Přejít na obsah

WT - tanky


Whiskey_CZ

Recommended Posts

Dnes jsem zkusil arkádu s tanky a mám tu siluetku nepřítele velmi slaboučkou až ji téměř nikdy nevidím. Musím se koukat na volné pole a nebo proti horizontu ale jak je nepřítel v nějakém porostu, tak se ta tenká čára uplně ztrácí. To tak má být a nebo to lze nějak zvýraznit v nastavení?

 

 

Teď se mi stala srandovní věc. Na respu se objevily dva Tigry tak nešťastně, že byly do sebe bokem zaklínění, takže vlastně vytvořili takový stan ze dvou Tigerů. Bohužel jeden byl už tak nakloněný, že ho to převrátilo na bok. Tak jsem do něj tlačil v zádi ale nešlo to převrátit. Druhý spolubojovník dostal dobrý nápad za začal do něj tlačit v předku ale proti mě a tak se nám toho Tigra podařilo hodit zpátky na kola.... :laugh:

 

 

Mám ještě takový problémek. Dá se nějak nastavit, který náboj bude po vstupu do bitvy nabit jako první? Takto musím pokaždé vystřelit zbytečně první náboj protože tam chci podkaliberní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám ještě takový problémek. Dá se nějak nastavit, který náboj bude po vstupu do bitvy nabit jako první? Takto musím pokaždé vystřelit zbytečně první náboj protože tam chci podkaliberní.

 

Dá se to nastavit, trochu komplikovaně, ale dá. Spusť si u daného tanku testovací jízdu a v úvodní obrazovce si nastav pořadí munice, jak potřebuješ. Potvrdíš OK, pak můžeš z testovačky vyskočit a budeš to tak mít i v bitvě. Pozor, zůstane původní rozdělení množství munice, takže než vlezeš do bitvy, musíš si počet nábojů znova poštelovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dá se to nastavit, trochu komplikovaně, ale dá. Spusť si u daného tanku testovací jízdu a v úvodní obrazovce si nastav pořadí munice, jak potřebuješ. Potvrdíš OK, pak můžeš z testovačky vyskočit a budeš to tak mít i v bitvě. Pozor, zůstane původní rozdělení množství munice, takže než vlezeš do bitvy, musíš si počet nábojů znova poštelovat.

Dík, zajímavý postup :laugh:  na to by sám asi nikdo nepřišel. Hledám také parťáka na hraní tanků. Nejlépe rank 3. protože tam  mám KVéčko s 75mm německým dělem a to vydělává slušně. Ono nemá cenu expit tanky se kterými nechci jezdit a už vůbec nemá smysl expit vyšší ranky pomocí nějaké nižší plečky, kterou pak stejně jezdit nebudu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

 

Teď se mi stala srandovní věc. Na respu se objevily dva Tigry tak nešťastně, že byly do sebe bokem zaklínění, takže vlastně vytvořili takový stan ze dvou Tigerů. Bohužel jeden byl už tak nakloněný, že ho to převrátilo na bok. Tak jsem do něj tlačil v zádi ale nešlo to převrátit. Druhý spolubojovník dostal dobrý nápad za začal do něj tlačit v předku ale proti mě a tak se nám toho Tigra podařilo hodit zpátky na kola.... :laugh:

 

Hele me se stalo vcera ze sem se taky s Tigrem spawnul pet metru nad zemi a dopadl sem pulkou tanku na skalu, takze okamzite na bok. Jeste ze na spawnu bylo pet dalsich Tigru, takze mi pomohli zpatky na pasy :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teda a mám toho už dost. S velkou radostí sem si včera koupil Königstigera 10,5 mm s dojmem, že to bude konečně něco na naprosto nezničitelné T-54 a copak se nestalo? T-54 mě dává přes celou mapu na jednu ránu a to přímo do pancíře kolem kanonu. Naprosto nechápu tuhle politiku vývojářů, za chvilku budou hrát jen rusové sami proti sobě, jelikož za němce hrát je o nervy.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teda a mám toho už dost. S velkou radostí sem si včera koupil Königstigera 10,5 mm s dojmem, že to bude konečně něco na naprosto nezničitelné T-54 a copak se nestalo? T-54 mě dává přes celou mapu na jednu ránu a to přímo do pancíře kolem kanonu. Naprosto nechápu tuhle politiku vývojářů, za chvilku budou hrát jen rusové sami proti sobě, jelikož za němce hrát je o nervy.  

Kup si prémiové kořistní KVéčko a je to docela pohoda. Když máš spodek schovaný, což v téhle hře není problém, tak ty rusáky dáváš docela v pohodě.

 

Teď mě rozesmála jedna automatická hláška, jak jsou před bitvou ty rady. Vím, že to tam je furt akorát pro letadla a ne pro tanky ale konečně jsem naškudlil 100k na přeškolení posádky pro Ferdu a tak jsem ho slavnostně vytáhl do boje a ono mi to napsalo:

 

"Lopingem se můžete dostat za záda nepřítele"

 

Tak jsem si představil ten loping s Ferdinandem :laugh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teda a mám toho už dost. S velkou radostí sem si včera koupil Königstigera 10,5 mm s dojmem, že to bude konečně něco na naprosto nezničitelné T-54 a copak se nestalo? T-54 mě dává přes celou mapu na jednu ránu a to přímo do pancíře kolem kanonu. Naprosto nechápu tuhle politiku vývojářů, za chvilku budou hrát jen rusové sami proti sobě, jelikož za němce hrát je o nervy.  

