Přejít na obsah

WT - tanky


Whiskey_CZ

Recommended Posts

prosim jak je to s munici u pz3 jich mam asi 5 jsou tu neco jako goldove ? a co cena munice vseobecne jsou tam rozdili ?

 

Nejlepší je dycky ta poslední, páč jí nejdýl zkoumáš.... :wallbash:

 

A jinak jsou to rozdílY...

 

Kamo ty mas asi problem, ne?

proste u WT je u nekterych tanku i 4-5 druhu munice.

nejsem takovej ostrilenec jak ty. Uz jsem cet ze je lepsi pouzivat zakladni, nekdo zas az tu dalsi.

Xardakovi taky budes nadavat???

 

www.google.cz - zadat příslušný název munice

en.wikipedia.org - totéž

Mrtě stránek zabývajících se druhoválečnou technikou, popisy druhů munice.

 

A v neposlední řadě - celý tohle vlákno, kde už se po několikátý popisuje, proč na něco používat PzGr. 39 a na něco PzGr. 40 a na něco stačí Sprgr. 34 a na něco musím tahat Gr.38 Hl.

 

Do psí kšíry co děláte ve volným čase? To ste si nikdá nepřečetli nic o válce a technice v ní používaný? Vypněte ten podělanej fejsbuk a zajděte si do knihovny, jsou toho TUNY.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Do psí kšíry co děláte ve volným čase? To ste si nikdá nepřečetli nic o válce a technice v ní používaný? Vypněte ten podělanej fejsbuk a zajděte si do knihovny, jsou toho TUNY.

Ve svem volnem case se venuji memu 8,5 mesicnimu synkovi.

Ke hre se dostanu tak dva az tri-krat za pracovni tyden na hodku a pul, o vikendu vubec :-(

Proto nemam cas to studovat.

 

Me se ty technicky udaje strasne pletou, kdyz to ctu. Za chvilku mam v tom gulas a nevim kterej kanon byl na kterym tanku, nebo uz vubec ktera munice na co a do ceho pouzit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pěkný výsledek co? A takových je více s výbornou F2...ale baví mě  to? NE! lost ,lost, lost....píšu , radím( a to jsem ultra zelenáč), ale nikdo prostě nekapuje. Stejné zoufalství jako ve WOT. Nechci čekat jen na večer, kdy možná budou čety....si chci zahrát a vyhrát i sám. Nemožné....

Jo jdu se připojit na ofiko fórum aby něco udělali s mapou Karelie.....kdo tuhle mapu vymyslel.....

Díky WT jsem fakt nekompromisně rozpolcen. Hraje se úžásně, ale obsahuje tolik bludů, že bych ji nejraději vymazal....tak co teď? :laugh:

 

 

Na obrázku je Stug s kterým se pomstil mou F2, sundal jsem KV2, ta když pošle..auu

1401707814.jpeg

 

Tohle je čirá zoufalost...já už vážně nevím jak vyhrát.

 

1401707906.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sniž svoje nároky - mě třebas stačí, když já sám něco udělám, co se týče zbytku týmu, tam je mi to šumák, páč dost často ten chvost sám tvořím.

 

bob6810 - nojo, co se v mládí nenaučíš, ve stáří nenajdeš, ale k synkovi gratuluju, ať roste :thumbsup: mě aktuálně hrozí, že nás ten náš sežere is botama, otesánek... :laugh:

 

Jinak cose týče munice, máš tam základní průbojnou (ve většině případů APCBC-HE-T nebo nějaká varianta), pak zkoumáš HEATy nebo APCR podle typu děla, no a poslední bejvají HEčka (nemusí být u malých ráží).

 

Ruský tanky mívají zezačátku větší ráže než Němci, takže Téčka obecně mívají větší účinek v cíli (hlavně na nízkejch tierech), pak se to srovná a vládnou němci.

