Přejít na obsah

WT - tanky


Whiskey_CZ

Recommended Posts

Ohledně pomoci od kolegů, tak mě před časem hned několik hráčů mile překvapilo... na Berlíně mě s IS-2 po proražení zábradlí u řeky zachytil nějaký magnet, a k mému překvapení se po mé žádosti v chatu vrátili k spawnu postupně tři hráči, kteří ve výsledku podstatnou část bitvy strávili mým vysvobozováním z pout magnetu :yes:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl bych dotaz na přivolávání dělostřelectva...

 

Zásadně používám jen klikání do mapy. To vyhledávání cíle kamerou mě trvalo strašně dlouho.

Na dlouhou vzdálenost je nepoužitelná.

Jakmile je někde skála, je/byla (něco opravovali), dost špatně se to zaměřuje.

 

Používá tu kameru někdo?

Je to na blízko přesnější?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Který 3==D vymyslel, že budou Němci IV. ranku hrát proti IS-3, když je neprostřelitelná.....(nemám vozidla v topu). To prostě dokud nevyzkoumám top munici, tak mám každou bitvu proti IS-3 leavnout?

Tak to se těš na pátý rank, tam hraješ tak dlouho zbytečně s každým tankem, dokud nevyexpíš poslední nejlepší munici.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já zkouším tu IS-3 a rozbitější tank jsem nehrál... Teď bitva v Polsku, my 3 is-3, projedeme prostředek města a vše vyřešeno během 7 minut... Vše co jsme potkali nás neprostřelilo, hezky jsme se dělili o killy, no paráda, pomsta němcům za Tigra :) kterého když zepředu probiju s T-34-85 mu dám jen řidiče, což je samo blbost

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

IS-3 je mrcha, už jsme to tu někde řešili.

Četl jsem, že se dá prostřelit pod kanónem. Teda spíš, že je to možnost.

Pak taky do blatníku, netuším co je tím myšleno. Je tam taková trojúhelníková ploška, možná to.

Kdyby měl někdo nějaký nápad, zkušenosti, taky to uvítám  :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

IS-3 je mrcha, už jsme to tu někde řešili.

Četl jsem, že se dá prostřelit pod kanónem. Teda spíš, že je to možnost.

Pak taky do blatníku, netuším co je tím myšleno. Je tam taková trojúhelníková ploška, možná to.

Kdyby měl někdo nějaký nápad, zkušenosti, taky to uvítám  :-)

strilet do dela a cekat az ji nekdo objede a sunda :-) 

Tak me stve,ze to potkavam porad s ctvrtym rankem a na nasi strane neni zadna adekvatni protizbran.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

strilet do dela a cekat az ji nekdo objede a sunda :-)

Tak me stve,ze to potkavam porad s ctvrtym rankem a na nasi strane neni zadna adekvatni protizbran.

Je tu jedna možnost. Střelit ji do kopulky nad střelcem. 2x se mi ji podařilo killnout, ale v historické bitvě je pravděpodobnost asi 1:100000000 že dostanu šanci ji tam trefit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

strilet do dela a cekat az ji nekdo objede a sunda :-)

Jasná věc, tu už ani nezmiňuju  :-)

 

Je tu jedna možnost. Střelit ji do kopulky nad střelcem. 2x se mi ji podařilo killnout, ale v historické bitvě je pravděpodobnost asi 1:100000000 že dostanu šanci ji tam trefit.

Taková mrcha malá  :-D  To netrefím pořádně ani v AB  :laugh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vyslo uz asi dalsich 5 nebo kolik patchu,uhybani tanku do strany nebo vraceni tanku o 20 metru zpet nezmizelo.ba naopak se pridala dalsi fligna.clovek najede na nejakej hrbol a skub,tank misto aby to plynule prejel,tak se jakoby sekne a rozjede se sikmo pryc od puvodniho smeru.dost neprijemny.

ale abych nebyl jen pesimista,vyzkouman Jtiger a to uz je dustojnej souper pro potvory typu maus,IS4 a T54.s tou posledni munici to byude posusnanicko.a dvojkovej panter je zabijak jak chces.rychlej,obratnej,vybornej kanon.to ma rolfik rád :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Hraje tady někdo prosím vás RB 5 rank za USA či Němce? (možná i nižší ranky). Jak jste na tom s výhrami a vůbec hrami USA, GER vs RU? Jako nechci nic říkat, ale to je něco tak frustrujícího, že mám normálně chuť udělat Gaijinu něco opravdu nepěkného. Jestli mám na 20 her 4 výhry a tohle není hráči. Ruské super plečky si nás dávají ke svačině. Hry jsou nezábavné a vždy skončí stejně, když se daří a já se držím zuby nehty a říkám si jo teď mám štěstí, kouknu na tabulku a u nás polovina či většina hráčů dead a u rusáků třeba i nikdo. Jo já bych si tak,přál, aby to za USA či Němce najednou NIKDO nehrál a hráči, kteří hrají ruské tanky měli po zábavě dokud by se těm v Gaijinu nerozsvítilo v palici, že je něco špatně. Jestli to tak půjde dál, čekám hromadný odliv hráčů, kteří hru buď nebudou hrát nebo jen za rusy. Opravdu co se to teď děje, to jsem v této hře ještě nezažil od close bety. Já doufám v to, že s tím snad co nejdřív Gaijin něco udělá a konečně se hra trochu vyváží. 

 

Asi to dost vyznělo jako brečení. Než tady napíšete svoje. Prosím zahrajte si třeba 20-30 her jen za USA (hraju Patton II nebo M103). Vím, že to tady nikdo nezmění, spíš mě na to zajímají vaše názory. No jsem prostě pisálek a potřebuju si ulevit. :-)  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se tak na Kubáni ženu ke capu a najednou koukám, že je jinde  :ermm:

Hezky na otevřeném prostranství, je tam jen pár nových hrbolů pro krytí, kde se podle mě schovaj tak ty tanky ranku 1 a 2. Vše ostatní tam bude na ráně...

Jinak ta mapa je upravená obecně celá, nebo minimálně ten středový pás. Prostřední cap je taky jinak, rovnější ne ten kopec co tam byl.

 

Edit: Dají Dají se někde dohledat kompletní release notes nové verze, ne jen to mlžení co je předkládáno?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

T-34ky na druhém ranku jsou děsný mrchy, ale nejvíc mě asi vytáčí ten model 42.

Stojím s M3 Lee bokem k ní, evidentně to řídí nějakej moula, kterej si mě začne všímat až po třetí ráně, protože to se mi podařil kritičák. A nebo mě prostě ignoruje, protože se nemusí obtěžovat...

Nic, stojí dál, ani se nehne. Stojím čelně k jeho boku, střídavě do něj peru z hlavní a vedlejší zbraně, vše prošlo, prošpikovanej zepředu dozadu a zase zpátky.

Vystřelil tak třikrát-čtyřikrát a konec, jdu pro další tank do garáže  :wallbash:

 

A takhle je to proti ní se vším  :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...