Přejít na obsah

WT - tanky


Whiskey_CZ

Recommended Posts

Nu já třeba hrával wotko a nyní hraju WT a tanky jsem tam ještě nehrál ani jendu bitvu, jen pro ty zlatky ten výcvik :-)

 

mě totiž přijde zbytečné hrát ty tanky ještě tam...., navíc mám pocit že co Gaijin se vrhnul do tanků, tak letadla jdou trochu stranou, což je škoda....kdo se jim o tanky prosil ? Já teda ne, na to stačí bohatě wotko :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hahaha tak jsem si po tom včerejším,ehr jak to nazvat slušně(bo to byl samozřejmě win a dvojnásobek k tomu  :wallbash: ), no nic,spravil chuť i náladu.Za hodinu a půl hry takových dobrých 20 killů a 2. mašina ranku 4 u Němců vyzkoumaná.Pomsta na protivnících byla sladkááá :Smile-playing: .Asi nějaká odměna na revanš,bo odškodnění za zničení spojencem žádné.Kdyby to tak šlo aj zítra za rusy tak bych snad zkompletoval 3.rank.Chybí mi IS a ta KV-85 mi nějak nesedí.Pokud na ni máte někdo nějaké tipy&triky rád se poučím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nu já třeba hrával wotko a nyní hraju WT a tanky jsem tam ještě nehrál ani jendu bitvu, jen pro ty zlatky ten výcvik :-)

 

mě totiž přijde zbytečné hrát ty tanky ještě tam...., navíc mám pocit že co Gaijin se vrhnul do tanků, tak letadla jdou trochu stranou, což je škoda....kdo se jim o tanky prosil ? Já teda ne, na to stačí bohatě wotko :-)

On to dost možná nebude jen pocit,protože je zvláštní že ho mám i já a delší dobu a stejně tak několik hráčů ať už současných nebo nějaký čas bývalých které znám osobně.

Většina patchů a minioprav se týká tanků, já to chápu že je to nový prvek a je třeba ho dolaďovat ale řekl bych že letadla mají problémů taky dost a některé i dlouhodobější. Prostě ono to tak vypadá že letadla jsou od zavedení tanků na vedlejší koleji.Když se přidají prémiáky tak jsou to v drtivé většině letouny ve hře již existující pouze převlečené do jiného kabátu. A původní bohatýrsky pojatý plánovaný strom u každého z národů se polehoučku ořezává

 

Stejně tak znám několik ,,tankánů " z řad kamarádů modelářů a většina je zpět ve WoTku. A určitě ne všichni byli nutně lamy jak jsem se dočetl o zdůvodnění toho proč se někdo vrátil od WT k WoT.

Já tedy osobně nehraju tanky ani tady a ani ,,tam " takže nemůžu porovnat ,ale stačí mrknout třeba na české forum a i tak vím že potíží je pořád víc než dost a i to je asi příčina proč se dost hráčů (jak jsem  slyšel,nepíšu to tedy jako nějakou kategorickou pravdu ) zase vrátilo ke starým tankům . . . .Zábava je to co se od hry očekává,pokud je hraní provázené řadou nepříjemností,chyb ,nedetekcí zásahů, nepochopitelným nepoškozením cíle ani na malou vzdálenost atd. atd. tak asi zábavnost dostane dost do kožíšku a pak i ,,nerajče " veme za vděk i jinou hrou ,která je třeba méně propracovaná,třeba horší po grafické stránce ,třeba arkádovější ale může být za současného stavu ve výsledku zábavnější.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

On to dost možná nebude jen pocit,protože je zvláštní že ho mám i já a delší dobu a stejně tak několik hráčů ať už současných nebo nějaký čas bývalých které znám osobně.

Většina patchů a minioprav se týká tanků, já to chápu že je to nový prvek a je třeba ho dolaďovat ale řekl bych že letadla mají problémů taky dost a některé i dlouhodobější. Prostě ono to tak vypadá že letadla jsou od zavedení tanků na vedlejší koleji.Když se přidají prémiáky tak jsou to v drtivé většině letouny ve hře již existující pouze převlečené do jiného kabátu. A původní bohatýrsky pojatý plánovaný strom u každého z národů se polehoučku ořezává

 

Stejně tak znám několik ,,tankánů " z řad kamarádů modelářů a většina je zpět ve WoTku. A určitě ne všichni byli nutně lamy jak jsem se dočetl o zdůvodnění toho proč se někdo vrátil od WT k WoT.

