Přejít na obsah

WT - tanky


Whiskey_CZ

Recommended Posts

Optiku v letadlech měnili hlavně z důvodu aby nemuseli přeškolovat posádky a zvykat je na jiné zaměřování. V letadle se na 1500m střílet nedá. teda dá ale nic to není platné většinou, takže tam se na nějakou optiku fakt nemusí koukat tak úzkoprse. Německá děla byla přesnější nikoliv díky optice ale díky přesnosti. Prostě vyrobili méně děl ale kvalitněji.

To by je vyměnili ve všech letadlech L&L a ne jen v A-20...

 

A meritum nebylo jak jsou přesná německá děla, ale zda-li bylo schopné sovětské dělo zničit Tigera na velkou vzdálenost....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To by je vyměnili ve všech letadlech L&L a ne jen v A-20...

 

A meritum nebylo jak jsou přesná německá děla, ale zda-li bylo schopné sovětské dělo zničit Tigera na velkou vzdálenost....

Nikoliv. Ty zaměřovače opravdu měnili kvůli tomu, jak jsem napsal. Někde jsem to četl v souvislosti s tím, že rusové určitě neměli optiku horší a nebo lepší ale prostě jinou. A merito bylo o tom, že němci rusáky likvidovali na 1500m ale rusáci němce nikoliv. I to nejblbější dělo s nejhorší optikou může zničit tank na 2000m, když má kliku. O tom se nebavím ale ty asi jo. Šťourale :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A merito bylo o tom, že němci rusáky likvidovali na 1500m ale rusáci němce nikoliv. I to nejblbější dělo s nejhorší optikou může zničit tank na 2000m, když má kliku. O tom se nebavím ale ty asi jo. Šťourale :wink:

A tohle právě není pravda... sovětská děla 85 mm a výše, běžně ničila Tigery na +1500m... Protože na to měla dostatečný výkon i přesnost.... Já ti předložil důkaz ve formě článku... Ty tu jen omíláš klišé stále dokola...

Ale abys neřekl, tak ti dám odkaz ještě na jeden článek, abys viděl jak byl schopný sovětský 85mm kanón ublížit Tigerovi...

 

http://tankarchives.blogspot.cz/2013/03/soviet-85-mm-guns-vs-tigers.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechcem sa vám príliš montovať do OT debaty ale :

Metóda použitá v článku od Aarona už bol pár krát kritizovaná lebo ako prvý zásah inkasuje pancierová doska zásah zblízka  ( 800 resp. 300 metrov ) a samozrejme utrpí priestrel. Tým sa samozrejme štruktúra významne narušila a výsledkom boli zásahy pod ktorými sa drvili aj pancierové zvary a dochádzalo k totálnej deštrukcii pancierovej dosky aj jej uchytenia na vozidle . Zatiaľčo v bojovej situácii by tank najskôr inkasoval z diaľky ( a mohol reagovať ) - aj preto v reálnom použití mal tiger výsledky, ktoré ho preslávili.

+ v článku je spomínané 85mm protiletecké delo ( s podobnými vlastnosťami ako mali zbrane v SU85 a T34-85 )

+ a výsledná vzdialenosť na čelný priestrel bola 1000 m ( 1500 m bol bočný zásah )

 

PS ak sa mi niečo stratilo v preklade, tak sorry :-)

Upraveno uživatelem ElSadistico
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechcem sa vám príliš montovať do OT debaty ale :

Metóda použitá v článku od Aarona už bol pár krát kritizovaná lebo ako prvý zásah inkasuje pancierová doska zásah zblízka  ( 800 resp. 300 metrov ) a samozrejme utrpí priestrel. Tým sa samozrejme štruktúra významne narušila a výsledkom boli zásahy pod ktorými sa drvili aj pancierové zvary a dochádzalo k totálnej deštrukcii pancierovej dosky aj jej uchytenia na vozidle . Zatiaľčo v bojovej situácii by tank najskôr inkasoval z diaľky ( a mohol reagovať ) - aj preto v reálnom použití mal tiger výsledky, ktoré ho preslávili.

+ v článku je spomínané 85mm protiletecké delo ( s podobnými vlastnosťami ako mali zbrane v SU85 a T34-85 )

+ a výsledná vzdialenosť na čelný priestrel bola 1000 m ( 1500 m bol bočný zásah )

 

PS ak sa mi niečo stratilo v preklade, tak sorry :-)

85 mm protiletadlový kanón vzor 1939 byla zbraň, ze které úpravou vznikly kanóny D5 (D5-T a D5-S) a modernizovaná verze kanónu D5 tedy Zis-S-53... Účinost zůstala v případě D5 stejná, v přípodě Zis dokonce zvýšena...

