Přejít na obsah

WT - tanky


Whiskey_CZ

Recommended Posts

dost často čtu, že T32 nestojí za nic.. zajímalo by mě jestli ten tank má cenu nějak expit? dá se s tím hrát proti KT a IS a podobně? věc se má tak že já už nemůžu Shermany ani cejtit a fakt bych rád změnu, na Pershinga jdu určitě ale tohle nevím.. ten pancíř na věži aspoň funguje ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dost často čtu, že T32 nestojí za nic.. zajímalo by mě jestli ten tank má cenu nějak expit? dá se s tím hrát proti KT a IS a podobně? věc se má tak že já už nemůžu Shermany ani cejtit a fakt bych rád změnu, na Pershinga jdu určitě ale tohle nevím.. ten pancíř na věži aspoň funguje ne?

S podkaliberním střelivem už se to dá ale být tebou, tak jezdím Jumbo(76) a máš klid. Expí to snad líp než prémiák a vydělává to také tak. Zábava je zaručena.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já ti s tou T32 nevím, já s tím nedokážu nic zahrát. Když vezmu Tigera II (H), tak už jen dělem má nad T32 obrovskou výhodu. To dělo nemá problém cokoliv zničit, rychle nabíjí a je velmi přesné. Hlavně má munici s výbušnou složkou. Dělo T32 je pro mě velké zklamání, ono za to vlastně ani tak dělo nemůže, jako spíš munice, která nemá výbušnou složku. Pak vznikají až komické situace, kdy já s T32 potkám jen debilní AAčko, které prostě nezničím. To samé tank, který klidně stojí bokem, tank prostřelím, ale poškození je minimální i když trefím munici. Další potíž je v pancíři. Ano T32 má mantlet s pancířem 300mm, ale to je tak vše, kolem mantletu už to probije KT bez nejmenšího problému. Navíc dělo extrémně trpí na zásah (to dělo je dlouhé a trefit ho není těžké, po zásahu většinou zčerná). Takže když potkám nepřátelský tank, většinou mi trefí dělo a já jsem bezbranný. Další věc je délka nabíjení... T32 nabíjí opravdu dlouho. Munice, která dělá prd + dlouhý reload je prostě špatné. Další věc je BR ... T32 má 7.0, takže potkává IS-4ky a Mause a další tanky na BR 8. A že tam neudělám už vůbec nic, ač se snažím sebe víc. Rychlost a pohyblivost. Tady má T32 nad KTčkem navrch, ale jen v rychlejším rozjezdu a otáčení na místě. Do kopce se otočit téměř nejde. Rychlost T32 jede jen 35km/h, KT vytáhne víc. 

T32 za mě nejhorší tank asi s jakým sem ve hře hrál. KT nebo i IS2 (3) je jiný level. Ovšem KT je z nich prostě nejlepší. To jsou, ale těžké tanky. Úplně jiný level zábavnosti přinášejí americké střední tanky. Jak Peršing tak Patton jsou ultimátní tanky. Ani Jumbo ani Sherman ani T32, ale Peršing + Patton. 

Kdybych to shrnul:

výhody:     Dobrý čelní pancíř (ovšem Tiger II i IS-3 jsou podle mého větší držáci).  Výborná deprese děla. Obstojná pohyblivost, výborná rychlost otáčení věže.

nevýhody: BR 7.0, slabý pancíř vede mantletu, slabý pancíř vany + weak spot kulomet, munice bez výbušné složky !, nízká maximálka jen 35 Km/h !, reload 18 sekund !, poškozené dělo = smrt, dlouho trvající opravy atd... 

 

edit: Trochu sem se rozepsal, ale snad si o tom tanku uděláš trochu přehled. Jsou to jen moje postřehy a každému se s tankem může hrát jinak. Ovšem co jsem tak procházel forka, tak jsem četl spíš samá negativa na tento tank a snad nikdo jej nechválil.

 

