Přejít na obsah

WT - tanky


Whiskey_CZ

Recommended Posts

nechtěl bych být majitelem PÚ ve hře. Stále jen čekáš a čekáš a čekáš...potom bitva, vyjedeš, čumíš přes široširou pláň, nic nevidíš a naráz vedle tebe SMK a KV-2. Seš mrtvej, jdeš do garáže a zase čekáš a čekáš a čekáš....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak to děláš, že potkáváš takové tanky? Vždyť to má BR 3,7. Jediné s čím jsem měl problém bylo KV-1. To je prakticky lehčí zničit zepředu (poklop řidiče) než zezadu nebo z boku.  :Smile_trollface-3:

Už se my to párkrát stalo :( , ve slotu mám skoro vždy + - stejnej BR :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejlepší bylo když jsem měl shermana105tku a narazil jsem v karpatech na tigra , kterej byl schovanej v jednom podjezdu , stál jsem za ním 5 metrů áááááá nic :) , 10 ran a pak jsem to vzdal , prostě ani ťuk , hlavně če ten krám má podobnej BR skoro jako panter

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

7.0 by bylo až moc kruté, ten tank jde v většině případů na ránu(teda alespoň ten můj) a třeba SABOT, kvůli které by ho někteří chtěli hodit proti T-54 jsem víceméně nepoužíval, protože o bok KT se mi několikrát vypařil a s Tigrem to taky někdy bylo takové

5 z 10 zásahů bylo SABOT municíshot%2B2015.01.02%2B22.13.38.jpg

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Že jsou US tanky přepísknuté, to jsem věděl, ale takovou šaškárnu, kterou jsem zažil teď, tak to jsem nečekal. Ten Jumbo, ten nejde prostě zničit nijak a ti šašci co s tím hrají nedělají nic jiného, než že najíždějí přímo do němců, kteří nemají šanci vycouvat protože jim to jede pomalu a přetlačit ho taky nedokážou. Narazil jsem na jednoho s mým německým KV a když jsem mu nedokázal zepředu naprosto nijak ublížit ani 10-ti ranami, přičemž on mezi tím přijel až ke mě a začal mě přetlačovat, tak jsem mu dal 2 rány přímo do děla a zničil jsem mu ho. Pak jsem mu to pral kam se dalo. Celkem cca 30 ran !!! Na 10m mám pene 152mm a stejně skoro nic neprošlo a zásahy do průzorů a na kulomet sice prochází ale téměř bez poškození. Přijel další Jumbo a ten mě dostal na ránu. Volal jsem o pomoc a tak se tam přijel podívat Tiger, Panther a Jagtpanzer. Všichni tři do něho prali a to na vzdálenost maximálně 30m. Panthera zase naboural a tlačil a ten mu to solil na bezprostřední vzdálenost. Tiger na 10m zboku a Jagtpanzer z druhého boku na cca 30m. Panthera nakonec zničil a za chvilku byl konec protože jsme vyhráli na cap. Výsledky strašlivé. Jumba měly od 2500 do 3800 bodů a killů nepočítaně. Koukat na to bylo hodně trapné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

7.0 by bylo až moc kruté, ten tank jde v většině případů na ránu(teda alespoň ten můj) a třeba SABOT, kvůli které by ho někteří chtěli hodit proti T-54 jsem víceméně nepoužíval, protože o bok KT se mi několikrát vypařil a s Tigrem to taky někdy bylo takové

5 z 10 zásahů bylo SABOT municí

 

Asi jako heat u ISU-152 s průbojností 250mm jsem sní 1 zničil panthera ze předu jinak se prostě rozplizne po tanku a nic se nestane nebo dovnitř prolítne 1 střepinka která poškrabe velitele na noze a zmizí.

 

Z jiného soudku koupil jsem si k vánocům premiovýho ruskýho shermana abych mohl dračit ještě s t-34/57 a mít pěkný výdělky na ranku kterej mě baví.

