jak vysity.ja s T54model47 neprostrelim jednickovy ISko na 700 metru.budiz,neumim mirit na jedouci tank.on v plne rychlosti me sunda na ranu celne tam,kde dingam s Jtigrem.

druhej pripad a to uz sem vyppenil.T34/57 na cca 600 metru skrz skalu presne na hranu predniho pancre.pominu to,ze by me nemel prostrelit ani na 10 metru zepredu,ale sup,granat vevnitr a prask.aji ten typek se tomu divil...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Mě se občas stává taky taková zábavná věc. Jako teď posledně. S Marderem III H sem trefil KV-2 do věže. Kousek nad pravym rohem rohem krytu děla. Celkem nic mu to neudělalo, jen trochu pocuchalo posádku (minimálně jednoho to zabilo) a já sem asi 3 vteřiny po tom chcípnul. Sundalo mě nějaký Pztko. A pak se spawnu do stejný bitvy s jinym vehiklem a první co mi to zahlásí tak KV-2 zničen. Ne, že bych si moc stěžoval, ale jak se to stalo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukám, že to mám podobné, ale nemám ten rozdíl tak veliký. 61,5% v garáži a 51 na webu.

Osobně bych víc věřil tomu v garáži, tam to doufám počítá hned po odehrání hry, ale na druhou stranu, když vypadnu ze hry dřív a vypnu hru, těžko říct, jestli to pak donačte.

 

Edit:

Finta bude asi v tom, že v garáži je vpravo dole zaškrtnutý checkbox Minulý měsíc. Když ho odškrtnu, tak se mi to změní na 51,9%.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

teda řeknu vám ten rozdíl mezi špatnou a vyexpenou posádkou je neuvěřitelnej...

začínal jsem s kombinací 2x Hellcat s lama posádkou, většinou to byly tak 1, 2 killy na jednu mojí smrt, někdy žádnej kill. teď když má celá posádka odolnost na 100%, velitel má velení na 100% atd (+ tréning), tak málokdy končím bitvu s míň jak 7 killama mezi prvníma. a to nejsem skilla, to je prostě posádkou a vylepšeným tankem

 

--------------

4. rank mám komplet vyexpenej, ale nevím na co jít dál. SPAA mě nebere, T95 nevím k čemu by mohla bejt dobrá, takže se rozhoduju mezi M103 a Pattonem. Patton by mohl bejt good, ale M103 nevím, jediný co o tom tanku vím že byl ve WoT, ale jak si to stojí oproti ISkám nebo skopcům, to nemám páru

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ok, jdu teda na Patton, mě se ten tank vždycky líbil už jenom vzhledově :) i když z tý doby je spousta krásnejch strojů. na toho nejlepšího to bude expení na dlouho i s prémkem, asi jako u letadel na Sabre... to bude asi výhoda M103, to člověk vyexpí jeden tank a je na topu

 

škoda že to tu není jako ve WoT kde na X tieru už člověk nemusel zkoumat žádný moduly :D ale to je fuk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...