edit2: přeškrtnuté už neplatí  :smile:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Já ti s tou T32 nevím, já s tím nedokážu nic zahrát. Když vezmu Tigera II (H), tak už jen dělem má nad T32 obrovskou výhodu. To dělo nemá problém cokoliv zničit, rychle nabíjí a je velmi přesné. Hlavně má munici s výbušnou složkou. Dělo T32 je pro mě velké zklamání, ono za to vlastně ani tak dělo nemůže, jako spíš munice, která nemá výbušnou složku. Pak vznikají až komické situace, kdy já s T32 potkám jen debilní AAčko, které prostě nezničím. To samé tank, který klidně stojí bokem, tank prostřelím, ale poškození je minimální i když trefím munici. Další potíž je v pancíři. Ano T32 má mantlet s pancířem 300mm, ale to je tak vše, kolem mantletu už to probije KT bez nejmenšího problému. Navíc dělo extrémně trpí na zásah (to dělo je dlouhé a trefit ho není těžké, po zásahu většinou zčerná). Takže když potkám nepřátelský tank, většinou mi trefí dělo a já jsem bezbranný. Další věc je délka nabíjení... T32 nabíjí opravdu dlouho. Munice, která dělá prd + dlouhý reload je prostě špatné. Další věc je BR ... T32 má 7.0, takže potkává IS-4ky a Mause a další tanky na BR 8. A že tam neudělám už vůbec nic, ač se snažím sebe víc. Rychlost a pohyblivost. Tady má T32 nad KTčkem navrch, ale jen v rychlejším rozjezdu a otáčení na místě. Do kopce se otočit téměř nejde. Rychlost T32 jede jen 35km/h, KT vytáhne víc. 

T32 za mě nejhorší tank asi s jakým sem ve hře hrál. KT nebo i IS2 (3) je jiný level. Ovšem KT je z nich prostě nejlepší. To jsou, ale těžké tanky. Úplně jiný level zábavnosti přinášejí americké střední tanky. Jak Peršing tak Patton jsou ultimátní tanky. Ani Jumbo ani Sherman ani T32, ale Peršing + Patton. 

Kdybych to shrnul:

výhody:     Dobrý čelní pancíř (ovšem Tiger II i IS-3 jsou podle mého větší držáci).  Výborná deprese děla. Obstojná pohyblivost, výborná rychlost otáčení věže.

nevýhody: BR 7.0, slabý pancíř vede mantletu, slabý pancíř vany + weak spot kulomet, munice bez výbušné složky !, nízká maximálka jen 35 Km/h !, reload 18 sekund !, poškozené dělo = smrt, dlouho trvající opravy atd... 

 

edit: Trochu sem se rozepsal, ale snad si o tom tanku uděláš trochu přehled. Jsou to jen moje postřehy a každému se s tankem může hrát jinak. Ovšem co jsem tak procházel forka, tak jsem četl spíš samá negativa na tento tank a snad nikdo jej nechválil.

 

 

tyjo, díky za vyčerpávající info. já koukal na nějaký video od VonDooma a ač toho youtubera mám docela rád, tak jsem se toho o tom tanku moc nedozvěděl

aby se člověk dostal na 5. rank, tak ho stejně musí koupit, ale jezdit ho asi nebudu. vidím to na kombinaci Pershing - Buldog - M19 - nějaký letadlo do počtu, Pershing už mám, teď vyexpit munici.

ještě jednou dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to špatný tank ale když s ním chce hrát, tak ať si hraje. S tou podkaliberní municí aspoň prostřeluje. Dřív byl marný totálně, to ani nic neprostřelil. Ale nejvíc expí a vydělává Jumbo protože pálí jako kulomet a mívám pár minut po zahájení bitvy většinou už 1000 nastřílených a ostatní ještě nemají ani polovinu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

 
 

 

tyjo, díky za vyčerpávající info. já koukal na nějaký video od VonDooma a ač toho youtubera mám docela rád, tak jsem se toho o tom tanku moc nedozvěděl

aby se člověk dostal na 5. rank, tak ho stejně musí koupit, ale jezdit ho asi nebudu. vidím to na kombinaci Pershing - Buldog - M19 - nějaký letadlo do počtu, Pershing už mám, teď vyexpit munici.

ještě jednou dík

 

No teď jsem přišel na jednu věc, že upravili T32 pancíř na věži. Takže už nemá kolem mantletu 180 mm jako měla před tím, ale taky zhruba těch 300mm. Což je docela zásadní věc. Teď už si troufám říct, že ta věž bude neprůstřelná vším co potká. To ještě budu muset otestovat a asi ji dám druhou šanci.  :thumbsup: Gj Gaijine.

 

66zm4meb52468tzv224582qebkm23gex.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl bych dotaz k viditelnosti tanku ve WT. Kdy ve WT vidím enemáka?

 

Dneska se mě v AB 2x stalo, že jsem ho neviděl a nejednou puff. On za kopečkem, já za kopečkem tak 50m. Hlavu jsem měl vršek venku a ze stejné pozice jsem před tím viděl dva tanky, které jsme pak sundali. Funguje tady něco jako ve WoT ty body na tanku? Tzn. nevidím bod páč je skrytý?

Podle mě, když mě trefí do věže, tak musí mít dělo a půl věže vidět. Proč ho nevidím teda já  :dntknw:

 

Včera taky jedna scénka s viditelností. Na východní evropě jsem potřeboval volný prostor mezi baráky. Do toho prostoru bylo krásně vidět z jednoho toho kopce na stranách. Tak tam juknu, nic, juknu víc, nic, tak se rozjedu a čumím tím dělem na tu pláň. Najednou uprostřed pláně trasírka a už si to ke mě žene granát, až po tom uvidím tank. Ještě dřív než zdechnu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl bych dotaz k viditelnosti tanku ve WT. Kdy ve WT vidím enemáka?

