Přejít na obsah

WT - tanky


Whiskey_CZ

Recommended Posts

tak jsem si to zase po nejake dobe zahral a jde videt zase posun o kousek dal.. ale co tomu chybi jsou lidi .. porad se stava ze na bitvu cekam a hry jsou kolikrat 6 na 6 na takovym kursku a to me opravdu nebavi

 

wotko je proste vetsi akce.. tady je vsechno takovy zpomaleny :DD ja vim ze tohle je propracovany a chce to byt verny realite ale hraci chteji akci... pokud se ve wotku kempi tak tady to ma uplne novej rozmer  :Smile_teethhappy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Švejku můžeš se začít těšit  :wink: , němci jsou teď libový , jsou nový aaa ( to čtyřče je libový ) a tiger je konečně takovej jakej by asi mněl bejt a né to co to bylo ze začátku , nebo ten výsměch co byl ve wotku  :thumbsup:

Tož až skončí ten blázinec ( pod 12h denně makání nejdu), tak to vyzkouším.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no pánové zase jsem po delší době ozkoušel tanky ve WT a já teda nevím, nějak mi to nesedí. WT udělal kus práce za tě pár měsíců, / už si neničím motor o břízky) ale nějak mě to nebere. To prostřelování věží přes mantlet je takové podivné a jestli mi někdo bude tvrdit, že WT nemá RNG, tak spadl z višně :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bigpete: rozveď ten mantlet. Moje zkušenost - dostal sem s JgPz IV ránu na Saukopf, úhel cca 40° od hlavně, prošlo to v místech uložení děla, one shot. Za mě ale v pořádku - byla to velká ráže (tuším ruská 85mm) a šlo to pod úhlem, kdy už saukopf nemá tak velkou efektivní hodnotu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bigpete: rozveď ten mantlet. Moje zkušenost - dostal sem s JgPz IV ránu na Saukopf, úhel cca 40° od hlavně, prošlo to v místech uložení děla, one shot. Za mě ale v pořádku - byla to velká ráže (tuším ruská 85mm) a šlo to pod úhlem, kdy už saukopf nemá tak velkou efektivní hodnotu.

 no co jsem se tak koukal a několikrát se mi to stalo, zabíjí mě v pohodě skrz mantlet kanonu a vzhledem k tomu, že jezdím malé šmucky, které nemají mega penetraci, mě to trochu zaráží. Podle offika WT je to v pořádku, ale mi to zase tak v pořádku nepřipadá, schovám si podvozek , vystrčím věž a prd IK. A s tím RNG, jezdil jsem T 28 a jakmile mě načapali z boku, dostal jsem to pod věž do kaslíku a bum, asi tak za večer 4x. Tak jsem to vyzkoušel tak a mi to ptostě nevyšlo ani jednou :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale zrovna T-28 byla taková šmucka papírová ne? já mám teda v GF problém s funkčností munice taky, nebudu kecat, ale spíš naopak se mi zdá často neefektivní. s T-34-85 třikrát probiju Pz-4 do tří míst a on je pořád komplet bojeschopnej. a podobný věci

 jde o to , že já do stejného místa dostával ammoracky jeden za druhým a když jsem to zkoušel já, tak jsem ty ammoracky nedával :) . Jestli tohle není RNG tak nevím :)

Jestli to bylo municí nebo přesností kanonu nevím, ale zajímavé je , že s KV1 jednu hru dávám všechno na ránu a druhou ne. prostě se mi zdá , že RNG je zamontováno i ve WT . :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem tanky vypral ze stání a je klid, WT může mít krásnou grafiku a všechno možné, ale hratelnost je naprd. Včera rozhodla bitva, kdy jsem šel se všemi stroji na ránu do garáže. Díky animaci jsem viděl , že dvakrát to šlo přes mantlet věže a jednou přes přední pancíř podvozku pod takovám uhlem, že to bylo nemožné. Tohle je absolutně nelogický model poškození. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jel jsem kv 1 tu první a T 34/76 1941 a 1942 , stříleni po mě němci nejvyšší myslím M10 , ale to je jedno nejvíce instant kilů podle animací mi chodí přes mantlet věže, což je idiocie nejvyššího řádu, jedím vlastně jen II tier, kde rozdíly v penetraci oproti pancíři tak výrazné, chtěl jsem to mít pro zábavu , ale kašlu na to. WT má super letadla, ale ty tanky se jim moc nepovedly.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pete: těžko říct, ale já mám třabs ozkoušený, že pět šest střel dingnu a pak další projde. Ono ta hra tuším počítá i s něším jako je únava materiálu.

