Přejít na obsah

WT - tanky


Whiskey_CZ

Recommended Posts

Ha jsem doma a snad večer nějakou tu hru dám. Ale uvidím jak rychel uspím prcky :laugh: ...

Kanáre jsem si to pročetl......jednu, radu....nepřemýšlej o hrách zas tak do hloubky ty Jantare :laugh: . Tuhle konspiračku můžeš nazvat jednoduše....náhoda.

To, že na prním ranku jsou rusáci silnější je známo všem, ale nějaké zvláštnosti co se týká one shotů jsem nezaznamenal. Naopak se mi to zdá celkém přesné....Když střílím s 75mm houfnicí a potkám něco bokem tak to jde většinou na ranku...když mého Stuga F potkala čelně SU122 taky byl dmg jeho kanonu znát....většinou jsme šel na ránu. Nemám ještě vysoké třídy, ale nevěřím, že je dmg systém nějak konkrétně upraven nebo, že je dokonce udělán nějak vadně. Pěkně se natočím snažím se hýbat a moc mě na ranku nedávají....tedy, když nepotkám s PzIV F1 SU122.......ale to se dá čekat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ze předu se snažím pálit na čelní pancíř tak aby střela pošla na střed tanku. Takže zleva na kulomet, zprava na řidiče a pokud je čelně tak nějak mezi. Z boku střílím těsně pod věž pokud to jde, pokud ne tak přímo na věž. Dá se to odhadnout i na docela velké vzdálenosti.

Tak mířím také a myslím, že se tam i trefím. Tady je to jako když hraju COD, kam namířím, tam i trefím. Teda pokud to není moc daleko pochopitelně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kanáre jestli ti nejde zhasnout t-34 na 1 nebo 2 rány tak neni problém ve hře ale někde mezi židlí a myší  :biggrin:

To by mohlo být ale to bych nemohl mít ty výsledky, které mám. Nějak to do sebe nepasuje. Navíc je krásně vidět kam trefíš, takže když mi stojí 50m před dělem T-34 a já ji prdnu do poklopu řidiče, tak je to vidět. Žádné mezi židlí a rukama tu nejde uplatnit. Mám 3 killy na bitvu i když to musím střílet na víckrát oproti tomu co tvrdí jiní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

boužel přiletělo odnikud letadlo a poslalo mi dárek. Jen sem slyšel jak to hvízdá. Na mapě ani ťuk a neslyšel jsem ani žádný zvuk motorů, že by letěl. Prostě vůbec nic. Sjíždím kolem skály k enemy bázi a najednou jsem mrtví. Dneska se mi to stalo asi 3x a začínají mě ty letadla pěkně sr....

 

 

Heh, mi povídej, jel jsem s panthere  a semnou další panther a 2 tigery.  Najednou ani zvuk motoru ani zvuk bomby nic.  Chlapec mezi nás přesně schodil jednu půl tunovku a bylo to :D 4 na jeden zásah -_-  .  Někdy jsou ty letadla na zabití.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no já si s letadlama celkem rozumim, hraju vždy že nejdřív odehrajuoba životy s tankem a nakonec letadlo. dneska se celkem zadařilo, vzal sem si t-34-42 a k tomi il-2, s tankem se moc nedařilo ale il-2 je vážně super na ničení tanků. 4 enemy tanky capovali naší bázi tak sem tam nalít vypustil všech 8 raket a 2 tanky šli k čertu, pak otočka střemhlavej nálet vypustění bomb a druhý dva šli taky :) takže za mě, jsou letadla v tancích bezva 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem to po 4 dnech zapnul....Pz IVF2 je mašinka....ihned dvě sejmuté T34 a na ránu. Ten kanon je mazlík. Ovšem tím klady končí a mé krátké učinkování ve WT asi taky. První věc, která už mi leze krkem jsou věčné prohry. Sám útokem vymlátím tři T34 z capování a ještě bod zaberu...ale k čemu, když naši nechali ostatní dva body enemákům. Kde bojujou a co dělají, když já tam bojoval sám a jinde si enemáci dělají co chtějí....Demence bohužel stejná jako ve WOT. Tohle by se dalo celkem odstranit četou, ale  zatím nemám lidi, ok.

Ovšem co jsem k smrti nenáviděl i v BF2 bylo to, když mě v tanku sfoukl letoun.....a šup máme to tu taky. Při kapování jsem rád, že odrazím tanky a ještě hlídat oblohu? Navíc ten prostor co padající bomby pokryjí je velký. Zkoušel jsem ujet a nejde to. Dvě hry  vždy tři T34 zničené..pěkné bitvy, ale vždy mě sundalo letadlo při kapu. A arkádu hrát pořád taky nechci.

Škoda....bojovat v tanku ve WT je zážitek a WOT se tomu nemá šanci vyrovnat. Nesáhá WT ano po kotníky....jenže hra není je o samotném bojování, ale i o jiných aspektech. Já od přírody nesnáším prohry a ještě víc nesnáším, když je nemám šanci zvrátit....a nad tím vším převažuje nechuť dělat holoubka jantrům s vrtulkou.....

