Přejít na obsah

WT - tanky


Whiskey_CZ

Recommended Posts

ber to tak, že WoT je o kus napřed, jede na starým enginu, který je profláknutý jako prase. Blbost hráčů roste s masovostí hráčské základny a v obou hrách jsou místy podivné kejkle.

nevím jak by to vypadalo, kdyby na jedné startovní čáře stály obě hry.

Ale nezapomeň, že GF je mixem letadel a tanků což WoT nedává ani omylem. No čeho jsem si všiml je hodně zažitý konzervatizmus lidí z WoT, kteří se nedokážou oprostit od herní mechaniky WoT a tahají to do GF. GF je jiná hra, jde jinou cestou, plnou chyb a slepých uliček, která spolehlivě likviduje nejen nervy, ale i HW (včera moje myš :-D )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ber to tak, že WoT je o kus napřed, jede na starým enginu, který je profláknutý jako prase. Blbost hráčů roste s masovostí hráčské základny a v obou hrách jsou místy podivné kejkle.

 

nevím jak by to vypadalo, kdyby na jedné startovní čáře stály obě hry.

 

Ale nezapomeň, že GF je mixem letadel a tanků což WoT nedává ani omylem. No čeho jsem si všiml je hodně zažitý konzervatizmus lidí z WoT, kteří se nedokážou oprostit od herní mechaniky WoT a tahají to do GF. GF je jiná hra, jde jinou cestou, plnou chyb a slepých uliček, která spolehlivě likviduje nejen nervy, ale i HW (včera moje myš :-D )

je to asi tak jak píšeš, já do WoT dával na startu naděje, dopadlo to jak to dopadlo, do WT taky, to vypadá tak jak vypadá, ale u WT jim dávám ještě určitou naději, že by to ještě možná mohli spravit.. každopádně po tomhle už žádnou jinou F2P hru začínat nebudu. je teda fakt že u WT jsem ještě nic nerozbil xD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

WoT a WT mají společné akorát to, že se hraje s tanky a je to online. Srovnávat to, to je dost nesmyslná snaha. Já už mám WoT plné zuby a už jsem to nehrál 3 týdny a asi už ani nebudu. WT se rychle vyvíjí, kdežto WoT se pouze "vylepšuje" směrem k větší rychlosti a jednoduchosti a to mi už příliš vadí. Potvrzuje to fakt, že hraju prakticky pouze simulátor a to jak v letadlech, tak i v tancích.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Technický dotaz... Hrál jsem chvíli minulý patch, ale při instalaci toho nového mi to vždy hodí modrou smrt... Takže unistall a zkoušel jsem čistou instalaci, bohužel to samé. Co s tím mám dělat? :laugh:

BSOD svedci o nejakem HW problemu Tveho PC. Zkontroluj napr. usazeni RAM ve slotech apod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejde :( - This item is not available for purchase with this payment method selected. Please choose another one.

když jsem se proklikal tvým odkazem tak po přihlášení se mi to nabídlo v tom řádku kde jsou peníze (předposlední ) navenek prázdné okno kde jsem si ale vybral zemi odkud jsem a hned mi naskočily možnosti plateb a je tam i Pay Safe Card.To je věc kterou používám už nějaký ten pátek k naprosté spokojenosti. Nevím jestli to znáš tak se nezlob pokud ti vysvětluju něco zbytečně .

V podstatě je to něco podobného jako Pay Pal s tím rozdílem že nemusíš mít nikde žádný účet, žádnou kartu a neexistuje žádné spojení na nějaký tvůj peněžní účet. Vede to dnes kdejaká pumpa, trafika, sázková kancelář atp. Příjdeš řekneš za kolik ho chceš a oni ti vyjedou něco jako účtenku kde je 12ti místný kód který pak v klidu doma vložíš do toho pole pro platbu a hotovo.

 

Jak říkám nevím jestli to znáš tak to hlavně neber jako že z tebe dělám ňoumu. V každém případě mi to tu možnost nabídlo a je asi málo bezpečnějších a jednoduších metod jak platit na Netu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já třeba Paypal  mám ale od té doby co vím o ,,paysefu" tak už nepoužívám nic jiného .Platím s tím i třeba ve WT naprosto bez potíží,velká výhoda je že to nemá vůbec žádnou zpětnou vazbu na žádné konto.Za kolik si ho koupíš tolik toho máš .Nic víc utratit nemůžeš takže ani nehrozí že by jsi ve slabé chvilce doma najednou pustil víc než jsi původně chtěl.

Mám kámoše kterej lehce ovíněn udělal objednávku z RC Kingu za cca 30 000 a druhej den byl mírně v šoku :-)

Dělaj ho za 100,300,1 000 a 2 000 kč.Jestli i víc nevím.Ale v každém případě ti vyjedou těch ,,účtenek " přesně tolik kolik potřebuješ, při placení máš pak k dispozici tuším minimálně šest řádků ,tzn. pro šest kódů , takže kdyby jsi měl všechy třeba za dva litry tak zaplatíš jednorázově až 12 tisíc.

 

P.S. Přesně jak píše vrahoun_ ( :-) ) pokud ti na něm něco zůstane tak schovat a příště se dá použít ten zbytek.Bez sankce to můžeš mít uložené rok, pak začnou odečítat nějakou částku.

Najeď si na jejich stránky a tam se všechno dozvíš .

https://www.paysafecard.com/cs-cz/produkty/paysafecard/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...