Přejít na obsah

WT - tanky


Whiskey_CZ

Recommended Posts

Jednou za deset bitev? Mě zabilo vždy v každé hře. A když frčím 50km tak to znát je. To se dá i bombám ujet, ale na kapu ne.

 

 

posadku kde nal lietadlo posli na dovolenku alebo miesto lietadla tam nahod rezervny tank alebo si to lietadlo nevsimaj a bitku vypni :-) moznosti je vela

Dám si tam tank, jsem to zkoušel, ale nešlo mi to. Tož na to nějak přijdu. Díky!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lítadla mě zatím zničily snad jen 2x a jednou to byl tuším bot. Jinak pokud tě opravdu SEJŘEJ éra, tak vem flak a jdi do nich. Ta německá třicítka je jak plácačka na mouchy :devil:

 

Co se týče proher - četa četa četa. Mám tě přidanýho, tuhle sem ti psal, jenže to chce TSko, abysme věděli jestli seš onlajn nebo zrovna v bitvě. Dvacet minut čekat, jestli si zrovna naskočil nebo dyndáš děcka nemůžu. :sad:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lítadla mě zatím zničily snad jen 2x a jednou to byl tuším bot. Jinak pokud tě opravdu SEJŘEJ éra, tak vem flak a jdi do nich. Ta německá třicítka je jak plácačka na mouchy :devil:

 

Co se týče proher - četa četa četa. Mám tě přidanýho, tuhle sem ti psal, jenže to chce TSko, abysme věděli jestli seš onlajn nebo zrovna v bitvě. Dvacet minut čekat, jestli si zrovna naskočil nebo dyndáš děcka nemůžu. :sad:

Když už hraju tak hraju. To už děti spí. TSko už jsem si opět nainstaloval.

Teď jsem jel první dnešní hru s F2 a je to mazel. 6 kousků a  z toho většina na ranku. Škoda jen, že to zatím nejde bez letadel i na simulátoru, arkáda není špatná, ale ty težší módy jsou lepší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 "Tady se taky snažím, ale jak jsem psal už několikrát, hrozně špatně vidím enemáky....nestačí jen tak rychle každou druhou vteřinu hodit očko....ale čumím na ni jak Sherlock Holmes s lupou :laugh: ...."

 

Ahoj

 

Velikost minimapy lze nastavit v options ... : (nesedim ted momentalne u toho, ale melo by to byt nekde tady)  Options, Interface, Tactical Map Scale

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechci bejt rejpal nebo omezovač, ale byl bych rád aby se tu dodržel řád chlubárny chlubením se a né touto diskuzí :D   Takže až to tu dořešíte, napište pod to Hotovo!  A já to nechám promáznout Zoltarem. Tohle se dá řešit i ve -WT-tanky  Díky za pochopení.   

To stačí přesunout ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

upřímě nechápu proč ty ledala tak moc vadí. mě je jedno jestli mě zabije letadlo nebo tank, když umřu tak sem nas... naštvanej stejně :-)

pro mě je to hezký spestření hry a jeden život navíc, a když s letadlem něco sestřelim tak současně expim tanky i letadla což potěší. navíc já hraju jen SB tam najít tank na zemi je hodně těžký proto asi nemam s letadly tak velkej problém jako v těch druhých dvou módech.

a možná je třeba upozornit na jeden fakt JE TO HRA, já ji hraju pro radost ze hry ne proto abych vyhrál nebo abych se poplácal po zádech jak sem dobrej a kolik sem toho zabil a nesutále se snažil být nejlepší

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...JE TO HRA, já ji hraju pro radost ze hry ne proto abych vyhrál nebo abych se poplácal po zádech jak sem dobrej a kolik sem toho zabil a nesutále se snažil být nejlepší

Aha, zajímavá myšlenka... A tu radost ze hry ti způsobuje co? Sám fakt, že něco hraješ? ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně je jedno, když to bude skloubené, ale tak, že tankisti budou hrát s tankama a do toho bude samostatná skupina pilotů. Né, že se nalosuje hra 8 hráčů na 8 a z toho 4 enemáci si vemou letadla, naši tři, tak je to 5 na 4 a teď se s nima nahánět... pěkná otrava. A když příjdu o tank, tak začnu praktikovat vypnutí hry, protože na simulátoru v letadle prostě nic nevidím, nejde mi to a nechci se to učit, protože mě to prostě na simulátor oproti tankům nebaví a nemám rád, když mě do toho někdo takto umělě nutí, jenom aby se to skloubilo dohromady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když už hraju tak hraju. To už děti spí. TSko už jsem si opět nainstaloval.