 

Dneska se mě v AB 2x stalo, že jsem ho neviděl a nejednou puff. On za kopečkem, já za kopečkem tak 50m. Hlavu jsem měl vršek venku a ze stejné pozice jsem před tím viděl dva tanky, které jsme pak sundali. Funguje tady něco jako ve WoT ty body na tanku? Tzn. nevidím bod páč je skrytý?

Podle mě, když mě trefí do věže, tak musí mít dělo a půl věže vidět. Proč ho nevidím teda já  :dntknw:

 

Včera taky jedna scénka s viditelností. Na východní evropě jsem potřeboval volný prostor mezi baráky. Do toho prostoru bylo krásně vidět z jednoho toho kopce na stranách. Tak tam juknu, nic, juknu víc, nic, tak se rozjedu a čumím tím dělem na tu pláň. Najednou uprostřed pláně trasírka a už si to ke mě žene granát, až po tom uvidím tank. Ještě dřív než zdechnu.

Za kopeček umí krásně střílet M4. Přesný typ ti už nepovím. Stačí když mu čumí anténa za kopcem (nemusí být spotnutný aby jsi viděl nick hráče), jednu tam pošleš a mnohdy bývá vymalováno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uvítal jsem zavedení časovače na bomby, stejně tak vím, že to funguje tak nějak zvláštně a po každé trochu jinak.

Dneska mě to však přijde, že letci přišli na nějaký způsob, jak zase využít původní kamikadze metodu  :wallbash:

Pravda, z nějakého důvodu nejsem terčem já  :laugh:

 

Je jasné, že pokud jsem s HT někde zapikanej a někdo vedle mě nasází ty vajíčka, tak do 10s stejně prd udělám.

Ale nepřišli ti ptáci z ocele ještě na nějakou další fintu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No vyzkoumal jsem tak T32 a po pár bitvách byť nějakým způsobem úspěšných šla do garáže.Ale abych hrál neustále proti IS4 nebo Mausu je pěkná zhovadilost.No o munici se více rozepisovat nemusím každý víme jak to je ..........na prd :laugh: Za to pro změnu mě docela příjemně překvapil KT s Kwk 46 kanonem.Dobře se hýbe a docela dost dává,ale s druhou municí a podkaliberkama.Každopádně po posledním patchi už tolik netrpí na nabíječe,protože jsou dva a dá se to s ním docela hrát.Tak uvidím :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak je sakra mozny,že T 32 s munici,kera nema v naboji vybusnou slozku /munice T44/ me na ranu odpali tank,pac me bouchne munice.a ja s jakymkoliv tankem,kerej ma munici na podobnym principu,mu z te munice udelam cednik,ale nic sakra nebouchne....

Nejsi noob, tak proto. Já to mám naprosto stejné. Dám do munice i 5 zásahů a nic se nestane. Už ani na munici nestřílím protože to nemá efekt. Je to noobsafe system. Nic jiného mi nenapadá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem natočil (večer kolem půl 11) video s T32. Docela se mi dařilo a tak jsem si řekl, že vezmu na pár jízd T32. Mapa Polsko a byl jsem jako TOP tank, proti nám stály jen tanky s BR do 6,7 a tak jsem toho využil a snažil se opravdu co to jde. Ve videu jdou vidět slabiny tanku jako je dlouhé přebíjení, zásah děla = dlouhá oprava atd.... Taky její kvality a to pancíř, který je teď na věži opravdu luxusní a podle mého o této úpravě ještě hodně lidí neví a tak střílí tam (vedle mantletu), kde už nemají šanci mě probít. Taky je zde vidět fungování munice a to jak standardní, tak i APCRkové. Snažil jsem se střílet weak spoty a hlavně na munici, což se pár krát povedlo. Nakonec pro mě zatím nejlepší hra s tímto tankem a první hra ! kdy jsem se už i bavil. (Na zábavnost Peršana nebo Pattona to ovšem zdaleka nemá). Tak se na to jukněte.  :smile:

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem z tanků přešel na letadla protože Mause a posledního Panthera expit nehodlám a ostatní mám všechno, krom těch blbých flaků. Na ty taky prdím!  Nejlíp se mi hraje s Jumbem(76) a nic jiného mi tolik nedává, takže momentálně není co hrát. Blbé je, že pátý rank je u letadel nehratelný pro čekací doby, kdy se ani nedočkáte a u tanků zas pro směšné zisky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...