Přejít na obsah

WT - tanky


Whiskey_CZ

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

ten Pershing nebo i Hellcat nevypadají zle, i když Hellcat je tu opět línej jak tlustá svině a WT mě kvůli tomu zklamalo stejně jako dřív WoTko, ale budu o nich přemýšlet. ale asi než vsadit na prémiák bude lepší koupit talisman a dát ho na nějakej oblíbenej tank, to je větší jistota

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ten Pershing nebo i Hellcat nevypadají zle, i když Hellcat je tu opět línej jak tlustá svině a WT mě kvůli tomu zklamalo stejně jako dřív WoTko, ale budu o nich přemýšlet. ale asi než vsadit na prémiák bude lepší koupit talisman a dát ho na nějakej oblíbenej tank, to je větší jistota

 

Mám z prémijáků jen Hellcata...   A samozřejmě zkušenost mám jen z AB...

 

Možná je to tím, že závodní tanky moc nemusím, ale mě přijde rychlí ažaž  :-)

 

 

Zejména se mi líbí akcelerace, která umožňuje zmizet enemákovi z předhlavně než se rozkouká. Otočit a zmizet. I zpátečka je podle mě výborná. Tu akceleraci nikdo moc nečeká a dost často se netrefí.

Když porovnám rychlost kočičáka ze stromu s prémijákem, tak rozdíl nepozoruju. Ale pocitově je prémiják lepší v palebné síle a ve schopnosti přežít zásah. Papírově jsou na tom pokud vím stejně (nebo hodně podobně), koukat na to teď nebudu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem si dal četičku s bráchou a ejhle vyskočila mě po dlouhé době mapa Karélie.No protože jsem zaláskovaný do mé T34/100 beru jí a hned tuhle mapu jsem s ní ještě nechytil.Mám asi divné losy nebo co.Každopádně nebudu se tady rozepisovat o epickém vítěztsví.Namlátil jsem 15 killů a vše na jednu ránu.V jistých momentech byli protivníci neskutečně hloupí a je dost často vidět jak mnozí naprosto ignorují T34/100 protože si myslí,že je to obyčená ludra T34.Prohráli jsme a o to mě to dost mrzí výsledek a výdělek pro mě opravdu pěkný,ale pak už jsem se nemohl ani hnout,protože mě hledalo kdejaké letadlo + Jagtiger. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Já pevnost miloval. S Pz 38(t). Velký tanky tam maj asi problémy, ale u těch lehkejch, když ste aspoň dva v těch středovajch blátěnech rozvalinách a jsou tři spoty, tak vás enemáci nedokážou vyštípat. Rozhodněné ne tim způsobem, co se hraje na arkádách.

 

A vehikly s otevřenejma bojovejma prostorama jako Mardery III sou občas dost peklo. Aspoň, že maj kanony, kterejma probijete i KV zepředu. Když si vás nevšímá... Jinak by byla fakt pruda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

WTF ? to se menili zase batle ranky nebo co ?odkyd ma MAUS 7,7 ? a IS4 to samy? sou jebli do palice ? aby me to s IS2 model 44 hazelo proti mausum a  aIS 4kam ? co tam jako mam delat ? maximalne zavazet.to samy s dvojkovym tigrem.....

Jo jo taky jsem koukal.To nemohl vymyslet zdravý mozek.A nebo jde o to,aby hráči více hráli s tanky teď už 7,7,protože nevydělávají tolik jako oblíbený 6,7 co se týká třeba mě.No já blbec si zvednul osobní hodnocení a dneska bitvy,že jsem dostával tak na *****,že jsem se nestačil divit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sem si odemknul Hetzera a můžu říct, že dělá čest svýmu jménu.xD

Přední pancíř díky náklonu celkem slušnej a kanon je taky nepříjemná záležitost, když jste na špatném konci, ale... No svym způsobem to z Mardera III neni moc krok vpřed. Průbojnost je papírově nižší. To by mohlo bejt nepříjemný. Ale dál.

Marder III (oba) měl otevřenej bojovej prostor. To je pruda. Ale zase měl díky svýmu rozložení posádky lepší šanci na to,že vám jí průstřel jedinýho granátu nepozabíjí celou. To Hetzer je jiný kafe. Jak tam na levý straně sedí tři v jedný lajně tak zásah a konec.

A motor s převodovkou. Na to bolí jen pomyslet. Když to přežije posádka, tak vám chcípne převodovka. Nebo i motor. Klika je, když nezačnete hořet. A jak člověk nemůže ani omylem manipulovat s kanonem jak mohl u Mardera III G?, tak se nemůže ani pořádně bránit. Nepřítel si kapku popojede a vy se vyloženě cejtíte jak před popravčí četou.

