Přejít na obsah

WT - tanky


Whiskey_CZ

Recommended Posts

Perličky: bezvadný jezdit s Pantherem G proti T-54/47/51.Dva dny hraní a mapu Polsko jsem měl jako každou druhou a Mozdok asi nefungoval.Zajímavé je zapálit čelně IS4 s Pantherem G,F.Za to s T54 nebo Panther II se nechytá.S T-54/51 se nechytám proti T54/47 má horší věž a přesto prakticky neprůstřelná.A samozřejmě dostat opět pro mě neoblíbené mapě Polsko zásah přes 5 domů tři ploty z druhého konce mapy opravdu není problém.Kde asi udělali sodruzi-ehmm vývojáři chybu? :dry: :dry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnešní den jsem měl ve znamení neviditelných tanků, které mě dávali na ránu. Občas se mě to stane, ale dnešek byl extrém  :ermm:

 

Na druhou stranu, světe div se, prvních pět bitev jsem neměl Polsko  :woot:

 

 

Nevím co tím sledují ale je to docela trapárna, když flak zlikviduje Tigera II a to téměř okamžitě. Začíná se těch flaků objevovat čím dál tím víc. Hráči přišli na to, že je to OP a mimo realitu.

Dneska jsem doexpil a projel  tu mrchu Wirbelwinda ... v základu ... standard náboje ... zabiják jak sviňa!!!

 

Neměl jsem na něm vůbec nic ... T34-76 jsem cévkoval na pár metrů, nechal se vylákat snadnou kořistí (jednu jsem taky od něj dostal, ale poškození nula nula nic). Sice mi ho pak sejmu soused, ale to jsem byl spíš rád, protože se mě zasekla věž.

 

Twl vůbec si nedovedu představit, co toto bude dělat v topu..

 

Mě se to fakt nelíbí  :mad: 

Ty kanóny mě baví, ale maj střílet na letadla, nic mě neudělá větší radost, než když nějaký sundám :devil:

Tohle je fakt peklo, vůbec nemá cenu se unavovat střelbou do letadel. Navíc jsem koukal, že oproti jiným tankům se stejným BR to má vyšší odměny na stříbrný a na zkušenosti.

Nepoužívám to často, ale tahle mrcha je OP jak   P R A S E !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Radši ty flaky vůbec nekupuju protože to určitě bude zase jen přechodná záležitost. To jim hráči dají sežrat dost tvrdě. Taková hovadina aby kánon, který nemá ani tu nejmenší potřebnou ráži dělal díry do 50 a více milimetrových pancířů, to je fakt moc.

No myslím,že docela o dost přicházíš,protože je to někdy s nima legrace.Zvlášť Ostwind a Kugelblitz je bezva a najdou se i borci kteří tě objedou a vysypouti to do zadku a fakt moc šancí není.Kdyý už to vydrží pancíř tak posádka většinou jde do kytek :laugh: 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No myslím,že docela o dost přicházíš,protože je to někdy s nima legrace.Zvlášť Ostwind a Kugelblitz je bezva a najdou se i borci kteří tě objedou a vysypouti to do zadku a fakt moc šancí není.Kdyý už to vydrží pancíř tak posádka většinou jde do kytek :laugh:

Nemůžu mít fffšecko, jedu na JT.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Radši ty flaky vůbec nekupuju protože to určitě bude zase jen přechodná záležitost. To jim hráči dají sežrat dost tvrdě. Taková hovadina aby kánon, který nemá ani tu nejmenší potřebnou ráži dělal díry do 50 a více milimetrových pancířů, to je fakt moc.

To si ešte nevidel v akcii  ZSU 57-2 to narobí veľku paseku  :devil:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím o tom co je OP tank ve WT by jsme se mohli bavit dlouho a každý by našel svého zástupce a většinou by to byl tank který mu ještě chybí v garáži.Jagtiger je dobrý.Přesný dělo dobrý vypínaš všeho co jezdí.Jen trpí na podvozek a tek někdy skončí na jedinou ránu do převodovky.Podle mě je větší sranda s medkama ať už s Pantherem F co podkaliberním dává opravdu dobré pecky a nebo s T-54 ta je prostě bezvadná. :wink: A protiletdlové vozítka mají taky něco do sebe a když už nic jiného tak každý borec v letadle si rychle rozmyslí útočit na něj. :laugh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě jsem střílel z T-34-85ZIS na Tigera. Něco do boků a víc toho bylo čelně. Asi 40 ran podkaliberními a 11 ran APHE. Podkaliberní střela občas něco zničila ale AP, to neudělalo vůbec nic. Z těch asi 50-ti výstřelů jsem trefil dobrých 70%. Tiger stál a ani se nehnul protože něco měl zničené a dlouho opravoval. Nakonec mi došlo střelivo a Tiger někam odejel. Vzdálenost byla dost velká ale zas né tolik abych ho netrefoval. Když se vedle objevil PzIV, tak ten šel na ránu. Zajímavé.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hraju wt už skoro rok a  na tanky jsem dosud nešáhl. Proč? Když jsem přecházel definitivně z wotka, tanky ještě ve wt nebyly a u letadel jsem rychle zjistil, že takovému solitérovi krásně vyhovují. O všech problémech víte předem, máte čas potížím předejít a skoro vždycky když padáte v plamenech, můžete si říct že tomuto předcházelo vaše špatný nebo vypočítaný rozhodnutí. A s tím dokážu žít bez nějakýho rozčilování. Přesto jsem teď tanky nakonec zkusil a za těch pár dnů jsem víceméně potunil 1 tier němců i rusů. V arkádě. V tancích jsem si po několika tisících her ve wot přes nějaké odlišnosti věřil i na RB, ale jaksi mě nelákají bitvy 5 x 5. Dosavadní pocit je hodně smíšenej. Snad je to tím prvním tierem, ale stupidita spoluhráčů je hrozná. Člověk přece nemusí být Patton. Chci říct, že bych čekal, když je na mapě řekněme jeden obsazovací bod, který rozhodne o vítězství, že se tam rozjede komplet 2 x tým hráčů a popere se tam. Kupodivu ne. Ve 4 hrách z 5 se 3/4 hráčů zastaví někde u spawnu za šutrem a míři a střílí do blba. Tohle mělo nějakej smysl možná ve wot, ale ne zde, kde se nebrání základna ale body někde v krajině. Průměrně by to tak být nemělo, ale vždycky je to samozřejmě můj tým, kterej nesmyslně kempí, já kterej jedu sám hrdině na cíl a proti mě vždy uvědomělej soupeř kterej má minimálně polovičku lidí, kteří vědí co dělat. A teď ten rozdíl vzhledem k letadlům. Vždycky se snažím vyhrát a když to nejde, tak alespoň udělat dobrej výsledek. V letadlech vím o problému na 6 km a mám šanci s tím něco udělat. V tancích se dozvím o problému často na pár desítek metrů a udělat s tím nemůžu nic, pokud jsem v něm sám. Tanky prostě nejsou pro solitéry. Samotnej tank je prd. Takže dojem ze hry fajn, grafika, modely, chování strojů líbí, ale jak se u toho nasírám, hrůza. Dneska jsem to definitivně zapíchnul a koukám, všechny stroje prudký pozitivní statistiky co do nasazení a zničení soupeřů. Nevěřil jsem tomu. Můj pocit byl, že jdu z průseru do průseru. Samozřejmě, hrát tanky budu dál. Ale jen když budu mít volnej den o samotě. Pokud se kolem mě budou pohybovat další lidé, na který se nechci utrhovat, volím návrat do poklidných nebes. 

