Přejít na obsah

WT - tanky


Whiskey_CZ

Recommended Posts

Jak to je, mám to zapínat, nebo mají stále dodrbaný hitlog/munici/whatever, takže jednou trefíte tank a jde na ránu a podruhý do stejnýho místa a ničevó?

 

Mě hrozně štvalo, že sem prostřelil, podle animace posádka, munice, všecko červený, ale v reálu jak kdyby se nechumelilo. A jindy trefím tank a plamínky a hotovo konec.

 

Pro mě se to chová hrozně nečitelně, není možný se na nic spolehnout.

Hra se chová fakt divně, v úterý hrůza co hrálo za týmy a já ač byl 4 x první vždy prohra a hrdinu WT sem prostě nedal ani po 4 hodinách hraní a to sem hru i vypínal a dělal pauzy, prostě nic nepomohlo. Spousta hitů za nic, dementů v týmu a prostě nic nešlo. :wallbash:

Včera úplně jiná hra, na co sem ukázal kanonem to umřelo. Pouhé 3 bitvy, za němce sem byl druhý a výhra, za rusy s přehledem první a konečně hrdina WT páč jsme taky vyhráli  a za amíky se šermíkem taky první a světe div se taky výhra. Vždy aspoň 8 killů. :geek:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže jen otázka,nechci rozdmýchavat OT,ale naplnilo GF vaše představy proklamované na prvních stránkách topiku(smrt Wot,vývojáři ohlížející se na komunitu,reálné chování tanků,realistika střelby - zásah zničí v pohodě tank,žádné hity za 0)..popravdě jako nestranný pozorovatel když srovnám denní hlašení Wot a GF přijdou mi téměř identická - blbý spoluhráči,mizerný mechanismus střelby a další hrůzy.Dík za odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže jen otázka,nechci rozdmýchavat OT,ale naplnilo GF vaše představy proklamované na prvních stránkách topiku(smrt Wot,vývojáři ohlížející se na komunitu,reálné chování tanků,realistika střelby - zásah zničí v pohodě tank,žádné hity za 0)..popravdě jako nestranný pozorovatel když srovnám denní hlašení Wot a GF přijdou mi téměř identická - blbý spoluhráči,mizerný mechanismus střelby a další hrůzy.Dík za odpověď.

 

 

O smrti wotku nevím nic, zbytek si dovolím komentovat

 

když vím kam střílet a máš k tomu dobrou munici  tank v pohodě zničíš na jednu ránu a tank co je podél zničíš prakticky na jeden výstřel většinou....hity za nula je trochu zavádějící, protože pokud použiješ jehlu podkaliberku, která prostě nemá výbušnou složku a  pokud nezničí v cestě modul, nic neudělá...tak dostaneš nějaké + za zásah ale nic slavného, co se týká vývojářů co se koukaj na komunitu ....mno to bude asi stejné, pravda však je, že chyby se snaží opravovat i mikropatchi třeba denně..., střelba je rozhodně realističtější ve wotku, protože máš k dispozici klasický zaměřovač s odměrem, v arkáde ti to pouze ukazuje data.... kam se dá tank probít, jinak holina zaměřovač bez indikace vzdálenosti a pomůcek  co kazí realističnost tankového boje, jen si to hezky tankáne odhadni a ukaž co v tobě je....

 

 

 A NEJSOU TAM ŽÁDNÉ POJEBANÉ MODY !!!!! :-)

 

mizerný mechanismus střelby to jsi vzal kde ?

 

co se týká kvality spoluhráčů  bude to podobné s wotkem, ostatně hru hrají lidé .

 

pozoruju ale ve špičce i 80k lidí...což není špatné

 

ne, WT není dokonalá, má spoustu chyb,taky tam nerfují...atd...přesto jde pro mě o kvalitnější hru než wotko, vzhledem k možnostem které hra nabízí, už jen 3 mody

 

a musím říci že dm model je tam rozhodně lepší než wotko a zatím tam nejsou toliko ufa jako ve wotku, i když kdo ví....