Je pěknej ,vcelku pohyblivej má solidní pancíř a dobrou průbojnost. Bohužel americké munice je vcelku nedodělaná příklad prostřelím čelně tigra granát vlítne dovnitř kde vybuchne střepiny zasypou celou posádku munici , nádrže a další věci ,ale všechno na zelenou . Další výstřel střepiny zasypou celý tank a ze zelený je pořád zelená nechápu to a považuji to za bug a dělá to u většiny tanků na které střílím a z toho důvodů je to asi tank na kterém mám nejvíce asistencí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dumbo je dobrej, ale není nezničitelnej... a popravdě kvčko není zrovna také co se týká armoru kdo ví jaký zázrak... vydrží toho až běda...

Jasně, taky mě dal až ten druhý zezadu. Ale ta penetrace versus panciře je tak mimo tabulky, že to snad není ani ve WoT. A je jedno o který tank se jedná. Nejhorší je, že střela, která projde, tak sice v animaci dělá strašnou škodu ale výsledek je tak mínus 150 poškození :wallbash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

běžná věc, já tomu říkám, když hra nechce- nedá. To samé mám teď s prckama v AB. Pěčlivě zamíříš do bolavého a hit. Projede kolem jinej, skáče jako koza a vystřílí ti na ránu vše o v tanku máš...

Dneska jsem jel s nějakou malou amerikou a tři tanky úplně v klidu. Jejich snaha vyšla vniveč. O kousek dále kolegové ostřelují tank. Bez výsledku. Přijedu a plesk. Vymalováno.

Prostě to lítá ode zdi ke zdi. Je to hnus, nemusíme to hrát, platit prémko a to je tak vše, co s tím můžeme dělat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak buldog je doma ... dva losty a 4 killy... mám co sem chtěl, bude se dobře spát :-):yes:

 

S prvním Jumbem 46 bitev a 66 killů a wins 56,5 z původních 40%

 

S druhým Dumbem s 76mm dělem 16 bitev 24 killů a wins 84,2 což je extrém... Tady už toho moc nevydrží a je potřeba si dávat větší pozor, MM je větší a je to znát... zároveň také o dost lepší dělo a s příchodem lepší munice je tohle snad první opravdový heavy za usa... alespoň pro mě :-)

 

Vše v realistic bitvách

 

p.s.- dnes sem viděl na Mozdoku capovat ke konci bitvy bearcata v domination :Smile_trollface-3:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V sobotu se hrálo pěkně, chtěl jsem trochu poexpit nakoupené stroje kingtigra, IS-2, panthera D a T-34-85 toho druhýho a ještě nakupovat vylepšení za polovic než skonči akce. V neděli jsem to dopoledne ještě zapnul, že než to skončí ještě něco uhraju a ono prd. Hrozné hry, marnost nad marnost, gumové projektily a tanky mi hořely jako bych je měl z podpalovače Pepo. Jelikož na těch novejch ještě nemám vyzkoumaný hasičáky, tak to byl opruz se pořád dívat jak pěkně hoří a vybuchují. Týmy byly hrozný, samé prohry a na tu akci http://www.worldofwars.cz/topic/6958-wt-hrdinov%C3%A9-war-thunderu/sem se vůbec nechytal, když se mi povedlo být první tak jsme samo rupli, takže smůla a hrdina WT zatím nejsem. :no:

Jinak jsem zatím od května do WT nedal žádný penízek a zábava celkem dobrá, proto jsem se rozhodl odemknout si amíky a pustit taky nějaké drobné, aby měli v Gaijinu nějaké Vánoce. :laugh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Že jsou US tanky přepísknuté, to jsem věděl, ale takovou šaškárnu, kterou jsem zažil teď, tak to jsem nečekal. Ten Jumbo, ten nejde prostě zničit nijak a ti šašci co s tím hrají nedělají nic jiného, než že najíždějí přímo do němců, kteří nemají šanci vycouvat protože jim to jede pomalu a přetlačit ho taky nedokážou. Narazil jsem na jednoho s mým německým KV a když jsem mu nedokázal zepředu naprosto nijak ublížit ani 10-ti ranami, přičemž on mezi tím přijel až ke mě a začal mě přetlačovat, tak jsem mu dal 2 rány přímo do děla a zničil jsem mu ho. Pak jsem mu to pral kam se dalo. Celkem cca 30 ran !!! Na 10m mám pene 152mm a stejně skoro nic neprošlo a zásahy do průzorů a na kulomet sice prochází ale téměř bez poškození. Přijel další Jumbo a ten mě dostal na ránu. Volal jsem o pomoc a tak se tam přijel podívat Tiger, Panther a Jagtpanzer. Všichni tři do něho prali a to na vzdálenost maximálně 30m. Panthera zase naboural a tlačil a ten mu to solil na bezprostřední vzdálenost. Tiger na 10m zboku a Jagtpanzer z druhého boku na cca 30m. Panthera nakonec zničil a za chvilku byl konec protože jsme vyhráli na cap. Výsledky strašlivé. Jumba měly od 2500 do 3800 bodů a killů nepočítaně. Koukat na to bylo hodně trapné.

jj taky jsem měl s jumbem problém.pak mě poradil týpek na ofiku.jumbo potkávám s tigrem a jde čelně na ránu max na dvě. :thumbsup: chce to mířit nad mantl na plošku mezi mantlem a poklopy.a jak píšu  rana max dvě :thumbsup:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec, mám dotaz. Občas jsou v týmu hráči, pro které není možné zobrazit s jakou technikou se zúčastnili. Na obrázku jsou to první dva v každém týmu.

Co jsou zač? Nejsou ani v tom automatickém týmu (to se dá pokud vím vypnout). Dá se tohle také vypnout? Nebo jsou z nějakého eventu?

 

Či co je to?

 

 

 

WT_hraci_bez_detailu.png

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsou nějaké poznatky o tom zda posádka vylepšená na EXPERT za ty statisíce stříbra má nějaký tomu odpovídající efekt? Udělal jsem to u jedné posádky a nějak nepozoruju zlepšení.

Já se Kanáre jednou plácnul přes kapsu a dal ESO na T54/51 a na maximum vytunění nabíječ dává 12,5 sec nabíjení k tomu samozřejmě na max vytuněný velitel vedení.A opravy mě pozoruji,že když mám něco na posádce a nebo nemám viz.pitomý americký tanky tak to opravuje skoro stejně dlouho.Tolik za mě :laugh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se Kanáre jednou plácnul přes kapsu a dal ESO na T54/51 a na maximum vytunění nabíječ dává 12,5 sec nabíjení k tomu samozřejmě na max vytuněný velitel vedení.A opravy mě pozoruji,že když mám něco na posádce a nebo nemám viz.pitomý americký tanky tak to opravuje skoro stejně dlouho.Tolik za mě :laugh:

Hmm, takže za kredity na Experta a stačilo, jo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak to je, mám to zapínat, nebo mají stále dodrbaný hitlog/munici/whatever, takže jednou trefíte tank a jde na ránu a podruhý do stejnýho místa a ničevó?

 

Mě hrozně štvalo, že sem prostřelil, podle animace posádka, munice, všecko červený, ale v reálu jak kdyby se nechumelilo. A jindy trefím tank a plamínky a hotovo konec.

 

Pro mě se to chová hrozně nečitelně, není možný se na nic spolehnout.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak to je, mám to zapínat, nebo mají stále dodrbaný hitlog/munici/whatever, takže jednou trefíte tank a jde na ránu a podruhý do stejnýho místa a ničevó?

 

Mě hrozně štvalo, že sem prostřelil, podle animace posádka, munice, všecko červený, ale v reálu jak kdyby se nechumelilo. A jindy trefím tank a plamínky a hotovo konec.

 

Pro mě se to chová hrozně nečitelně, není možný se na nic spolehnout.

Právě ty plamínky jsou asi nejspolehlivější protože dobré zapálení tanku je většinou jeho konec. Sice to někdy trvá ale on nakonec blafne. :wink:  Pak trefa na munici, to je jasná věc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...