Přejít na obsah

WT - tanky


Whiskey_CZ

Recommended Posts

ofiko: na dotaz "požaduji kaťušu" odpověděl Thule "Kdo si počká, ten se dočká"

tak jako proč ne... ale laborace hratelnosti arkáda vs RB a sim bude značná :-) ono ani na letadlech ty rakety nejsou nějaké labůžo :-D takže já bych OP stroje nečekal... spíše sběratelské kousky co si vydělají max na opravu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak po cca 100 bitvách s KV2 musím uznat , že je to vážně zábavný vozítko , co to kolikrát snese i nesnese kolikrát není možný - s roztrhlým dělem jsem včera natlačil shermana na skálu aby mně nemohl objet a přes minutu jsem opravoval ? on my dal snad 8 ran šelně a nic , já ho potom za odměnu usmažil jednou :) a v jiný hře mně sundal borec v aaa :( , jinak jediný co mně na tom tanku štve , je absence kulometu , ani né tak na obranu , ale já ho většinou používám k maskování :) , střílím před sebe nebo enemáka abych mu trošku zhoršil zaměřování a pokouším se od tamtud co nejdřím zmizet , s KV2 to tak bohužel nejde :( , jo a ještě jedna věc , kam prosím vás střílíte flaky -- hlavně američany , tigr jde na ránu , panter taky a u těch přiblblejch náklaďáku ho střelím ze zadu , ono to prolítne komplet celým flakem a napíše to max nějaký poškození , neřeším HE na to není čas když na mně vyjede abych přebíjel cca 40sek. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chvíle dopoledniho hrani a vytočenej do běla.s Tigrem II se 105 kou kanonem na 200 metru neprostrelim KV 2,enemy me pravidelne sundavaji skrz baraky a skaly,naposledy me ted na pevnosti skrz cimburi propalila T-34/76 mou IS2 celne do korby atd.mam ten pocit,že se tady zacinají objevovat věci a jevy,kvuli kterym sem prestal hrat WOTko....

 

 

 

ted otazka.mam  grupu-3 tanky a k tomu letadlo.kdyz si je chci ve hre vzit,napise me to,ze musim mit 3 killy.mam je a stejne me je na vyber neda.podotykam ze jde o AB.proč se to deje ,respektive co delam spatne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo a ještě jedna věc , kam prosím vás střílíte flaky -- hlavně američany , tigr jde na ránu , panter taky a u těch přiblblejch náklaďáku ho střelím ze zadu , ono to prolítne komplet celým flakem a napíše to max nějaký poškození , neřeším HE na to není čas když na mně vyjede abych přebíjel cca 40sek. :(

 

Souhlas, AA náklaďáky jsou nejhorší, ty mají nějakou auru.

Ani HEčka ti nepomůžou, taky s tím bojuju. Ikdyž jsem naládoval ty náboje s malou průrazností a vysokou výbušností, tak to sice neprolítne, ale ani to nic neudělá, teda nějaké drobné poškození se většinou najde, ale nic významného. Člověk by čekal, že po tý káře zůstane mastnej flek  :ermm:

Patrně je třeba trefit něco pevnějšího, co zajistí aktivaci, ale kolikrát to prolítne závěrem nebo motorem a prd.

 

Přitom když jedu s flakem, tak dostanu jednu a kočím  :mellow:

Nebo mě to minimálně zastaví...

 

Takže jestli má někdo nějakou radu, tak sem s ní. Také si jí rád přečtu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se vrátil k oblíbenému trolítku - Jumbu 76W...a bavím se... :-)

Tak já si tu účelově postěžoval, aby se mi MM zlepšil a povedlo se.  :Smile_trollface-3: Tu bitvo ovlivnilo to, že sem měl nahozeného Panthera Ausf. A. Když s Tigery chodím neustále proti IV, tak proč si s jednou nepomoci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...