 

Tedy konverze z protiletadlového děla na protitankové stejně jako v případě německé 88 mm Pak...

 

Tiger kraloval bojišti právě do příchodu 85 mm kanónu... Pak již byl sice obávaný, nikoliv však nezničitelný protivník...

 

 

Kašli na něho, on jen musí provokovat.

Já předkládám důkazy... Provokováním bych nazval omílání jednoho a toho samého bez jediného důkazu... Ve tvém případě je to navíc OT a cílenný trolling...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem díky PzIIIL vyexpil další tank...PzIIIM a ihned můžu expit Tigra...což nechápu, když ještě nemám vyexpených 6x trojek. Ale na Tigra ještě kašlu. Potřebuji všechny trojky. Ani nevím na co z PzIIIL půjdu. Teď pojedu s F2, páč expím Géčko takže F2 má na expení bonus. Co je u němců rychlé a dobré? jsem tak koukal a nic :laugh: . Asi pojedu na Panthera.

 

Jinak k PzIIIL, zvyknul jsem si na něj a paráda. Opravdu krásné hry. Tedy, když na 10m nepotkám SU152 :laugh: ...ta mi dala. Ten obrázek je klasická ukázka jak hraju. Snažím se dostat ihned do zad či boků nepřiteli. Tady jsem se probojoval přes dvě T34 k mé skále uprostřed mapy a hrál si na honěnou s T34 a KV1 ...všechny jsem sundal...zvláště KV2 má moje 50mm ráda...rvu ji na kanon a KV2 končí....zničím zbraň a pak ji dorazím. Nechápu to, ale ta 50 dává opravdu tanky na ránu úplně stejně jako F2....a sakra toho vydrží....

Jen jeden stroj mě dává jak nic....SU85. Buď jdu na ránu nebo mi zničí vše co jde....dobré TD.

 

Aby to nevypadalo, že to vždy vyjde.....eee. Jednou ze tří pokusů dostat se do týlu nepřátel vůbec nedojedu......něco mě překvapí nebo trefí za jízdy. Ale oproti WOT se aktivita ve WT vyplácí, nejen výhrama, ale hlavně výsledky.

Ovšem ten pocit, když vlítnete enemákům do zad, kdy obrání nebo capují .....to za to riziko stojí. Ale některé mapy k tomu nejsou....tam nejde nic...

 

1401996448.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

SU85 je sviňa , ale už vím jak čelně na ní :wink:  , když stojí proti mně tak vlevo od děla , né vpravo co je poklop :mad: , efektní ohňostroj to jistí :devil: , jenom ty kv2jky :confused: , je zajímavý , že když pálím na dálku ( někam :confused: ) tak hodněkrát jde na ránu , ale když je blízko , tak jenom hit bez poškození :mad: , jinak teď jezdím 1rank rusáků , Švejku doporučuju tu BT7 , to je záškodník jako prase , akcelerace o který si můžou němci jenom zdát :wallbash: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nesmysl... Máš nějaký důkaz nebo je to jenom pokus o trolling???

 

Když v rámci L&L přišli letouny A-20 tak si představ, že vymontovali kulometné zaměřovače a namontovali tam vlastní z Il-2... Pokud by byla úroveň optiky jak se snažíte tvrdit, tak by asi bylo kontraproduktivní vyměnit funkční optiku za špatnou...

Jaké důkazy? A co do toho pleteš letadla? Ty sis vozil ze SSSR letadla? V dalekohledech a foťácích byly skla z Jeny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já zatím chci jet němce. Su85 jsem už zkoušel i na to levé rameno a nic....ještě mi na ranku nešla.

Teď jsem se jen utvrdil, že je PzIIIL daleko lepší jak PzIV F2. Vyjedu a dám na ranku bota a T34 ...dobrý si říkám...pěkně 75...

Pak na mě vyjede T28 a dámě čelně na ránu.....já ho jen malinko poškodil .