 

Jinak až na KV je lepší se vším počítat jako s průstřelným ode všeho a chovat se podle toho, na dingání tu nehraju...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pete: těžko říct, ale já mám třabs ozkoušený, že pět šest střel dingnu a pak další projde. Ono ta hra tuším počítá i s něším jako je únava materiálu.

 

Jinak až na KV je lepší se vším počítat jako s průstřelným ode všeho a chovat se podle toho, na dingání tu nehraju...

 tak jestli to počítá is únavou materiálu, tak kam se hrabe RNG ve WOT, :)))) , ale v klidu WT si nechám na letadla, nemusím hrát všechno :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si právě nejsem jistej, ale říkali něco v tom smyslu, že každá střela by měla ubírat jakoby něco výdrže pancíře (zhruba simulace jevu, kdy po několika zásazích začínaly praskat Pantherům pláty a sváry, obdobně to funguje u každého pancíře, záleží samozřejmě na tloušťce a kvalitě, jak rychle se to projeví).

 

Teď ale vařím z vody, nevím jestli je to implementované (stejně jako zatím není rozdíl mezi válcovaným a litým pancířem). Je možný žes měl jen peška. Každopádně jak říkám, je lepší počítat s tím, že tě vždycky každej na stejným ranku prostřelí - kupříkladu T-34 jde z boku obstojně zapálit i sedmatřicítkou Flakem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si právě nejsem jistej, ale říkali něco v tom smyslu, že každá střela by měla ubírat jakoby něco výdrže pancíře (zhruba simulace jevu, kdy po několika zásazích začínaly praskat Pantherům pláty a sváry, obdobně to funguje u každého pancíře, záleží samozřejmě na tloušťce a kvalitě, jak rychle se to projeví).

 

Teď ale vařím z vody, nevím jestli je to implementované (stejně jako zatím není rozdíl mezi válcovaným a litým pancířem). Je možný žes měl jen peška. Každopádně jak říkám, je lepší počítat s tím, že tě vždycky každej na stejným ranku prostřelí - kupříkladu T-34 jde z boku obstojně zapálit i sedmatřicítkou Flakem.

 ale jo já to beru. každému sedí něco jiného a mi prostě tanky nesedly, z toho se svět nezboří :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já včera hrál ten polskej event, vytáhl jsem Pz.IV i T-34, abych zkusil obě strany a hurá - munice funguje o dost líp, než co si pamatuju :) plus navíc ta hit camera to dělá o dost zajímavější

tyhle eventy by tam mohly bejt častejš

ten systém respawnů se mi taky docela líbí, jak člověk musí něco nahrát aby mohl vytáhnout další stroj - na bombr to chce už pár killů, aby je lidi moc nespawnovali, vzal jsem IL-4 zničil několik Stugů, lidi mě pak asi nenáviděli, ale vyhrálo to bitku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera mi trochu jeblo a koupil jsem si to KVéčko s německou 75mm hlavní. Asi jsem udělal moc dobře protože se s tím bezva hraje a vydělává to velice slušně. Trefuje to jak Vilém Tell a ten podkaliberní náboj prostřeluje kdeco. Taky to hezky odráží. Myslím, že to můžu doporučit bez obav. Nevíte, na co je vhodný ten náboj s tou červenou šipkou tam a zpět Higr35 ? Nějak mi uniká jeho použití, když to má jen 80mm penetraci a děsný oblouk při letu střely.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...