 

Důležitý informace u náboje sou průbojnost (uvádí se několik podle vzdálenosti) a úsťová rychlost (HEATy obecně mívají mnohem nižší úsťovku, takže na rychle se pohybující cíle se s nima blbě míří), DMG se nechá přibližně odvovit od konstrukce (HEAT dává hodně, stejně jako AP-HE munice, APCR dělá jen díry, takže co netrefíš přímo, to nepoškodíš), HE je dobrá na měkký cíle (nebo v KV-2 či SU-152 na všechno :tongue: )...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak k těm letadlům.... Podle mého je to něco naprosto epického.... Včera proběhl takový menší výcvik/turnaj v ČS alianci kdy se hrálo 16 na 16 tanky/letadla kombinovaný a tu hru jsem si snad nikdy tak neužil stíhačky ničili bitevníky a stíhačky nepřátel, bitevníky ničili tanky a tanky šli po sobě no prostě něco epického a ještě střemhlavý bombardéry a nakonec flaky.... no prostě krása, ale chápu, že při sólo hraní to může občas naštvat, ale doporučuju nekoukejte na prohru/výhru, ale na pocit ze hry...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak k těm letadlům.... Podle mého je to něco naprosto epického.... Včera proběhl takový menší výcvik/turnaj v ČS alianci kdy se hrálo 16 na 16 tanky/letadla kombinovaný a tu hru jsem si snad nikdy tak neužil stíhačky ničili bitevníky a stíhačky nepřátel, bitevníky ničili tanky a tanky šli po sobě no prostě něco epického a ještě střemhlavý bombardéry a nakonec flaky.... no prostě krása, ale chápu, že při sólo hraní to může občas naštvat, ale doporučuju nekoukejte na prohru/výhru, ale na pocit ze hry...

Nevím jako hru hraješ, ale já to moc díky letadlům epické nevidím :laugh: . Půlka našich hraje za letadla a za minutu nejsou......a enemácké letadla si pak dělají co chtějí.......no a ve čtyřech tancích prostě ty tři vlajky nedáme :dry::laugh: .

Já se snažím soustředit na zábavu ze hry....a často to zabírá. Jenže ......to už mám vrozený....proč jsem přestal za mlada hrát závodně stolní tenis? Protoře spotřeba pálek byla moc vysoká :laugh: . Nesnáším pohry.... s tím nic nenadělám.

Nevíte kdy přidají další mapy? Dneska jsem hrál jen dvě ...pořád dokola a navíc  tu bláznivou Karélii...takže nic moc. Ale Kursk.....to je mapa...jenže jsem ji hrál jen 3x.... :confused:

EDIT: Už expím 37mm flak....pak ať si Il2 přiletí :woot: :woot: :woot:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem narazil na prvního Němce,kterej mi absolutně nesedl. Jg Pz IV/70 (předchůdce jsem přeskočil).Co chvilu musím mačkat "J",bo jeden zásah a nehnu se.Nemáte někdo nějakou radu jak na něj?

 

Nevystavovat spodek vany, hodně sklopí kanón, toho je potřeba využívat. Jinak tohle TD mám hodně rád  :thumbsup:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Také si myslím, že letadla by se neměla míchat s tanky. Tím myslím v týmu. Ve hře klidně ať jsou ale to by měla být letadla pilotů, kteří létají své mise a ne to dávat do jedné hromady abych jel s tankem a pak přeskočil na letadlo a byl furt ve stejné misi. Tohle není dobrý nápad a co to přidali, tak je ta hra nějaká dodivočená.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, já teda nevím ale představoval jsem si to tak, že každý bude dělat svoje a jenom se to bude dělat na jedné mapě. Tohle je podle mě blbé ale je možné, že to je jen test. Myslím si, že to takto nemůžou nechat. Je to fakt dost bordeliozní. Už jenom to ovládání je děsběs! Když vezmu letadlo, tak ho v módu FRB ovládám myší ! To je šílenost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem natěšený vyrazil s 37mm flakem na letadla....a sundal T34 a KV1 :laugh: . letadlo jsem ani neškrábnul.....s PzII  či PzIIIE jsem normálně letadlo sestřelil i trefoval, ale s flakem nemám šanci.....3x na mě nalítal a byl tak blízko, že nešlo minout.....stějně všechno mimo. Předsazuju jako blázen a nic. Tak to prodám a budu jezdit arkádu bez letadel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...