Přejít na obsah

WT - tanky


Whiskey_CZ

Recommended Posts

když vezmu jak rychle ty tanky jedou, jak jsou velké mapy...no pokud tě to vyhodí někde bokem od hlavního dění, tak máš po ptákách ještě než tam dojedeš.

 

edit: umí to někdo rozklíčovat? Proč jsem poslední?

 

1399187_10203054131181972_11200356384564

nebude to aj to že ako dlho si bol v bitke.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Protiletadlový kanón je fajnová hračka, baví mě sundávat ty železný orly z oblohy  :yes_yes:

Jednoho jsem vytočil tak, že se rozhodl to do mě naprat místo střelby  :lol:

 

Na druhou stranu, je to ale nevděčná úloha, protože ve hře (hraju zatím jen arkádu) nebývá moc cílů. Takže člověk jen čeká až se něco nachomejtene. Nebo může vystřílet munici na pozemní cíle, občas něco i trefí. Jako na potvoru se pak ale vyrojí letadla a není už čím střílet  :biggrin:

 

Díky tomu čekání se mě snad nepodařilo vyšplhat v závěrečném žebříčku výš jak do půlky, nebo mírně nad  :sad:

 

Nevíte někdo, jak sundat pozorovací letadlo? Lítají asi na ten první rank moc vysoko nebo co (2-4 km), protože přestože ho zaměřím, tak nikde nevidím to pomocný kolečko pro střelbu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za mě dobrej patch - opravili hitdetect, takže teď člověk střelí do tanku a něco mu i udělá, smrtelná kamera je dobrá věc, prohlížení pancířů a modulů je pecka - WG se v tomhle může jen tiše stydět v koutě.

 

Nový mapy sou pěkný, hrál sem zatím Polsko a tu otevřenou co vypadá jak variace na Kursk. Expím Wirbelwind a jde to docela pomalu, asi ořezali odměny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po pár bitvách musím uznat že se mi nový systém přidělování bodů a následné použití na tanky nebo letadla líbí.

Do prvního slotu jsem narval tigra, do druhého panthera D a do třetího wilberwind. Pak tam mám dva fokáče A5 a Dornier 217- E2  se 4tunami bomb.

Podle toho jak se hra vyvíjí tak  rozhoduji co použiju. Začínám tigrem jelikož po odstranění světel a doufám že časem i  dýmovnic se už dělo nezasekává nejsou to takové nervy. Po patchi se mi zdá ten tank daleko lepší, dělo většinou vše pošle k pánu na ránu. Naoplátku taky většinou končím na ránu :)

Panthera zmrvili otáčením věže ale hraju ho jako snipera na dálku, bohužel se mi zdá že před patchem více penetroval, teď je nějaký divný.

Uvidím, mám ho rád tak mu dám šanci, když tak ho nahradí jeho následovník. Nová mapa Polsko se mi líbí, ve městě je to docela legrace do té doby než přiletí nepřátelské bombardéry. Naoplátku taky někdy chytnu rapla a vezmu 217 a bombarduji co to jde, na volném prostranství jsou tanky docela bezbrané.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To přidělování bodů na nasazení dalšího stroje je super , konečně je to tak nějak fér , když si vzpomenu jakej problém my dělalo sejmout t44tku a borec udělá frrrr a má druhou :( , já s tigrem , nebo KT ani pomalu nepohnul z věží a on mně už v pohodě objížděl :( , takže za tohle velká spokojenost , ještě by mohli u tigra vyhodit ty dýmovnice a byl bych ůplně spokojenej jo a nesnáším mapu Polsko :geek:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si po patchi konečně chvílu zahrál a nestačím se divit. co to provedli s IS-2 potažmo jejím kanonem?? dřív jsme něměl problém poslat cokoliv na ránu do nebe a ted nezničím ani blbého panthera do věže?? Pokaždý to akorát nahlásí HIT +1. To nějak boostovali německy pancíře nebo je to jen mezi židlí a klávesnicí?? nebo něco jiného? :ohmy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No mě IS- 2 dává na ránu pořád :)

 

Nicméně zdá se mi že tiger více cinká než před patchem, předtím stačila rána a byl klid.

 

Včera jsem sundal is-1 a is-2 na ránu s PzIII L.

Dostali to do munice zboku průbojnou střelou. Objel jsem je když byli zaměstnané jiným tankem tak jsem je picnul.

Lamy ani si mě nevšímali, PzIII pro ně není soupeř a šup a bylo po nich.

Ty ukazatele vnitřku tanku a pancíře jsou super :D

 

Jinak včera tři hry v HB s Wilberwindem a většinou nebylo co střílet :( Tak jsem se těšil až budu sundávat letadla.

No a nakonec mě sundalo v  tigrovi  dělo 76mm řízené kompem asi tak na kilák. Tak jsem to vypnul a šel spát.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si po patchi konečně chvílu zahrál a nestačím se divit. co to provedli s IS-2 potažmo jejím kanonem?? dřív jsme něměl problém poslat cokoliv na ránu do nebe a ted nezničím ani blbého panthera do věže?? Pokaždý to akorát nahlásí HIT +1. To nějak boostovali německy pancíře nebo je to jen mezi židlí a klávesnicí?? nebo něco jiného? :ohmy:

Já zase s Pz IV F2 a Stugem III F dávám T-34 čelně APCR za +1 (nebo dingnu), si nevybereš.  :Smile_blinky:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chápe někdo ten systém bodování? Já s Pz III J v úplném základu killnu 5 tanků + asistence + jedno protiletadlové dělo a za to mám méně než borec nade mnou, který s letadlem sejmul 2 boty?!

(historická bitva)

shot_2014_10_15_13_50_01.jpg

 

 

hity,zničení nepřátelské základny,obsazování,čas v bitvě,poslední dobou snad i jakýsi spotting

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na četné žádosti fanoušků War Thunder budu v příštích dnech dělat video o novinkách v Ground Forces. Mám půjčený účet se všemi tanky.

Na co bych neměl zapomenout?

- nový hangár

- zobrazování modulů a pancíře v garáži
- nové a upravené mapy
- ... ?

 

Dlouho jsem to nehrál, proto přijímám rady, co by se v tom videu mělo objevit, díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na četné žádosti fanoušků War Thunder budu v příštích dnech dělat video o novinkách v Ground Forces. Mám půjčený účet se všemi tanky.

Na co bych neměl zapomenout?

 

- nový hangár

- zobrazování modulů a pancíře v garáži

- nové a upravené mapy

- ... ?

 

Dlouho jsem to nehrál, proto přijímám rady, co by se v tom videu mělo objevit, díky.

si to panáčku zahrej a uvidíš

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Charlie mi psal o novém patchy, až skončí série školení co mám v práci, tak to vyzkouším. Vypadá to pěkně. Jéé já už si ani nevzpomínám na ovládání :laugh: ...téé doba co jsem to nehrál.

Švejku můžeš se začít těšit  :wink: , němci jsou teď libový , jsou nový aaa ( to čtyřče je libový ) a tiger je konečně takovej jakej by asi mněl bejt a né to co to bylo ze začátku , nebo ten výsměch co byl ve wotku  :thumbsup: 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...