Teď jsem jel první dnešní hru s F2 a je to mazel. 6 kousků a  z toho většina na ranku. Škoda jen, že to zatím nejde bez letadel i na simulátoru, arkáda není špatná, ale ty težší módy jsou lepší.

Cau,

Kterym strelivem strilis?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a možná je třeba upozornit na jeden fakt JE TO HRA, já ji hraju pro radost ze hry ne proto abych vyhrál nebo abych se poplácal po zádech jak sem dobrej a kolik sem toho zabil a nesutále se snažil být nejlepší

 

Jo tohle mám nejradši :-D Hraju jen "pro radost ze hry" :-D Fotbal je taky hra, taky ji hraju pro radost, ale do týmu bych tě teda nechtěl - někoho, komu je vlastně u prdele, jestli prohraje, nebo vyhraje, jestli nás soupeř zválcuje nebo ne, někoho, kdo to vlastně hraje jen pro "tu radost ze hry", která se nejspíš skládá pouze z toho, že běhá po hřišti a jednou za hodinu kopne do balónu :-D

 

A proč to teda vlastně hraješ? Jestli se můžu zeptat? Respektive, proč s tímhle přístupem hraješ nějakou MMO? Vždyť to můžeš krásně hrát singlovky, když k tomu máš tenhle totálně "nesoutěživý" přístup, ne? :-D Variantně si můžeš "jen tak pro radost" jezdit po krajině jezdit v testovačce... a střílet si pro radost do šutru, vždyť je to jedno, ne? :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo tohle mám nejradši :-D Hraju jen "pro radost ze hry" :-D Fotbal je taky hra, taky ji hraju pro radost, ale do týmu bych tě teda nechtěl - někoho, komu je vlastně u prdele, jestli prohraje, nebo vyhraje, jestli nás soupeř zválcuje nebo ne, někoho, kdo to vlastně hraje jen pro "tu radost ze hry", která se nejspíš skládá pouze z toho, že běhá po hřišti a jednou za hodinu kopne do balónu :-D

 

A proč to teda vlastně hraješ? Jestli se můžu zeptat? Respektive, proč s tímhle přístupem hraješ nějakou MMO? Vždyť to můžeš krásně hrát singlovky, když k tomu máš tenhle totálně "nesoutěživý" přístup, ne? :-D Variantně si můžeš "jen tak pro radost" jezdit po krajině jezdit v testovačce... a střílet si pro radost do šutru, vždyť je to jedno, ne? :-D

 

ale ty ses vlastně trefil, já nic jinýho online nehraju, jen tohle. většinou hraju strategie od paradoxu nebo rpg. no a komuto vadí že jsem spokojený i když prohraju když jedobrá hra tak co.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tož jsem si chtěl po obědě zahrát....a já vůl dal realistický mód. Naprosto nehratelné. 50% našich lítalo a to ještě hodně špatně. Ihned byli dole....a enemácky Ar2 či co to bylo si nás v klidu vyzobávalo. Samo že při kapu jasná smrt. Jenže já na ten kap musím, jinak nevyhrajeme......a oni to ví.

Hrůza....obrátil jsem o 360 stupňů.....jdu tedy hrát arkádu páč simulátor se načítá dlouho.....ale ta mě tolik nebaví....

Takto zabít krásnou hru....

Navíc se ted hrozně kempí.....no nic jdu na Panzer gerála...Gajin prober se! :facepalm_wowp:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neviem cim to je, ale co nieje ruske, tak to ide dole... :/ Ako simulator, a realisticke.. Fakt, KoenigTiger  Henchel nic nula bodov, premione TD IV rank taktiez... Strasne neorganizovane Ti nemci jazdia... Velmi casto sa mi stane ze ma prepadnu 2-3ruske tanky, alebo ani nie 1minuta bitky...a 4-5hraci z teamu su dole... A enemy maju full stav hracov.. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jedině HEčkama, ty maj totiž největší demidž a jsou levnější!

Ale na Tigra jedině goldama, páč ten je obrněnej.

 Jinej DEBILNÍ dotaz? :facepalmic:

Kamo ty mas asi problem, ne?

proste u WT je u nekterych tanku i 4-5 druhu munice.

nejsem takovej ostrilenec jak ty. Uz jsem cet ze je lepsi pouzivat zakladni, nekdo zas az tu dalsi.

Xardakovi taky budes nadavat???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...