Když to shrnu, tak Mardery III byly víc blbuvzdornější a průchozí zásahy na nich o něco míň bolely. Vyloženě fajn vehikly na příležitostný hraní. To Hetzer jak to tak vypadá vyžaduje aby se člověk naučit hrát, a to ještě dost specificky. Co koupenej zásah to fakt problém nebo konec hry a než se s tim člověk naučí počítat a hrát..... Žádná věž, kanon skoro nepohyblivej a ještě jo to celé líné jako prase. Ale to se snad změní po koupení všech vylepšení. Jak to bude vypadat pak napíšu pozdějc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pustil jsem si vlastní bitvu v modu RB a měl bych k RB pár dotazů:

  1. Nepřítel se označuje, ale vidím jen název tanku? Nebo jako v té vlastní bitvě i jméno?
  2. Kdy se mi nepřítel označí? Patrně když ho vidím. To znamená stejně jako v AB? Nebo je tam ještě nějaká finta?
  3. Četl jsem tuší i o nějakém přibližném označení nepřítele. Existuje něco takového? Vím že můžu kliknout do mapy, ale tohle mělo být asi něco jiného.
  4. Čekal jsem víc mrtvol na první ránu. Možná je to rukama  :laugh: , možná tím, že to ovládá AI. I tak potřebuju několik ran na zneškodnění nějaký plečky, co mi do tý vlastní hry nasaděj. Nemám sice RB mod v ruce, ale... (zkoušel jsem to s amíkama)

Jinými slovy, liší se vlastní RB bitva od skutečné, předpokládám že ne, ale raději se ptám.

Jak se liší RB od AB. Jen tím, že nemám křížek?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1. nepřítel se neoznačuje a v SB se ti neoznačuje ani spojenec

2. nikdy

3. jde o to kliknutí do mapy

4. pro víc mrtvol na ránu se musíš před bitvou pomodlit k RNG bohu  :devil:

 

V AB máš křížek, označení nepřátel, tři spawntutí, rychlejší jízdu a zatáčení, mix národů, a tu možnost se teleportnout do letadla.

 

V RB nemáš křížek a označení nepřátel, dle toho kolik si toho "nastřílíš" tak možnost spawnovat (pozemní,letadla) dokud máš co, reálnější jízda - pomalejší akcelerace, ztráta rychlosti při zatáčení, menší drifty atd., pomalejší opravy, nemožnost střílet se zničeným dělem, větší mapy, a národy proti sobě či  mix dvou národů proti jednomu.

 

V SB nemáš křížek, označení nepřátel i přátel, můžeš použít jen ty stroje co jsou v nabídce, máš možnost se od začátku spawnout v pozemním či letadle. AAA, lehké a střední stroje mají dva spawny, pohled jen z věže či kokpitu, letadla mají ovládání stejné jako v leteckých SB, a nemáš ukazatel z jakého směru přišel zásah od nepřítele.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V RB nemáš křížek a označení nepřátel, dle toho kolik si toho "nastřílíš" tak možnost spawnovat (pozemní,letadla) dokud máš co, reálnější jízda - pomalejší akcelerace, ztráta rychlosti při zatáčení, menší drifty atd., pomalejší opravy, nemožnost střílet se zničeným dělem, větší mapy, a národy proti sobě či  mix dvou národů proti jednomu.

 

Díky Forgere.

Jen úplně nechápu, proč to označování v těch vlastních bitvách není stejné. Hold to budu muset vyzkoušet naostro  :-)

Jinak jízdní vlastnosti byly jiné, všiml jsem si toho hlavně díky tomu driftu.

 

P.S.: Ten obrázek taky nevidím a nejde zobrazit. Občas se to někomu podaří vložit nějakým podivným způsobem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Obrázek fungoval, akorát na tom zdroji ho smázli  :mad:  tak to zkusíme odjinud...

 

Kanonenjagdpanzer

1443099015816417.jpg

 

a další již oznámené stroje: http://wt.qq.com/webplat/info/news_version3/7793/7859/7861/m6298/201509/381482.shtml

 

 

 

 

Díky Forgere.

Jen úplně nechápu, proč to označování v těch vlastních bitvách není stejné. Hold to budu muset vyzkoušet naostro  :-)

Jinak jízdní vlastnosti byly jiné, všiml jsem si toho hlavně díky tomu driftu.

 

Teď nemám možnost to vyzkoušet, ale není ve vlastních možnost si to označení nastavit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...