Přejít na obsah

WT - tanky


Whiskey_CZ

Recommended Posts

To uz je opravdu vrchol...jestli je nejaky stroj OP, tak je to Ostwind....na cca 50 m ho Jumbem neznicim ani AP ani HE....celkem 2x AP a 2x HE a on vesele jede dal a strili a poskodi mi kdeco a zapali mne i kdyz se mi nedostal do zad....prej max. prubojnost 48mm....to je na par facek vyvojarum...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To uz je opravdu vrchol...jestli je nejaky stroj OP, tak je to Ostwind....na cca 50 m ho Jumbem neznicim ani AP ani HE....celkem 2x AP a 2x HE a on vesele jede dal a strili a poskodi mi kdeco a zapali mne i kdyz se mi nedostal do zad....prej max. prubojnost 48mm....to je na par facek vyvojarum...

Ano, to jsou tyhle nejvyšší ranky flaků jako blbý vtip. Když do něho našiju 122mm, tak by z něj měl být mastný flek i kdybych ho netrefil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já nevím co brečíte s německou municí je perfektní Tigr co zásah to kill a když ne kill tak je tak zdevastovanej ,že se není schopnej bránit do nabití 2. náboje panther to samý.
Teď když opravili i premium shermana tak si na ranku 3 chrochtám jezdím sním AB a RB společně s T-34/57-43 jsou to výborný prasáci.
Poslední věc co mě na WT štve jsou bombardéry a divné spawny

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odjel jsem si test s nejvyssim US flakem, a dokaze znicit KT... ale to jsem stal sikmo za nim a strilel sikmo zezadu mezi vez a korbu a litalo to dovnitr a odrazelo se to do munice...ale tech strel do munice bylo asi 6...

 

Docela sranda s Jumbem, ustal jsem prvni ranu od Tigera asi z 10 m, objel ho a znicil do munice...:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No Jumbo je problém , ale čelně jde dobře sundat jak tu někdo psal do horní hrany pod kanoném , krásně se to potom sveze a zničí vše , ale nedávno celkem opruz , s tigrem loupnu 2x t34/85 na ránu ( vyjeli na mně 3 ) a třetí t34/42 jsem nebyl schopnej dostat na 50 metrů ! pálím do stejnejch míst ( na poklop ) jako u /85tky a nic a on mně čelně na ránu za jízdy sundal ! :( , no neva vrátil jsem mu to s wirbelwinderem :) , ale zamrzelo to :(

 
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dlouho mě vrtá v hlavě počítání score, ale že se do výdělku nezapočítávají sestřelená letadla mě fakt vytočilo  :wallbash:

Za teror oblohy litr...  :dry: I ty podělaný AI tanky tam jsou kuwa, tak proč ne ty letadla! (

Edit: screen se statistikama  jsem blbec smáznul, 4 sestřely...

 

 

WT_score_1.jpg

 

 

 

 

 

Jak to tak čtu tak se ty hry začinají podobat :-)

 

Se vším všudy, podívej se na ten čas bitvy! Nebyla vůbec žádná šance, na začátku jsem obsadil jeden cap, enemáci ostatní dva. A pak už to bylo jak lavina  :sick:

Hergot, ještě něco doexpím a přepnu snad na RB  :cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dlouho mě vrtá v hlavě počítání score, ale že se do výdělku nezapočítávají sestřelená letadla mě fakt vytočilo  :wallbash:

Za teror oblohy litr...  :dry: I ty podělaný AI tanky tam jsou kuwa, tak proč ne ty letadla! (

Edit: screen se statistikama  jsem blbec smáznul, 4 sestřely...

 

 

WT_score_1.jpg

 

 

 

 

 

 

Se vším všudy, podívej se na ten čas bitvy! Nebyla vůbec žádná šance, na začátku jsem obsadil jeden cap, enemáci ostatní dva. A pak už to bylo jak lavina  :sick:

Hergot, ještě něco doexpím a přepnu snad na RB  :cool:

He koukám nejsem jediný.Včera tak rychlou prohru v Karpatech jsem ještě nezažil. :no: :no:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sestreleny letadla se pocitaji...zrovna vcera jsem na Kursku se Shermanem sundal Hs-129 a mel jsem ho zapocitany (v RB)...

Do celkového score ano (jezdím AB.), ale musí být tak 3, aby se to výrazněji projevilo.

V té tabulce o výsledku ale počty nesedí. Samostatná kolonka na letadla tam není, tanky jsme dal 3 (včetně AI) a letadla 4.

 

A to score je pro mě velká neznámá. Kdysi mě přišlo, že hlavní váhu má aktivita + killy, ale teď mě přijde, že místo aktivity bych měl říct, nechat se ostřelovat. Pravidelně se mě teď stává, že 3 killy a 98% aktivita, bez většího poškození (tedy střelby do mě) mě umístí doprostřed tabulky. Pokud jsem však středem zájmu a buší to do mě každou chvíli a třeba i zdechnu, tak je to se stejnou aktivitou a stejnými killy v prvních třech místech.

