Přejít na obsah

WT - tanky


Whiskey_CZ

Recommended Posts

Ta další je HEAT......ale i s tou základní se dá odpálit Tiger na ránu.......z boku nebo zezadu......

 

 

fakt asi dost záleží co kdo hraje za herní režim (bylo by fajn si to napsat do podpisu...,

 

To je dobrý nápad, hned si to doplním....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

první bitva a 105 je úplný...no nic. Raději. Lacinej terč pro kdejakýho osla, protože ta první munice nedělá nic. A než to nabije, tak si říkám, že i psovi ta pastva netrvá tak dlouho. Toliko po první bitvě, mapa Terek, kde je marnej. Každej krám ho vidí a střílí hned. A opět- než nabije, než zamíří, než zacouvá, než...než...než...zatím vyhozených 99 000 peněz (posádka a expert)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a co ten šemík s tou 105? Celkem mě děsí ta základní munice. Explozivka s průbojností 28mm a další už má 115mm. Když to srovnám s rusem, tak je na tom o kus lépe.

105tku jezdím , tanky typu Panter a tiger to štípe krásně , ALE jenom z boku (základní HE munice) , jednou jsem najel na tigra kterej byl schovanej v karpatech v těch hradbách u capu a ze zadu na 20 metrů jsem mu prostě nic neudělal :( , M22 jsem nejel ani jednou , zato s m24 lítám pořád a mám ten tančích čím dál radši , jedinou nevíhodu v něm vidím v manévrovatelnosti přo 0 rychlosti :( než se to otočí tak to je pěkná doba  a taky to není nijak moc citlivý na zatáčení , jezdím s ním jako záškodník , kv1 nebo m4(atd) se nechytá , kdyby tam byla manévrovatelnost v nízkejch rychlostech jako má třeba pz3/4 tak by to byl super stroj , takhle když chci objet nepřátelskej tank to dělá tak velkej oblouk , nebo spadne rychlost , že kolikrát vypálím a zdrhám :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takže členité mapy, kde se může schovat. Takže Kursk, Terek atd můžu "lívnout" hned

edit: tak s tím krámem asi kamarádi nebudeme. Nikam nedostřelí, střelba se někam ztrácí, a M6 mě v dolíku prostřelila čelní plát přes celou mapu (čuměla mi pouze věž)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, tyhle rovné mapy pro US tanky nejsou dobré....ale nemusíš hned utíkat.....už jsem si to taky říkal, když mne to několikrát za večer hodilo na Kursk, že se na to vyprdnu, ale zatím jsem to neudělal....tyhle rovné začínám vždy s Jumbem....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak mi řekni co tam mám s tím provádět? Cokoliv na daném BR mě penetruje i když jsem zalezlej za obzorem v dolíku (viz výše). Naprosto jsem zbytečnej, naivně jsem si myslel, že to v AB vyexpím, ale kvalita spoluhráčů je snad ještě horší než na prckách. Ano, doznávám, jeden pablb mě tak vytočil, že jsem mu ji poslal do motoru a pak Alt+F4. Jdu doposlouchat Masters Hammer

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak mi řekni co tam mám s tím provádět? Cokoliv na daném BR mě penetruje i když jsem zalezlej za obzorem v dolíku (viz výše). Naprosto jsem zbytečnej, naivně jsem si myslel, že to v AB vyexpím, ale kvalita spoluhráčů je snad ještě horší než na prckách. Ano, doznávám, jeden pablb mě tak vytočil, že jsem mu ji poslal do motoru a pak Alt+F4. Jdu doposlouchat Masters Hammer

já bejt tebou tak dám uninstall... :-) takhle se trápit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

včera touto dobou jsem byl pánem situace, německé HEATy zabíjely. Večer to bylo obráceně. Takže to zkusím večer. Už jsem si toho všiml během té vánoční akce. Jeden den jsi bůh a další poslední špína.

Během těch 19 dnů hraní jsou tyhle věci nepřehlédnutelné. Včera večer např vedl Stug IIIG nesmrtelný zabiják. Jindy jde na dvě rány do garáže- včera ani prd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to si sám z těch 100k aktivních hráčů... já nic podobného nepozoruji... hraju pořád dobře a když to zlamím tak z nepozornosti a nebo zvolím špatnou taktiku... a nevidím žádné že by mi hra dělala naschvály... akorát je někdy více výher a někdy více lopat v týmu, co si berou dobrej tank a zdechnou... všímám si chyb to jistě... ale takhle ode zdi ke zdi ani náhodou... z tebe mluví frustrace... když se ti daří tak je vše ok... když ne, může za to hra (jak jinak...

