Přejít na obsah

WT - tanky


Whiskey_CZ

Recommended Posts

ten tigr neni zas tak hroznej ale proste ma nevyhodu ze jednou vas nekdo dobre trefi a muzete jit hrat dalsi hru  :Smile_teethhappy:

sice sem s ním odehrál pár her... sice bych měl W/L 50% a v průměru dva killy na bitvu... ale je to s ním NUDA ! Prakticky první tank jak za Německou nebo Ruskou stranu, se kterým sem se vůbec nebavil... raději v týmu 5 Pantherů než 10 tigerů :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ja neviem...s Panterom proti T34-85 zis  tri zásahy T34-85 stale žije on ma trafí raz  z predu a idem do luftu?....sa mi to iba zdá alebo je niečo špatne...panther skoro na full alebo je to arkadou ?....lebo HB je to na dlhu čakaciu dobu a to mi lezie na nervy.

mám opačnej problém, já s T34-85 jdu od panthera většinou na ránu, ale ze předu ho neprobiju, většinou jen s trochou štěstí. A dneska vrchol najedu na panthera z boku šupnu mu to na bok z věže asi z 10 metrů a výsledek byl že jsem ho akorát nas... teda naštval a on otočil s laufem a sfoukl mě jak malinu :woot:

 

EDIT: až ted sem si všim že píšeš o arkádě, já hraju ty fullreal bo jak se to ted jmenuje (furt se mi to plete) :thumbsup:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mám opačnej problém, já s T34-85 jdu od panthera většinou na ránu, ale ze předu ho neprobiju, většinou jen s trochou štěstí. A dneska vrchol najedu na panthera z boku šupnu mu to na bok z věže asi z 10 metrů a výsledek byl že jsem ho akorát nas... teda naštval a on otočil s laufem a sfoukl mě jak malinu :woot:

 

EDIT: až ted sem si všim že píšeš o arkádě, já hraju ty fullreal bo jak se to ted jmenuje (furt se mi to plete) :thumbsup:

 

A akú tam maš priemernu čakciu dobu? lebo fakt ma to štve aby som 5 -8 min čakal na HB (to je ten stredný mod) v alfa teste to bolo rýchlejšie ako tu ..od kedy tam prdli tie lietadlá od vtedy to robí neplechu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A akú tam maš priemernu čakciu dobu? lebo fakt ma to štve aby som 5 -8 min čakal na HB (to je ten stredný mod) v alfa teste to bolo rýchlejšie ako tu ..od kedy tam prdli tie lietadlá od vtedy to robí neplechu.

mezi 12:00 - 21:00  je to zhruba tak minuta a půl někdy víc někdy mín, ale nutno dotat že mi to čekání nevadí jelikož se mezi tím učím na státní zavěrečné zkoušky :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hrajem simulátor. Ovládanie u tankov sa dá navoliť v tomto režime aj "Zjednodušené". Mám aj lietadlá, ktoré som kedysi expil v RB, ale v simulátore mi nedovolí tak ako u tankov si zvoliť iné ako "Úplne ovládanie". Je to OK?

 

Chcel by som si v bitke okrem tanku aj zalietať, ale zatiaľ mi toto nastavenie nedovoľuje. Ináč budem nútený si kúpiť joy a naučiť s ním ovládať lietadlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kucíí tak po víkendu to zapnu, vezmu na rozjetí premiového fláčka a pohoda. Ano první hra nic moc, páč všichni enemáci měli jen T50 a to je problém. Sice je penetruju, ale moc jim toho neudělám. Ovšem druhá hra je na obrázku. Půlku jsem smahnul na dálku, kucííí jak to penetruje....tak je to peklo stroj.

A zas....otravovala jak moucha jedna stíhačka...tuším 153. Nechal jsem jí dvakrát přeletět a jako, že na ní prdím..... s pocitem bezepčí na mě hodila čelní nálet :laugh: . Na to jsem čekal  a najednou, když byla blízko jsem to zvednul .....přejel v dávce nahoru dolů a byla na šroubky :laugh: . Já jim dám mouchám mě otravovat.

Kucí ale je to mašinka ten stroj....

 

1402243143.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem dal s Tigerem II. přes 3 čtverce na ránu T44 v plné jízdě. Jednu ránu jsem se zastřílel a druhá už šla přesně. Chcete někdo vidět záznam? Je to fakt velká krása. Takový okamžik se ve WoT prostě zažít nedá.

Jo s ním je to pecka já dal v jedné bitvě dvě IS 2 každou na ránu. :Smile_trollface: :Smile_trollface:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Začal blbnout net, tak dneska končím. Hry super. Jen je třeba aby GJ upravil T50 .....na svém tieru nemá konkurenci  a nejen v dobrých rukou to je brutálně OP stroj. Přitom oproti BT7, T26 nebo T34 76 to byl dosti neslavný a nepovedný stroj.....a tady vládně jen díky špatně zvolenému ranku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

po me ty letadla zas tak nelitaji asi se dobre maskuju a nejezdim ve skupine takze ten kdo leti v letadle tak snadneji najde vic tanku po hromade nez jeden osamocenej 

No, spíše mluvím o fázích hry, kdy se rozhoduje, jste třeba jen tři .. dneska jsem takhle skončil třikrát, kdy letělo letadlo, vyhlídlo si mě ( sklopil na mě letadlo ), hodil na mě bomby, když se mu to nepovedlo, v klidu si nalétl znovu a dorazil mě. Uhnout se tomu nedá, obzvlášť těm ruským kobercovým a zmizet během 20s taky není žádná sranda, obzvlášť když sedíš třeba v Tigerovi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Letadlo mě zničilo už tolikrát, že ve WoT proti tomu o artynách ani nevím. Je to naprosto blbý nápad to takto zkloubit. Když je ve hře 5 hráčů, tak by tam ta letadla neměla být. Navíc je už teď jasně vidět, že ta letadla hrají většinou hráči, kteří to s nimi umí. Ti, co to neumí, tak ti toho brzo nechají. Ono je dost nezábavné a neefektivní v simulátoru rozflákat letadlo a nic nenahrát. Takže co nálet, to téměř jistá smrt.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...