 

v tancích volím realistické bitvy, zdají s ebýt pro mě nejideálnější, rád se totiž tankem i kochám, což v SB nejde :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdo se v tom WT začne trochu orientovat a to trvá měsíc intenzivního hraní minimálně, tak ten už po WoT moc nezatouží. Není to prostě tak přímočaré hraní a už jenom střelba je neskutečný požitek, když se naučíte s určitým dělem a municí odhadovat náměr a odměr a pak lisknete třeba jedoucího Tigera na velkou vzdálenost. Nemusíte ho zrovna zničit, ono stačí, že ho na tu dálku napoprvé vůbec trefíte. Ovšem, když bouchne jak rachejtle na Silvestra, tak to je pak orgazmus !!! :laugh:  Tohle jsem ve WoT skoro nezažil protože skoro každý tank se klove a klove a klove.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 střelba je rozhodně realističtější ve wotku,

 

mizerný mechanismus střelby to jsi vzal kde ?

a musím říci že dm model je tam rozhodně lepší než wotko a zatím tam nejsou toliko ufa jako ve wotku, i když kdo ví....

 

Myslím, že jsi chtěl říct ve WT?!?

 

Neměl spíš na mysli mizerný hitdetect? Protože prostě když mi kamera ukáže, že jsem v enemákovi pozabíjel a zničil všechno co se v tanku vyskytovalo a ten odjede jak na přehlídce, tak mi něco nesedí.

 

Možná je lepší, ale rozhodně jim tam něco nefunguje (neškodná německá munice, patchem odstraněná, pak zas v tichosti zavedená). Navíc - ufa už tam byly, třeba nesmrtelná T-50.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Štve mě to čím dál tím víc....

Koupil sem si ZUT-37, ještě ani jednou sem z něj nevystřelil. V každé bitvě stačí poskočit na nerovnosti a posádka umře. (vitalitu mám na 25-30)

Tiger je nejojebanější tank ve hře, ta jeho munice je k smíchu. V reálu to louskalo tanky na kilometr, ve WT to je shopné čelně dingnout T-34-85 na 50m.

Shermani jsou sice killeři jak prase (vše na 1-2 rány) jenže co mi je to platný když je to jediný tank ve hře zničitelný pádem letadla. V jedné bitvě oba moji Shermani zapáleni a zničeni letadlem. Poprvé na mě spadl Hurrican a podruhé mě zničil střelbou IL-2. Hlavně že já když letadlo hodím na lehký tank, tak mu to nic neudělá.

Upraveno uživatelem Lynx_cz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nj budu tam muset zpět. Mě prostě nebaví čekat 5 minut ve frontě abych pak šel na jednu ránu do hangáru, tak sem zase uklouzl k arkádě. 

No, to je holt daň za poněkud "kvalitnější" hraní. Dělej to jako já. Kreslím teď například v Corelu přístrojovou desku na F-16, občas kouknu sem na web a do toho ještě skenuju staré negativy. Tím pádem mi čekání vůbec nevadí. Sice dám asi tak 10x méně bitev za hodinu, než ve WoT ale ta kvantita, to není důležité.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sem přesedlal na simulátor. Čekačka pár vteřin, ale ujistilo mě to v jednom: **** NA NĚMCE! To není ku*** možný co ta munice dělá! Tiger I na 30m dingne přímo do boku T-34! V další bitvě Panther v ulicích města dingne na 20m T-34 mezi věž a spodek! Nakonec sem tu T-34 dal na asi pátou ranu. A to sem se stejné bitvě dal T-34 přímo kolmo z boku krásně do munice, ještě mu poškrábal posádku s moduly a on si v klidu odjel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to já mám lepší. Já to prostřeluju ale poškození téměř nula a nebo nula. :thumbsup:

Jako aspoň ten Panter (teď 6 killů) za něco stojí, k tomu třeba prémiová Pz IV, ale ten Tiger mi leze krkem. A jelikož je Rusů vždy víc (trilion Tigerů s jedním spawnem vs. trilion T-34-85 se dvěma spawny), tak je to samá prohra.  :Smile_confused:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmm, tak to fakt vypadá že tu funguje systém, že když jeden hráč poškodí nepříteli dělo a druhý ho následně zničí, tak to připisuje kill tomu co poškodil dělo 018.gif