 

... a s tou 105kou která je podle tebe nepoužitelná mám bilanci po změně BR následující: 44 bitev, 78 killů a 59,1 % výher a na tomhle ranku to není co se týká kvality hráčů a usa techniky žádná výhra :-) a jezdil sem s ní všechny mapy (přece nebudu lívovat jak malej kid, tím týmu nepomůžu)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

WT mě naučil neřešit prohru a výhru. Spíš to, co udělám. Kámoš z čety se mi při té akci smál, proč furt hituju. Tak jsem mu půjčil účet a on se nestačil divit. U T-34 skoro vystřílel veškerou munici a stále jen hitoval. Hráč, který vše dával cca na dvě rány.

Možná je to konspirace a lituju toho, že nemám dost silnou mašinu a místo na disku abych to nahrával. Aby bylo vidět, že nekecám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

který ti ukážou prd. Neukáží kam míříš, neukáží mizející tanky. Nebo je neumím využít.

edit: neukáží, proč jsi musel použít 6 ran místo obvyklé jedné do M24 atd

edit2: RB, čekání 5 minut a tou slavnou 105 dám M4 do boku hit za 2...ano je to krásné, je to fajn

edit3: opět sherman co vydržel ránu do boku z německé 75. Stroj Pz IV G

A nakonec si dáme tu pohádku, jak se nedá střílet přes ploty. Přes kamenný plot mě na mapě Polsko vysvačila IS-2, ale já nemůžu střílet Pz IV, protože je za plotem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

A nakonec si dáme tu pohádku, jak se nedá střílet přes ploty. Přes kamenný plot mě na mapě Polsko vysvačila IS-2, ale já nemůžu střílet Pz IV, protože je za plotem.

včera me na mape-myslim taky polsko sesmahla pantera IS1 skrz barak.kdyby pres rozek,ale pres full barak.čučel sem jak puk.

A co mě fascinuje,jak se tank,kerej vazi 25 tun zstavi o kamennej plot a nemuze jet dal.dalši fascinace je driftujici tank,asi hosne koukali na NFS Tokijska jizda.a podle myho ten spusob startu bitvy je hodne nestastnej.klik,v bitve,rozjedu se,tank stoji a za 10 vterin se prede mnou zhmotni tank

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

fyzika ve hře není finální a to buď rád, žes to neviděl před půl rokem... spawny nejsou nejlepší a společně s retardací některých jedinců je to o nervy :-D

 

Danny: tank vydrží klidně 50 ran když mu budeš sčílet do belíčku co se mu houpe vzádu ;-)

 

105 ka je dobrej tank :-) a tečka...

 

a proč by neměl vydržet, když to nebyl zásah do munice? munici zase nemá všude...

 

na ty ploty bych nespoléhal... já osobně přes ně střílím co to dá... přeci jen ;-) ale to jsou normální dětské chyby téhle hry... to fakt nemáte bugajz jako kráva a nebo hledáte mušky? :-D a co hratelnost? dobrá? špatná? To je to co dělá hru hrou... a ne nějaké bugy... které se odstraňují... nelíbí... běžte lítat... vyberte si režim, národ, letadlo, eventy, single mise... ježíššššš!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

 

105 ka je dobrej tank :-) a tečka...

 

Souhlas 105 je dobrej tank ,,bohužel v polsku je to sním horší kvůli plotům ,ale to není nedodělanost ,ale propracovanost protože HE při narázu ihned exploduje a nárazna plot je náraz a nic jinýho to znamená explozi u HEAT je to stejný .Jedině přes ploty prolejzaj AP a APCR používejte v polsku hlavu a bude se vám dařit :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To že jde prostřelit plot s IS2 už jsem taky vypozoroval a hojně toho využívám.Zajímavé je,že u 75 mm kanonu u němců to jde tak na třetí ránu.Stug III G je bezvadný na svém ranku vydrží opravdu hodně.Pro mě je stále velkým zklamáním Tiger II Kwk105.Prostě se na svůj rank nehodí.To už mám mnohem lepší výsledky s klasickým Henschelem.Včera krásná bitva s IS4 14 kills a teď si jezdím s Pantherem F ta rychlost nabíjení je prostě něco s kombinaci s podkaliberkou se nemusím bát ani Ferdinadů a včera jsem s ním vpohodě zepředu do vany probral T32.To jsou ty americký tanky na vyšších rancích na vanu tak chabé nebo co??A zatím co jsem měl možnost potkat proti sobě M103 tak byla chudák a šla na ránuJá je nehraju,protože se mi nelíbí.A to už mám němce i rusy komplet vyexpený,ale motivaci na amíky prostě nedokážu najít. :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...