Tak jsem se oživil a jedu si pro něj.....cestou dám botíka a a hledám T28. Tu jsem našel a vypálil.....opět jen malé poškození. Tak ji objedu a chci jí dorazit....zas jen malé poškození a on flusne .....a dá mě čelně na ránu. S PzIIIL si nepamatuju že by mě (mimo 152 či 122 houfnic) někdo dal čelně na ránu. T28 je pro Lko laskominka. F2 jde pryč. Dojezdím to s PzIIIL. Ta F2 je moc velká papírová popelnice s dlouhým reloadem.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hetzera jsem poslal do garáže a nahradil Lkem , ty tdčka jsou v týhle době fakt na hlavu :( , jak říkáš F2 je super , ale někdy je to dělo takový divný , na dálku mám hodně zásahů na ránu , ale na blízko ten samej tank né a né , nemluvím o němcích ( poklop a je hotovo ) , ale ty .... KV2 a i KVL11 nebo jak to je . Mám rozjetej výzkum na Pantera , taky se my do toho tigra nějak nechce :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

SU85 je sviňa , ale už vím jak čelně na ní :wink:  , když stojí proti mně tak vlevo od děla , né vpravo co je poklop :mad: , efektní ohňostroj to jistí :devil: , jenom ty kv2jky :confused: , je zajímavý , že když pálím na dálku ( někam :confused: ) tak hodněkrát jde na ránu , ale když je blízko , tak jenom hit bez poškození :mad: , jinak teď jezdím 1rank rusáků , Švejku doporučuju tu BT7 , to je záškodník jako prase , akcelerace o který si můžou němci jenom zdát :wallbash: .

kv-2 to nerada dostává pod věž často buď vyhoří a nebo rovnou bouchne pro t34/85,tigry,panthery a is-1 je to jednohubka 

co su-85 ale co teprve su85m ta dělá problémy ,ale stejně nejzábavnější stroj ranku 3 je SU-152

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kdyz hraju s pantherem realistickou bitvu tak sama prohra a kdyz simulator tak sama vyhra .. dokaze to nekdo vysvetlit ? 

to se netýká panthera ale všech tanků, že mají jiný win lost jak v kterém modu... já mám s pantíkem 66% tuším v reallistic... ale sou tanky, kde jsou výkyvy sakra citelné...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já dneska jel až na jednu bitvu s F2 jen PzIIIL a s  premium fláčkem bo co to je.... No a je znát, když si člověk zvykne ....12 výher a 5 proher. Vše RB.

Dnes to dávalo i dobré mapy a navíc módy, kdy se muslo buď držet vlastní jednu vlajku nebo se bojovalo o jednu uprostřed. To si člověk uhlídá lépe, než když jsou tři vlajky a ještě v džungli.

Dneska se dařilo, už tomu začínám malinko přicházet na chuť. Ale nevím co expit dál.....Co Háčko, Mko nebo Géčko? To Mko nevypadá zle, ale na Tigra jít nechci. No nic ....jdu spokojeně spát.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hra je to dobra ale tohle jim hapruje wot s timto bojuje az do tedka  :Smile_teethhappy: a wt to bude mit jeste horsi protoze tech modu ma vic a jeste tam do toho serou letadla 

Neboj je to beta. A i já starý soutěživec si pomalu zvykám, že ve Wt se zas tak win neřeší...a navíc si myslím, že se to se čase bude lepší a lepší....jak se člověk Wt bude učit, umět mapy a svůj stroj...ono to půjde.

A všimni si....ve statech žádně procenta winu nemáš....to se mi na Wt líbí...tady zatím pindíko honiči nemají z čeho moc brát :laugh: ...a je to tak dobře.

Na WOT si ani nevzpomenu.....vůbec mě ta SAZKA hra neláká. Ale uvidíme, třeba mě WT za čas omrzí....

 

Na letadla jsem si už zvyknul...za dva dny ani jedno úmrtí od těch potvor....a to hraju RB, kde to mají nejlepší. Už si to sedlo....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak podle me uz tu hru znam a vsechno dobry ale tohle nechapu ze jednou to je tak a podruhy jinak.. ale dneska jsem zacal hrat simulator a uz asi u toho zustanu.. jde videt ze 90% hracu je jeste vic slepejch nez ja  :Smile_teethhappy:

Simulátor je super, ale tam to háže Kursk a tam si PzIIIL moc nezahraje...a hlavně...ta doba loadingu. RB je ale taky v pohodě a ve hře jsem ihned a s větším počtem hráčů. Arcádu už vůbec nehraju, nic proti...každý si může hrát co chce, ale tento mód spíš škodí....jak to radí přesně mířít. To absolutně odstraní skill míření....pak se můžu učit mířit s tankem jak chci a stejně mě trefí i ten největší jouda na 800 metrů.......a výhoda přesnější ruky je pryč....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...