Poté, co jsem ve slevě koupil KT (H) jsem zjistil, že vysoké ranky jsou za Němce nehratelné...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo a na 3. ranku je to samý Tiger nebo teď to kořistní KV a tak na některých mapách hrát T-34 je hraničící s nemožným (na Kursku jsem snad ještě nevyhrál).

Jestli vám vadí nedostatky Německých tanků tak si ty Rusy pojďte zajezdit (rank 3+).Myslím,že zjistíte,že to není tak černobílé jak se zdá.

Co se týče toho 10ti minutového čekání...zkuste se před bitvou podívat na tu tabulku.Ono když většina chce hrát za Němce tak si hold počkají,bo MM nemá z čeho vybírat.Pak to dopadá jak včera,kdy mě to hodilo mezi Tigery a spol enem proto,že jsem měl v sestavě KV-1(Zis) s BR 4.7 na Kursku (zbytek byly Téčka ranku 2 a první flak...jo fakt jsem si dobře zajezdil :arta:  ),bo ty trojkové PZka pak už jezdí málo lidí...no co už,že jo :Smile_mellow:  .

Jestli dostávají Němci na ranku 4-5 čóču,tak už se celkem těším,bo to třeba nebude takový opruz.I když před T-44 je ta "lepší" T34-85,které by to mnohem víc slušelo na ranku 3 (na 4 s ní můžu počítat s KT,Ferdinandy atp. z čehož mám trochu vítr).Ale samozřejmě chápu,že Němci jsou neduživý chudinky se špuntovkama a pancířem z marcipánu,které soudruzi válcují na každém bojišti svou vyšší kvalitou. :Smile_blinky:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

WTF??? dneska..... ať vlezu do jakékoli bitvy, za kohokoli, jsme okamžitě rozdrceni....... :wallbash:

 

Kurňa to jsem si dnes vytáhl Černého Petra nebo co?

 

Už vyšel CoD: Advanced Warfare.......... trochu si od WT orazím...

 

edit: tak jsem poprvé vyhrál, skoro vše mi ustřelili před nosem... :-) doměříš, vytřelíš, trefíš....a nic, někdo byl o zlomek vteřiny rychlejší......

 

Jdu to oslavit grogem.... :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po dnešním hraní mám dvě věci...

 

1) Patrně jsem měl polské předky, protože to je furt Polsko zleva, Polsko zprava, pauza a znova, jelikož se na této vlně vezu už pár dní, tak mě to neba *****  :wallbash:

 

2) Mám vážné pochybnosti o fungování hit kamery po zásahu nepřítel. Ukazuje to prostě nesmysly. Prásknu do motoru, tank jede dál. Sejmu řidiče, tank jede dál, sejmu střelce, tank střílí dál...  :confused:

Přestřeloval jsem se kurňa s T-28 (já s nějakým střeďákem německého ranku 2) na 20m! Trefil jsem ho snad 10x, pokaždé to ukazovalo někoho kaput v posádce nebo poškození modulů, střelec umřel minimálně dvakrát a stejně MĚ pak ustřílel, WTF?  :mad: Kdyby to bylo alespoň v delších intervalech, ale já jen stál a střílel, to snad ani není možný, aby se to tak rychle stíhalo opravovat a oživovat ne?

 

Bod jedna je můj osobní problém  :laugh:

 

Ale ten bod 2? Jaké máte s tou kamerou zkušenosti?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes pár bitev jak ve vzduchu tak na zemi.

Poslouchal jsem kámoše jak nadával, že už měsíc prohrává. Sice je top v tabulce, ale je mu to platný jak utopenci zimník. Absolutně nemyslící spoluhráči. Ale druhá strana neuvěřitelně spolupracující a co mě zaráží- technika u enemáků. Začal jsem si toho od jisté doby všímat.

Když máte tým plný záloh a "jedniček" a proti vám se sune KV-1, T-34-76 1942 je asi něco špatně. Stejně tak jako La-5 mezi podobnou sestavou ve vzduchu. Tam se mi líbilo jak si přifrčela, udělala brajgl a pryč. A nikdo ji nedokázal dohnat.

Sice se vztekám, ale pak to vydýchám a říkám si, že je to vlastně furt beta. Jo a mám novou lesní kamo na T-28

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je neuvěřitelné,ani očko nenasadíš,protože je to u železa...

Tož jsem si vyexpil tu SU-85M.3x lost v řadě z toho 2x proti ranku 4.To opravdu už odrazuje od hraní vyšších rusáků. 2.rank byl báječný a hrálo se dobře,oni mohli smahnout mě a já je taky,ok tu druhou KV-1 to věčně háže proti topu 3. ranku,ale ten zbytek je hratelný bez problémů a 90% failů mi vnikalo mezi židlí a myší,ale to co se děje na ranku 3 je na poblití.Ať vezmu cokoli je to Tigrovaná jak blázen (no možná tak 2z10 jsou trochu přijatelné a to se tam ještě ve větších počtech vyskytují ty kořistní těžáky,proti kterým to ještě nějak jde).SU-85M byla poslední na ranku 3 co mi chyběla a říkal jsem si: tohle má už aj podkaliberku,tak s tím trochu němcům zvednu mandle,ale vážně nemám buňky na to se stresovat proti ranku 4 s tankem v základu.

Nu což na 2. bylo dobře,takže pápá ranku 3,dokud tě nevybalancují tak tě nechci už ani vidět.Idu si něco vydělat k němcům.Njn Rusové jsou asi jen pro veterány s ocelovými nervy a to já zjevně nejsu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...