Přejít na obsah

WT - tanky


Whiskey_CZ

Recommended Posts

Letadla či tanky- lagy, lagy, lagy. M10 s top municí není schopna čemukoliv ublížit, že by tím mizerným připojením? Ani M2, T-26.

Připojení mi šlape jako hodinky

 

edit: tak už dobrý a střílíme, trefujeme a ubližujeme. Sem tam výhra, sem tam prohra žádný Kocourkov. Jak v lítací tak v blátoplazí se sekci

post-9646-0-15715400-1430851555_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hraju každý den a zrovna včera jsem díky zálohám létal hned dvě letadla v jedné arkádové bitvě dvakrát, nasazoval jsem celkem 7-krát. Když si nejsem jistý, nic nepíšu. 

Takže A) Psal jsem, že to jsou TANKY a za B) Zase jsi si blbě naběhl, protože si znovu řekl blbost, viz bod A) Takže jak říkám, zkus si nejdříve sehnat informace, než se tady začneš hádat a ještě blbě -_-

5 smrtí neznamená, že to bylo 5 tanků, ale např. 3 tanky a 2 letadla. Sice AB nehraju, takže to tam může být jinak, ale v RB mám na 2 slotech tank, na 2 letadlo a když vydělám dost respawn bodů, použiji vše.....

Letadla se nepočítají, v arkádách můžeš jen letadla z eventů a ty se nepočítají do smrtí, to by je měl i někdo jinej, dokonce i já a né jen on.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Letadla či tanky- lagy, lagy, lagy. M10 s top municí není schopna čemukoliv ublížit, že by tím mizerným připojením? Ani M2, T-26.

 

Připojení mi šlape jako hodinky

souhlas.mam prumerne 3x až 4x za hru takovej lag,že me to kopne treba aji o kus zpatky na mape.a deje se to od toho novyho patche.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mohl by mi někdo prosím vysvětlit jakým způsobem hra vybírá nejlepší skupinu? Mě to akorát tak omrdává....

 

 9 killů a 3 asistence vs 8 killů a 8 asistencí :dntknw:

 

Všiml jsem si toho také a udělal jsem si na to svůj názor  :-D

 

Podle mě je lepší skupina ta, která bojuje celou bitvu pospolu. To znamená, že pravidelně dostává to ocenění týmová spolupráce.

Nejsem si teď jistý, jestli jsou to ty karty co tam máš na screenu. Ale dovedu si představit, že tohle ocenění má větší váhu na určení vítězné skupiny než killy a asistence. Obzvlášť, když je to +/- stejné jako u tebe (a to jsem viděl propastnější rozdíly).

 

Takže takhle se uklidňuju já, když tuhle nespravedlnost vidím  :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děje se mě to taky, zkusím si všímat, jestli nejedu přes nějakej šutr.

 

Když bych měl porovnat lagy dřív, když ten text s FPS a pingem byl ještě na očích a barevný, tak mě přijde, že je to trochu něco jiného než dřív. Ale je to jen pocit.

 

Na ofiku je již delší dobu pláč na "lagy" a pády klienta. Taky mě to dneska spadlo a nikdy jsem s tím neměl potíže. Tak to třeba opraví...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

15 her za nemce tier4 =15 proher. +- i u tier3.

15 her za spojence tier1=15 vyher.

 

Co je spatne ? Mam to jen ja,ze za osu jsou jen prohry ?

 

Navic s jagdpantherem V. porad potkavam IS3 ,neskutecny stroj toto,vetsinou ho ani nevidim a umru a kdyz ho vidim,tak jen na par vterin pred smrti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je normálka, ono němci mají prostě velké a vysoké tanky, takže se jednodušeji trefují, jsou lépe vidět a většina hráčů nechápe to, že němci jsou spíše na sniping. Takže na tom ranku většina spoluhráčů najede na IS-2, IS-3, T32 a vystřelí do věže a diví se že nepenetrujou, pak je protivník vypne a je vymalováno. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

15 her za nemce tier4 =15 proher. +- i u tier3.

15 her za spojence tier1=15 vyher.

 

Co je spatne ? Mam to jen ja,ze za osu jsou jen prohry ?

 

Navic s jagdpantherem V. porad potkavam IS3 ,neskutecny stroj toto,vetsinou ho ani nevidim a umru a kdyz ho vidim,tak jen na par vterin pred smrti.

 

Má zkušenost z AB je jiná. Některý tanky podržej, některý ne. Jedu teď taky 4. rank. S některýma si člověk prostě nemůže hrát na hrdinu.