Já tedy osobně nehraju tanky ani tady a ani ,,tam " takže nemůžu porovnat ,ale stačí mrknout třeba na české forum a i tak vím že potíží je pořád víc než dost a i to je asi příčina proč se dost hráčů (jak jsem  slyšel,nepíšu to tedy jako nějakou kategorickou pravdu ) zase vrátilo ke starým tankům . . . .Zábava je to co se od hry očekává,pokud je hraní provázené řadou nepříjemností,chyb ,nedetekcí zásahů, nepochopitelným nepoškozením cíle ani na malou vzdálenost atd. atd. tak asi zábavnost dostane dost do kožíšku a pak i ,,nerajče " veme za vděk i jinou hrou ,která je třeba méně propracovaná,třeba horší po grafické stránce ,třeba arkádovější ale může být za současného stavu ve výsledku zábavnější.

tohle když tady reknu ja tak dostavam ban,,,,,ale jo moje slova!!!mely se na ty tanky "vydělat" a nesnazit se za kazdou cenu konkurovat a drzet se letadel který byl zasah do cernyho to se musí nechat a i ted je to pro me nej letecka hra takze asi tak,,,,,taky me hrozne mrzi ze sou letadla momentalne na druhy koleji ale snad se to zlepsi az to pomalu ale jiste lidi/tankani/prestanou hrat,,,uprime se divim ze to este nekoho bavi-porad dokola 4 mapy,,,spolecne bitvy sou katastrofa atd...holt si nalijme cisteho vina TANKY SE NEPOVEDLY----GAJINE PROBER SE!!!!!LETADLA TE ZIVI  A PRITAHUJI NOVE HRACE pro které není na trhu nic podobného tak kašli na tanky a venuj se letadlum,,,,,tanku je tu uz dost a co nevidet tu je další klon WoTka od opsidianu takze asi tak

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtěl jsem si naklikat ty presets. Když založím novej preset a do prázdného slotu chci dát tank, který má posádku, tak to po mě chce prašule za zaškolení posádky.

Chápu ty sloty jako volné posádky, ale když tam chci loupnout tank s posádkou, čekal bych, že se přesune i ta posádka  :dntknw:

A podle toho textu co to píše, se podle mě ztratí i stávající zkušenosti resp. zůstanou asi u tý posádky v tom aktuálním slotu.

Nevidím v tom přínos to klikat.

 

Nehraju to dlouho, třeba mě s těma posádkama něco uniká...

Zkoušel to někdo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak mám pocit že teraz to funguje tak že čo strela do zničený tank/až na pár výnimiek /Mne osobne sa to páči príde  mi to také reálnejšie.

Reakcia na Hratelnosť : podla mňa je hratelnosť dobrá, hráčov je celkom dosť osobne som ešte nehral 6vs6.Samozrejme som hrával aj WOT ale WT je nezrovnatelne lepšie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to driftování taky nepobírám, ale párkrát už jsem prosvištěl kolem nepřítele a parádně jsem to za ním otočil rovnou za jeho zadek  :woot:

Dá se takhle s tankem blbnout i ve skutečnosti? Nějaký videa jsem už viděl, ale to byly moderní tanky a nepřišlo mě to tak hrozný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestliže jsem byl z toho rozladěný, že každý tank skoro musím uklovat na 3 - 5 ran a mě dává každý na ránu, tak teď jsem už totálně mimo protože teď jsem na ránu pokaždé. Prostě 100% úmrtnost po zásahu. Takže já si nevystřelím vůbec.... :whistling:  a nebo střelím ale opravu už nemám šanci udělat a i když trefím, tak je to jako ve WoT. Jen nula poškození.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mozdok. Zjišťuji, že z jedný strany jsou na tom líp. V mém případě byl bod A umístěn za terénní vlnu, která kryje zabírající tank. Další vlna kryje tanky protivníka, které můžou s dobrým sklonem děla likvidovat případné oponenty. Takže výhoda pro enemáky. 

Dále varianta s jedním bodem. Je na druhým konci mapy a než k němu KV-1 dokulhá, už je po ptákách

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jungle, jungle, jungle alespoň na "nový" Kursk jsem se podíval, ale nemyslím si že změna spawnů na „vyjedeme na kopec a budem po sobě střílet na 2km" je zrovna šťastná.

 

PS: jakmile někam vyrazí lemming train, tak to vždy skončí porážkou, jak to ti borci dělaj....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hratelnost WT nula nula nic! Málo lidí, týmy 6vs6 - můj tým: 2 tanky, 2 letadla, 2 protiletadlový kraviny....

možná to bude pozdní hodinou, ale málo lidí, kvalita hráčů pod bodem posledního rajčete ve WoT. Jako hrát ve dvou proti plnému týmu- no nic moc. ostatní nic, vůbec nic...čumí vůbec na minimapu?

 

Nakonec pokud se Gaijinu povede dotáhnout hru po technické do zdárného konce, stejně to zabije kvalita hráčů. A všichni to známe...

 

Zatím patch po technické stránce chválím, nenašel jsem nic, co by do očí bilo. Jen ti hráči...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...