Přejít na obsah

WT - tanky


Whiskey_CZ

Recommended Posts

parádní výkon Lynxi, 10 killů se mi nepovedlo ani nevím jak dlouho.. dal bych ti plus ale už jsme je dneska vypotřeboval :D

já vyměnil tu pomalou šmucku IS1 zpět za T-34 a hned to jde o dost líp

 

Počkej, jak pomalou šmucku :-D vždyť parádně couvá. Tak to votoč a jezdi pozadu :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ten König by se jim jistě hodil podle toho jak vedou tu svou trapnou válku

 

samá lama dneska. potkávám ve svým týmu lidi v IS a Shermanech a oni neustojí čelní souboj proti náckovi, ale každej do jednoho se o to pokouší! a všichni chcípaj.

pak každej Němec má body na respawn ale u nás nikdo, protože jsou všichni bez killu.

jediný dva v týhle bitce jsme se snažili něco vymyslet a tak máme killy (nic geniálního ale máme killy), zbytek se smál tigrům do ksixtu

72b7cf9ce5b4328c14b930a036f9807b.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hrát za američany 3 rank je ubohost M4A2 je takový krám!Pokoušet se obsadit jeden bod na mapě je zbožné přání,když debílkové z mého týmu stojí úplně jinde a uchází jim smysl celé akce. :wallbash: většinou to pak vypínám ještě před skončením bitvy,protože to opravdu nestojí o moje nervy.No vyzkoumána verze s 76 kanonem a to je jiná píseň :dry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak pořízen M26 Peršan a to je konečně pořádná kávička,hlavně pro ty, co si myslej , že jsou v KT " nesmrtelní "  - nejsou :-D

 

Nu a nyní mě čeká SU 100...další stroj, který expím a chci :-)

To až zkusíš Pattona tak si vem hlavně bryndák :-D:Smile_trollface-3: Já už ho mám skoro v topu a pak jdu na Pattona dvojku :-) Doexpím m103 a pak už není co expit v usa stromě :Smile_confused:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To až zkusíš Pattona tak si vem hlavně bryndák :-D:Smile_trollface-3: Já už ho mám skoro v topu a pak jdu na Pattona dvojku :-) Doexpím m103 a pak už není co expit v usa stromě :Smile_confused:

 

tak ono sestava US-RU...proti germánům je musím říci příliš..., už chápu že s Peršanem atd výše ... se dělaj dobře staty, měl jsem 7 her po sobě a 7 x výhra, to není samo sebou...., nerad to říkám , ale chudáci němci :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak ono sestava US-RU...proti germánům je musím říci příliš..., už chápu že s Peršanem atd výše ... se dělaj dobře staty, měl jsem 7 her po sobě a 7 x výhra, to není samo sebou...., nerad to říkám , ale chudáci němci :-D

i prd chudáci... většinou to hrajou germanofilové a to pouze only a nebo dětičky co si myslej, že jsou ty tanky nejvíce íbr... a ano... poté hráči podporující ideologii jistého Rakušáka :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

i prd chudáci... většinou to hrajou germanofilové a to pouze only a nebo dětičky co si myslej, že jsou ty tanky nejvíce íbr... a ano... poté hráči podporující ideologii jistého Rakušáka :-D

 

Mikeši nepřeháněj, taky hraju za němce ( mám rozjeté vše ) , KT je krásnej tank a necítím se být germanofilem :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mikeši nepřeháněj, taky hraju za němce ( mám rozjeté vše ) , KT je krásnej tank a necítím se být germanofilem :-)

já také jedu všechny národy včetně letadel a vše mám do 4 ranku open :-) jsou tam všichni možný hráči :-) včetně těch co jsem jmenoval :-) jasně že je to trochu přitažené za vlasy a neříkám tím, že kdo hraje němce je ten a ten... já teda také hraji němce a germanofil nejsem :-) a budu kupovat porsche tigera :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já také jedu všechny národy včetně letadel a vše mám do 4 ranku open :-) jsou tam všichni možný hráči :-) včetně těch co jsem jmenoval :-) jasně že je to trochu přitažené za vlasy a neříkám tím, že kdo hraje němce je ten a ten... já teda také hraji němce a germanofil nejsem :-) a budu kupovat porsche tigera :-D

 

tak vidíš germanofile :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak ono sestava US-RU...proti germánům je musím říci příliš..., už chápu že s Peršanem atd výše ... se dělaj dobře staty, měl jsem 7 her po sobě a 7 x výhra, to není samo sebou...., nerad to říkám , ale chudáci němci :-D

Jj, to můžu potvrdit.......KTH se moc nechytá proti Pershingům a Pattonům.......

 

Zajímavý je, že s M4A3E2 76W Jumbem často chytím bitvu proti KTHčkům ale obráceně nikdy.....poslední dobou jen ty US "péčka" (a k tomu samo IS-2 1944, T-44 apod.)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě víte houby co je dobrý tank.Takové T54 obě verze a k tomu IS4 tak to je pak pěkné hraní a nějaká usmolená M103 se opravdu na mě nechytá.Už mám na full vyexpený němce a ty mám opravdu velmi rád,ale tahle hra je ruská a ruské tanky jsou opravdu výborné a amíky hraju fakt jen,že je chci doexpit jinak mě ničím zvlášť neoslovili.Snad jen 76w Sherman docela překvapil.tak,že jsem germanofil rusofil v jedné osobě :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli chce někdo zažít pořádný hardcore tak ať hraje dopoledne v běžný den.Mám už to tahkle vícekrát za sebou a opravdu doporučuji všem.Každé pondělí dopledne jako přes kopírák.Bezva spoluhráči žádná výhra a všichni nastříleno nula nula nic. :whistling: :whistling:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

KTH čelně nerad potkávám, nevím kam mu to mám dávat :-) is2 není soupeř, vždyť to umře jako první :-D

IS-2 mne běžně dává zepředu do věže a zepředu dověže - bok, jak jsou vepředu ty pásy, já mu věž čelně někdy prostřelím, někdy ně, radši přes řidiče ale tam to taky neprojde pokaždé......

Face to face je to o tom, kdo dřív vystřelí ale když se IS-2 netrefí, mívá smůlu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mno já si všiml, že ty boky věže má zepředu slabší, což je nesmysl, vždyť to je takovej prasečí úhel, to by mělo odrážet, pokud tam nemaj kartonové desky :-D ... ale tam já nikdy moc tedy nestřílím, ani nevím proč :-) ono se tam trefit také není žádné labůžo :-) vím že spodek vany a korba to je zabitý... ještě tak poklop možná :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...