Proto se jen s flakem jde těžko dostat do první půlky tabulky, furt je někde zalezlej, tedy alespoň mě  :smile:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

He koukám nejsem jediný.Včera tak rychlou prohru v Karpatech jsem ještě nezažil. :no: :no:

:smile:

Já to pozoruju poslední týden, dokonce si myslím. že ještě před tím serverovým updatem.

S němcem jde najednou hrát a bitvy jsou rychlejší. Nedokážu to jinak vysvětlit, předtím jsem to nepozoroval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Do celkového score ano (jezdím AB.), ale musí být tak 3, aby se to výrazněji projevilo.

V té tabulce o výsledku ale počty nesedí. Samostatná kolonka na letadla tam není, tanky jsme dal 3 (včetně AI) a letadla 4.

 

A to score je pro mě velká neznámá. Kdysi mě přišlo, že hlavní váhu má aktivita + killy, ale teď mě přijde, že místo aktivity bych měl říct, nechat se ostřelovat. Pravidelně se mě teď stává, že 3 killy a 98% aktivita, bez většího poškození (tedy střelby do mě) mě umístí doprostřed tabulky. Pokud jsem však středem zájmu a buší to do mě každou chvíli a třeba i zdechnu, tak je to se stejnou aktivitou a stejnými killy v prvních třech místech.

Proto se jen s flakem jde těžko dostat do první půlky tabulky, furt je někde zalezlej, tedy alespoň mě :smile:

Ja ho mel v prvnim radku souhrnu, asi 4770 SL....jezdim RB
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a teď si vem, když na tom máš ještě experta a nebo eso posádku za GE... to už prostě je znát... já jezdil s AAA s úplně funglovkou posádkou bez jediného bodu a co byli teď ty akce za zrychlený výcvik za GE za 50% tak jsem si z toho udělal druhou posádku na tank... prostě to dal na 900 bodů asi a nechal tam tu arcku a je to sakra znát... obecně je tank lepší, takový živější atd... ale de facto pořád platí, že je to o rukách a taktice... lepší posádka dá hráči takový menší bonus k dobru- rozhodně to není záruka lepších výsledků... na druhou stranu u rychlopalných kanonu dát za minutu 10 a nebo 11 střel už je také znát... ale co ve WT znamená jedna střela? Někdy kill a někdy nic...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

on je is2 nějaký špatný tank? často si všímám, že je jako první vyřazený z boje třeba i o třech kusech s max 50ti body... a nebo to je rukama?

 

p.s.- myslíte si, že je Buldoček nejrychlejší tank? Tak si s ním zkuste obsadit nejvzdálenější bod na Mozdoku... Jagdpanther tam už na vás bude čekat :laugh::Smile_trollface-3:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

on je is2 nějaký špatný tank? často si všímám, že je jako první vyřazený z boje třeba i o třech kusech s max 50ti body... a nebo to je rukama?

 

p.s.- myslíte si, že je Buldoček nejrychlejší tank? Tak si s ním zkuste obsadit nejvzdálenější bod na Mozdoku... Jagdpanther tam už na vás bude čekat :laugh::Smile_trollface-3:

 

 

tohle jsem měl ze začátku....hned jsem chcípal...., je to zbrklostí, IS-2 je docela slušnej tank co neřeší soupeře když má nabito, handicapuje ho delší reload, na větší vzdálenost nepřesné dělo a taky tě kde kdo prostřelí, chce to s ním opatrně a počkat si na  správnou chvilku, či jako podpora útoku, ale osobně shledávám IS-1 daleko vlivnějším tanekm na bojišti , taky ji mám raději :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Organizační - v čem se liší tohle vlákno od WT- Armádní hlášení?

tady se diskutuje o tancích a ve hlášení o pokrocích daného tankisty a nebo jeho pohledu na věc, co vyexpil, co pojebal, jak je hra debilní atd... já hlášení nepodávám... můj cíl je jasný... kill all enemies :-D a také dělám pokroky v expení atd. jenom to asi nemám potřebu někde ventilovat... raději se pobavím o daném typu (kdyby to někoho zajímalo, tak už budu mít skoro celej čtvrtej rank u muriňáků :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tohle jsem měl ze začátku....hned jsem chcípal...., je to zbrklostí, IS-2 je docela slušnej tank co neřeší soupeře když má nabito, handicapuje ho delší reload, na větší vzdálenost nepřesné dělo a taky tě kde kdo prostřelí, chce to s ním opatrně a počkat si na  správnou chvilku, či jako podpora útoku, ale osobně shledávám IS-1 daleko vlivnějším tanekm na bojišti , taky ji mám raději :)

takovej is2 mainstream :-) tohle je rukama :laugh:

 

RtgT1.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...