Přejít na obsah

WT - tanky


Whiskey_CZ

Recommended Posts

tak vcera prikupeny premiovy persing.a to se to najednou expi americka lajna :Smile_trollface:

Dle mého názoru jsi zbytečně vyhodil peníze. Jumbo76 vydělává jako kráva !!! Vyexpil jsem všechny amíky jako nic. Ani o tom nevím, že jsem expil.  :thumbsup: Ono je důležité také mít skoro 80% výher. Nejblběji se expí němci protože je to samá prohra a KV1® posunuli nahoru, takže je k ničemu do všeho jen klofe jak vrabec do zmrzlého bobku, a jak funguje TigerP to nevím a už nechci riskovat své peníze.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já koupil normál Pershing a s tou základní municí ty KTčka fakt nedávám. je jich v každý bitvě jaxraček. pak tu jsou taky lahůdky jako IS-3..

vtipný taky je, že ta druhá munice je papírově horší než první.. nejak nevidím smysl expit něco co je horší, zvlášť když to na tomhle ranku chce fakt už randál expů

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dle mého názoru jsi zbytečně vyhodil peníze.

Kanare,tvuj nazor je me absolutne u zadele.Jsou to moje love,ne tvoje.Bud te lasky a prestan me poucovat a vysvetlovat,jak co mam expit atd.Nejsu maly decko.

Jumba nechci.pac me nesedi.s tim persanem mam 27 bitev,64 killu a 56 % win.vyexpeny 3/4 persinga a vydelal 470 k orlu.takze asi tak

A opravdu prestan do vseho cpat svuj svetobornej nazor.nejsou na neho lidi zvedavi

a me osobne se nemci expi uplne v pohode.sestava panther G,tiger II P a Jpanter V je zabavna,vyddelava a expi se sama

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já koupil normál Pershing a s tou základní municí ty KTčka fakt nedávám. je jich v každý bitvě jaxraček. pak tu jsou taky lahůdky jako IS-3..

vtipný taky je, že ta druhá munice je papírově horší než první.. nejak nevidím smysl expit něco co je horší, zvlášť když to na tomhle ranku chce fakt už randál expů

 

Takhle, na čelní souboje to stále nebude, ale jinak je to jedna z nejlepších munic ve hře. Pershing + talisman a přípaně vyexpení pomocí goldů opr. sady, hasičáku a M82 "freedom hammer" mi přijde jako lepší investice než ty dva prémiáky, tedy poku jde hráči jen o rychlejší expení.

 

Tady jen pro srovnání research pointy Perša+talisman vs prémiový Jagdpanther post-251-0-01606100-1426804355_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tou nejlepší myslíš APCR? s tím souhlasím (podle papírovejch hodnot), ale ještě před APCR jsou tam dva druhy APHE hned po sobě a jsou skoro shodný, přičemž jedna je v základu a druhou člověk musí vyexpit.. proč se musí expit, respektive proč tam vůbec je, nechápu. jinak zajímavý srovnání, talisman jsem si dal taky na pár vyšších ranků (v letadlech) a expilo to krásně, dřív to stálo míň než premium stroj, nevím jak teď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hodně se tu teď nadává na američany. Ty zatím nejezdím, střídám němce a rusáky.

Řekněte mi prosím, jak mám kurňa hrát s IS-1. Dát s tím něco na ránu je věc náhody. Naopak libovolný zásah do toho tanku je kritický, nebo konečný.

Jsem už z toho tak frustrovanej a už nevím co s tím  :wallbash:

Vezmu Tigera H1 a je to úplně jiná hra, ikdyž už jsem tak vytočenej z toho ISka, že dělám spoustu chyb  :confused:

Uáááááá  :cry-blow:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud se slituje MM, tak to hraj jako Pz IIH pokud ho vlastníš. Čelně je IS-1 dobrá, couvá jako blázen- takže bum a pryč. On ten kanón, v mém případě dobře funguje na první T-34-85. Na KV-85 už je to na figu borovů. Stejně to bylo i na IS-1 což nepochopím. Čekal bych, že stejná zbraň bude mít stejné charakteristiky.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Řekněte mi prosím, jak mám kurňa hrát s IS-1. Dát s tím něco na ránu je věc náhody. Naopak libovolný zásah do toho tanku je kritický, nebo konečný.

 

co vím, tak IS-1 se vůbec nevyplatí úhlovat - ta vana je tak blbá, že ať se naúhluješ jakkoliv, vždycky je nějaká hrana k nepříteli kolmo. takže nejlepší je vanu neukazovat vůbec, schovat jí někam za terén, ale pak je tu další problém - kulatá věž, která má tu vlastnost, že se od ní střely odráží do vany :-D takže nemůžeš spolíhat ani na vanu ani na věž.. ale když už, tak radši na tu věž. 