Takovej Panter G je výbornej, ale jeden den mě vyměnili munici a bylo po všem  :mad:   ... a nebo pracky  :-D

Takový ruský TD 3. a 4. ranku to je pro mě nářez  :-D Stačí, když na to spadne kámen, velký je to jako kráva, ty mě nejdou  :down:

Třeba IS-2 proti Tigerovi II je podle mě k ničemu, zepředu ho dá jen náhodou a do ní se to vejde vždycky minimálně tím rantlem pod věží.

 

Obecně jsem za to, že s každým se dá něco uhrát (netvrdím, že vítězství), proto vyzkouším kdejakou krabici. No a v topu jsou ty tanky taky o něčem jiném...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono hlavně každej tank má ve hře svoje výhody a nevýhody. 

Němci jsou ve většině případů(hlavně na vyšších rancích) pomalejší a to celkově(otáčení věže, akcelerace), takže se nedají udělat takové ty nečekané výpady z míst kudy nikdo nikdy nejezdí, ikdyž občas se to povede. Taky mi příjde, že kanony němců mají vysokou úsťovou rychlost a líp se s něma střílí na dálku, ale zase mají menší váhu střeli a kolikrát i "špatné" složení, takže to výsledný poškození není tak vysoké a kolikrát to prostě nadělá málo paseky a otočí se na vás jiný kanón a jste KO. Píšu zkušenosti z realistických bitev, protože tanky v ničem jiném nejezdím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je normálka, ono němci mají prostě velké a vysoké tanky, takže se jednodušeji trefují, jsou lépe vidět a většina hráčů nechápe to, že němci jsou spíše na sniping. Takže na tom ranku většina spoluhráčů najede na IS-2, IS-3, T32 a vystřelí do věže a diví se že nepenetrujou, pak je protivník vypne a je vymalováno. 

No jo na sniping,ale kdyz se ma zabirat ,tak nemuzou zustat vsichni vzadu a snipovat,nekdo musi riskovat a jet dopredu zabirat. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Má zkušenost z AB je jiná. Některý tanky podržej, některý ne. Jedu teď taky 4. rank. S některýma si člověk prostě nemůže hrát na hrdinu.

Takovej Panter G je výbornej, ale jeden den mě vyměnili munici a bylo po všem  :mad:   ... a nebo pracky  :-D

Takový ruský TD 3. a 4. ranku to je pro mě nářez  :-D Stačí, když na to spadne kámen, velký je to jako kráva, ty mě nejdou  :down:

Třeba IS-2 proti Tigerovi II je podle mě k ničemu, zepředu ho dá jen náhodou a do ní se to vejde vždycky minimálně tím rantlem pod věží.

 

Obecně jsem za to, že s každým se dá něco uhrát (netvrdím, že vítězství), proto vyzkouším kdejakou krabici. No a v topu jsou ty tanky taky o něčem jiném...

Jezdim jen RB. Pravda v topu jsou tanky o necem jinem. Jenze jen vyzkoumat pasy na tom JgdPanther V me trvalo snad 20 bitev :) Nemam teda premium a jsem noob no. Za spojence se stava,ze se treba s tymem nekdy jen svezu a nekdy jsem v prvni ctverce,ale vzdycky vyhrajem. Za nemce je to jedno at jsem posledni prostredni nebo prvni,proste vzdycky prohrajem ( samozrejme ne vzdycky,jednu dve vyhry za tyden mam :) )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A kdyz uz jsme u toho,mohl by mi nekdo prosim poradit jak na posadku ? Mam tri. Jednu pro AAA,jednu pro TD a jednu pro stredni a tezke tanky. Vetsinou cpu do nabijece a strelce(zemereni a zamereni vzdalenosti) neco do dohledu a polnich oprav,vitalitu. Zajima me jestli ma cenu davat neco do spojare,velitelovi neco apodobne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo na sniping,ale kdyz se ma zabirat ,tak nemuzou zustat vsichni vzadu a snipovat,nekdo musi riskovat a jet dopredu zabirat. :)

Musíš najít místo a číhat na ty, co přijedou zabírat. Vlítnout na cap s německým tankem = konec. Rusáci mají větší výdrž a na pár metrů dávají všechno německé na ránu. Taková SU-122P dostane cokoliv z boku na jednu ránu a to i na takovou dálku, že mi nestačila stupnice na zaměřovači :thumbsup:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...