Přejít na obsah

WT - tanky


Whiskey_CZ

Recommended Posts

co se děje s něměckýma tankama ? co rána to mi udělá něco s dělem, prostřelí mě cokoliv a já prd :) ( u Tigera... )

To já měl včera super bitvu v simulátoru s Pantherem ausf. D proti Shermanům. V prvním kusu mi 2x zničili dělo, v druhém kusu jednou zničili dělo a pak odrazem od mantletu zničili i tank.  :Smile_trollface-3: lucky guy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To já měl včera super bitvu v simulátoru s Pantherem ausf. D proti Shermanům. V prvním kusu mi 2x zničili dělo, v druhém kusu jednou zničili dělo a pak odrazem od mantletu zničili i tank.  :Smile_trollface-3: lucky guy

Tohle už dělám automaticky. Pokud jezdím za Shermany a potkám třeba Panthera, hned mu to peru do děla. Buď zčerná a nebo zčervená, on vystřelí a má kytičku. Pak už ho stačí dodělat do boků. Nebo pár ranami do věže vedle děla. To je jediná šance jak nad ním čelně vyhrát. U Tigera to peru rovnou do průzoru řidiče, tam je velká šance že půjde na ránu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dneska ráno se mi povedlo zakoupit M41 (bulldog), jak sem se na něj těšil, tak o to větší přišlo zklamání. Hra mě s tímhle tankem v simulátoru posílá rovnou proti německým posledním tankům, kdy proti nim jsem prostě bez šance. Takže se jen projedu po mapě, neznámo odkud mne smahne němčour přes celou mapu na jednu ránu a hurá zpět do hangáru. Doufám, že to brzy opraví

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak s druhým Jumbem s 76 mm kanonem se mi už dvakrát podařilo sejmout na ránu KT přes cca půl mapy.... škoda, že granát M79 nebá explozivní náplň, to by bylo jiný kafe, takhle vozím 5 HE a zhruba napůl M62 a M79...

 

Nestalo se Vám někomu v poslední době, že nedostanete žádnou ránu ani se neobjeví taková ta červená šmouha na obrazovce ani poblíž nevybuchne HE a najednou máte něco poškozenýho?

Mě se to občas stává....poslední cca týden.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nestalo se Vám někomu v poslední době, že nedostanete žádnou ránu ani se neobjeví taková ta červená šmouha na obrazovce ani poblíž nevybuchne HE a najednou máte něco poškozenýho?

Mě se to občas stává....poslední cca týden.

V AB běžně. Je to rozhodně déle než týden.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

On snad bude nejakej mod, ale to fakt nevim jiste. Kazdopadne bude vubec neco co ho zepredu probije? :-D

nevím kolik tam měl... ale proč ze předu... už ho vidím jak couvá s dělostřelecké podpory... boky bez pomoci druhých nepokryje... tohle bude dejme tomu tank do čety... ale jinak spíš sběratelský kousek :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Maus bude dobrý jako pontonový most. Někdy je to opruz objíždět ty děsné škarpy na mapách. Mausík tam najede a po něm ostatní bleskem přejedou :thumbsup:

 

Tak si myslím, že v téhle hře funguje rozdílení hráčů podle nějakého vzorce protože je teď v každé bitvě mraky US tanků a když hraju za němce, tak je téměř není možné zničit. M4 a jeho klony jsou pro všechny německé tanky čelně neprostřelitelné pokud netrefíte nějakou škvírečku ale i to nemá žádný destrukční efekt i když ta animace pak ukazuje, že je v tanku všechno poškozené. Uvažuju, že ty animace jsou naskriptované pro určitou situaci ale ta situace má výsledek podle toho kdo tu situaci způsobil a proto nemám skoro šanci amíka nějak zlikvidovat. Projel jsem za 2 dny všechny německé tanky od ranku 2 až po rank 5 a situace je všude stejná. Teď jsem přesedlal na US tanky a koukám jako blázen !!! Tanky se kterými jsem třeba M4 neprostřelil ani zboku mě právě v tomto tanku prostřelují naprosto krásně a to i čelně. Mám úroveň 64 a to sice není nic moc ale asi to bude tak časté, jako ve WoT, když má někdo W8 na úrovni 2000 a to je pro 90% hráčů nedosažitelné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem dnes koupil a nahodil do slotu M19, US AAA IV ranku....a od té chvíle všechny hry zcela naprd...(M4A3E2 76 W + M4A2 76 W + M19 + P-47 D-28)...ještě jsem neměl možnost s ním vyjet...nejspíš ho dám do garaže a počkám až doexpím T-32...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...