 

takže moje rada zní - hrát s tím opatrně. a vyexpit APCR.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U SU 85 M je to jedno, to TD je papír. Většinou přes poklop jdeš na jednu ránu ( a oni se mizerové většinou prostě trefí ) i kdyby jsi měl náboj jen jeden, to samé z boku...navíc má BR 5.7 ( v RB ) to je dost....bohužel jak jsem měl rád ve Wotku TD, tady jim stále nemůžu přijít na chuť

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak lze prostřelit tank pod úhlem cca 10 - 15 stupňů? Tak se koukněte na tohle video. Je to hned na začátku, takže je to krátké a já neměl sílu v té bitvě dál pokračovat. Což je asi pochopitelné.

 

http://ulozto.cz/xaEKL2o4/unreal-angle-pene-wrpl

 

Kdybych si nechtěl vyzkoušet Mause, tak se na ty německé ***** z vysoka vykašlu! To je tak tragické, že se divím, že s tím už něco neudělali. Prohra stíhá prohru a za stejnou dobu už jsem měl s amíky vyexpená medka i těžáky až na poslední rank !!! Dnes jsem vyhrál pouze 2 bitvy ze 20-ti !!!! Pořád čekám, kdy to hráče přestane bavit s tím hrát ale bohužel ta popularita a touha zahrát si s Tigerem a nebo Mausem je silnější. Vidím to na sobě.  Prostě hraju a jsem otrávený a abych si spravil náladu, tak si na závěr dne dám jednu bitvu s amíkem a nebo rusákem. Ten rozdíl je obrovský.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U SU 85 M je to jedno, to TD je papír. Většinou přes poklop jdeš na jednu ránu ( a oni se mizerové většinou prostě trefí ) i kdyby jsi měl náboj jen jeden, to samé z boku...navíc má BR 5.7 ( v RB ) to je dost....bohužel jak jsem měl rád ve Wotku TD, tady jim stále nemůžu přijít na chuť

 

Tak papír jsou asi všechny SUčka. Minimálně ty před tímhle  :smile:

A zrovna tahle potvora má na boku asi 5 nábojů, tak jsem si říkal, že by bylo dobrý to nepokoušet, ale počet to neovlivní. Patrně nemají to ubírání munice aplikované všude. BR je v AB stejný :yes:

Já ty TD tady taky nemám rád. Jediné co mě zatím bavilo je Panzer IV/70 (V)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jediné co mě na těch aktualizacích štve je to, že nenapíšou všechny změny, nebo to tam nevidím...

 

ZSU-37 má normálně v zásobníku 5 nábojů než začne nabíjet. Teď se mi stalo, že jsem dostal sprchu od letadla, ve své podstatě nic moc poškozeno, posádka trochu přiblblá a nabíjelo to jen 3 náboje. To dříve nedělalo a nikde v přehledu nevidím nic co by to vysvětlovalo  :confused:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

real bitvy s novými pravidly pořád smíšené? Já jen ať se psychicky připravím na nejhorší :Smile_trollface-3: ptž jako hlídat si jestli má nebo nemá značku je fakt na nic... to už raději sim tedy...

no a co jako chceš? Když jsem vytípnul ten screen, psalo to něco o 81k hráčích. To číslo rozděl mezi tanky a letadla a dále AB, RB a SB. Eventy a klanovky a další viz obrázek. Prostě zoufale málo lidí na to, aby jsi mohl hrát jeden národ proti druhému.

post-9646-0-68806600-1427394061_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no a co jako chceš? Když jsem vytípnul ten screen, psalo to něco o 81k hráčích. To číslo rozděl mezi tanky a letadla a dále AB, RB a SB. Eventy a klanovky a další viz obrázek. Prostě zoufale málo lidí na to, aby jsi mohl hrát jeden národ proti druhému.

já spíš myslím, že z těch 80k lidí takových 50k čumí jen do hangáru :-D Tak je toho hodně... i ty single kampaně atd... trenink jízdy, lety... fakt je ten, že co je online v té hře může dělat ledasco (včetně těch co usnou a mají zaplou hru :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak první nová realistická bitva ( a dříve jsem ani ty eventové nehrál a docela se zadařilo, jenom je to taková jiná hratelnost. Ještě více to prohloubí rozdíl mezi dobrými a špatnými hráči. A co je ještě horší, každej se bude pindit při krajích mapy, aby měl alespoň jednu stranu chráněnou (to jsem pochopil z jedné bitvy... Suma sumárum tohle nikdo hrát nebude :-D a dost by mě zajímalo, co se na tom osvědčilo v těch testech... tohle dokážou rozhodnout dobří tři hráči v týmu nemluvě v četě... což se stalo i tuhle bitvu, kdy má enemy četa celkem 10 kousků... mínusem pro mě osobně je i hrací délka bitvy...

 

xybn8.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...