 

Čili to co se mi často stávalo s M41 a report o tom nebyl doteď schválen... to když mi kubelblitz poškodil dělo, já ho sejmul a po vystřelení na KT mi zčernalo a to KT mě následně na ránu sejmulo, ale kill šel již mrtvému kugelblitzu... a nebo jako teď, kdy iS-2 střelila Tigra do mantletu ten začal couvat a já ho odprásk do munice, ale asi mu ISko poškodilo dělo, takže kill šel k ní.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmm, tak to fakt vypadá že tu funguje systém, že když jeden hráč poškodí nepříteli dělo a druhý ho následně zničí, tak to připisuje kill tomu co poškodil dělo 018.gif

 

Čili to co se mi často stávalo s M41 a report o tom nebyl doteď schválen... to když mi kubelblitz poškodil dělo, já ho sejmul a po vystřelení na KT mi zčernalo a to KT mě následně na ránu sejmulo, ale kill šel již mrtvému kugelblitzu... a nebo jako teď, kdy iS-2 střelila Tigra do mantletu ten začal couvat a já ho odprásk do munice, ale asi mu ISko poškodilo dělo, takže kill šel k ní.....

Díky za info.....teď už vím proč dostávám asistenci, když odbouchnu tank a je nemožné aby ve stejnou vteřinu vystřelil i někdo jiný. A jo, ta hra mě baví. Hlavně za Němce na III. ranku -> 12 bitev - 1 výhra. Prostě dvojnásobek za první výhru dne sem chtěl stůj co stůj.  :Smile_trollface-3:  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím, že jsi chtěl říct ve WT?!?

 

Neměl spíš na mysli mizerný hitdetect? Protože prostě když mi kamera ukáže, že jsem v enemákovi pozabíjel a zničil všechno co se v tanku vyskytovalo a ten odjede jak na přehlídce, tak mi něco nesedí.

 

Možná je lepší, ale rozhodně jim tam něco nefunguje (neškodná německá munice, patchem odstraněná, pak zas v tichosti zavedená). Navíc - ufa už tam byly, třeba nesmrtelná T-50.

 

jo ve WT, ne  wotku

 

to co tady mnohdy popisujete se mě ještě nestalo....

 

ufa myslím WT 100 , batchat atd

 

to že rusáci WT nebo bělorusové WG řezaj němce je fakt, bohužel , ano tichej nerf německý munice proběhl...

 

netvrdím že je to dodělaná hra, ale rozhodně má model zábavnosti někde jinde že omalovánkové wotko

 

termín " omalovánkové " jsme si vypůjčil od kolegy z klanu, která tak nazval tamní grafiku, líbivé, krásné omalovánky :-)

 

forum je plné frustrací, toto dinglo atd, ne vše je chybou hry samotné , mnohdy a nyní se na mě neuražte je problém mezi klávesnicí a židlí....ale je lepší to svést na hru :-)

 

sám se  tam mám co učit :-))))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

to že rusáci WT nebo bělorusové WG řezaj němce je fakt, bohužel , ano tichej nerf německý munice proběhl...

 

forum je plné frustrací, toto dinglo atd, ne vše je chybou hry samotné , mnohdy a nyní se na mě neuražte je problém mezi klávesnicí a židlí....ale je lepší to svést na hru :-)

 

sám se  tam mám co učit :-))))

 

Takže fakt proběhl?!? Tak to jim na to se... dělat ze sebe debila nenechám.

 

Jinak souhlas, ale abych v jedný bitvě zasáhl a zničil na co se jen blbě podívám a v další bez střílel hrachem, to nepotřebuju. Když už sem lama, tak ať alespoň vždycky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V nastavení ovládání klikni dole na clear all -> air -> vybrat keyboard and mouse only (advanced) -> potvrdit  a měl bys mít default nastavení.

prubnu.diky

PS -zkusil sem a ee.porad stejny.stejne si chci sosnout celou hru do zalohy na jinej disk,tak si to pak premrskam :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...