 

Jo a ty prachy, zase asi první tier, ale nechápu jak si v tancích někdo dokáže vydělat na slanej chleba. Za povedenou bitvu 5 -7  tisíc? Pánové.. Na srovnatelným tieru si v letadlech vydělám víc za sérii bouraček do země.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já tanky nehraju hlavně proto, že není s kým - vždycky to vytáhnu na pár bitev a zas vypnu. Asi jsem moc zvyklej od Opic, že tam byla banda lidí na čety, nebo už mě to tak nebere jako v začátcích WoT, kde sem hypnotizoval Panthera a těšil se, až se k němu prokoušu, nebo já nevím, ale tady mě to nějak nehákuje se expit a trápit. Tuhle sem zas vytýhl první ruskej rank a bavil se, i když mi "znerfovali" Čajku...

 

Výdělky jsou v tancích tristní, to je pravda, ale zase nastavení herní ekonomiky ve WT je takové, že jí vůbec nevnímám - na kontě mám 1,5M a neřeším.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To já ekonomiku tedy vnímám silně :laugh:. Koupím např. tigra, potom posádku, potom posádku vylepším za 200 k a přes půl mega fuč. Ale jedu bez premiovýho účtu a trochu si to vylepšuju lítáním na jedničkách a dvojkách. Totální oprava tigra za skoro 4 k a výdělky většinou  7 až 10 k no nic moc, ale na těch pár bitev denně se to dá. Nevím ale jestli to ještě půjde expit a nakupovat vejš 4-5 třída. Při nejhorším zůstanu dole jako u letadel, pro mne největší zábava 1-2 třída.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já tanky nehraju hlavně proto, že není s kým - vždycky to vytáhnu na pár bitev a zas vypnu. Asi jsem moc zvyklej od Opic, že tam byla banda lidí na čety, nebo už mě to tak nebere jako v začátcích WoT, kde sem hypnotizoval Panthera a těšil se, až se k němu prokoušu, nebo já nevím, ale tady mě to nějak nehákuje se expit a trápit. Tuhle sem zas vytýhl první ruskej rank a bavil se, i když mi "znerfovali" Čajku...

 

Výdělky jsou v tancích tristní, to je pravda, ale zase nastavení herní ekonomiky ve WT je takové, že jí vůbec nevnímám - na kontě mám 1,5M a neřeším.

JO JO jezdit / létat sám je špatné chce to klan . OOOK OPIČÁKU
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Začínám mít s té hry stejný pocit frustrace jako mám z Wot.Je to čím dál více zmanipulovaná fraška,která nemá s normálním požitkem za hry nic společného.Dostanu se někam ve hře nahoru a hned šup cílené shození a porážka stíhá porážku.Příklad dozkoumat tank Coleian mě stálo 13 proher za sebou a to tím,že jsem jezdil z Kugelblitzem za bitvu sundal minimálně 6 letadel a stejně to bylo k ničemu,když mám v týmu absulutní lemply.Pro mě stále se opakující cyklus 4x prohra a 1 výhra.V další bitvě s Jagtigerem nesundám nic na minimální vzdálenost a opět prohra a v další bitvě není problém sundat ten samý typ na 1,45km?Od té doby co dali s novým patchem letadla jsem tolik rozehraných bitev neopustil jako nyní,protože to otráví každého,když mě třikrát za bitvu sundá letadlo a to konkrétně typ s kterým jsem se vůbec neprolítnul a nechápu kde ho vzal.Proč má B17 japonské znaky?Proč u Pantheru II se zasekne po opravě věž nastálo?Vypadá to,že se v Rusku vaří ze stejného hrnce a dílem dostane nášup Wot a dílem WT. :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...