Sakra do WOTu se nechci vrátit, nebaví mě.....tak hrr na Panzer Generála :ermm: .

 

EDIT: dal jsem Wt ještě šnaci s F2 se hraje krásně, ale 5x lostů.......ee, to není pro mě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Popravdě řečeno nějak nechápu novou funkci "zvol si svůj tank teprve, až logneš do bitvy" v historických a simulátor bitvách. Měl jsem svoje tanky složené například z F2 a Hetzera (2 a 3 rank) a vždy jsem si jel s tím, s čím se mi chtělo. Teď však musím Hetzera sundávat dolů, abych F2 netahal zbytečně nahoru. Na letadla si zvykám .. doufám, že prvotní nadšení "je, hele zabil jsem hráče v tanku, ten musí být naštvanej" časem opadne. Jgpz IV vyzkoumán, teď zkoumám Tigera, jsem zvědav, jak si povede  :thumbsup:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem to po 4 dnech zapnul....Pz IVF2 je mašinka....ihned dvě sejmuté T34 a na ránu. Ten kanon je mazlík. Ovšem tím klady končí a mé krátké učinkování ve WT asi taky. První věc, která už mi leze krkem jsou věčné prohry. Sám útokem vymlátím tři T34 z capování a ještě bod zaberu...ale k čemu, když naši nechali ostatní dva body enemákům. Kde bojujou a co dělají, když já tam bojoval sám a jinde si enemáci dělají co chtějí....Demence bohužel stejná jako ve WOT. Tohle by se dalo celkem odstranit četou, ale  zatím nemám lidi, ok.

Ovšem co jsem k smrti nenáviděl i v BF2 bylo to, když mě v tanku sfoukl letoun.....a šup máme to tu taky. Při kapování jsem rád, že odrazím tanky a ještě hlídat oblohu? Navíc ten prostor co padající bomby pokryjí je velký. Zkoušel jsem ujet a nejde to. Dvě hry  vždy tři T34 zničené..pěkné bitvy, ale vždy mě sundalo letadlo při kapu. A arkádu hrát pořád taky nechci.

Škoda....bojovat v tanku ve WT je zážitek a WOT se tomu nemá šanci vyrovnat. Nesáhá WT ano po kotníky....jenže hra není je o samotném bojování, ale i o jiných aspektech. Já od přírody nesnáším prohry a ještě víc nesnáším, když je nemám šanci zvrátit....a nad tím vším převažuje nechuť dělat holoubka jantrům s vrtulkou.....

Sakra do WOTu se nechci vrátit, nebaví mě.....tak hrr na Panzer Generála :ermm: .

 

EDIT: dal jsem Wt ještě šnaci s F2 se hraje krásně, ale 5x lostů.......ee, to není pro mě.

 

trpezlivost.... ked pridaju origos mapy pre FRB nieco ako kursk.... kapovanie bodov zmizne...a hry dostanu iny nadych 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

A co zkusit hrát SB, ve kterých se pravděpodobnost, že tě sejme letadlo rapidně snižuje.

To že pořád prohrávám mě neskutečně ničí, ale četa tohle si myslím vyřeší, jen zatím nejsou lidi. Ovšem ty letadla...v SB je problém, že nejsou hráči do tanků...půlka lítá a já tam můžu hrát se zbytkem enemáků i spoluhráčů ma honěnou....No vyspím se a uvidím zítra....ale jestli zas po 60s bude mít enemák většinu vlajek obsazených a naši na to opět budou jen čumět....tak to vypínám. Kucíí je mi 36, nechci tak mladý umřít infarkt :laugh: .

 

 

Popravdě řečeno nějak nechápu novou funkci "zvol si svůj tank teprve, až logneš do bitvy" v historických a simulátor bitvách. Měl jsem svoje tanky složené například z F2 a Hetzera (2 a 3 rank) a vždy jsem si jel s tím, s čím se mi chtělo. Teď však musím Hetzera sundávat dolů, abych F2 netahal zbytečně nahoru. Na letadla si zvykám .. doufám, že prvotní nadšení "je, hele zabil jsem hráče v tanku, ten musí být naštvanej" časem opadne. Jgpz IV vyzkoumán, teď zkoumám Tigera, jsem zvědav, jak si povede :thumbsup:

Já nastavení nerozumím...jsem zelenáč, ale jak se zbavím toho letadla, když mě sundají 2x v tanku. Nesnáším ten vrtulový hmyz a ještě s tím mám hrát? Mě latadla nikdy nebavila.

 

 

Švejku, ještě neházej žito do flinty. Mělo by být na výběr jestli chceš do bitvy s letadlama nebo bez...

Nó tomu říkám slovo chlapa :laugh: . To vše mění....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já nastavení nerozumím...jsem zelenáč, ale jak se zbavím toho letadla, když mě sundají 2x v tanku. Nesnáším ten vrtulový hmyz a ještě s tím mám hrát? Mě latadla nikdy nebavila.

 

posadku kde nal lietadlo posli na dovolenku alebo miesto lietadla tam nahod rezervny tank alebo si to lietadlo nevsimaj a bitku vypni :-) moznosti je vela

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No bude celkem veselé když potom co si Gajin budoval jméno na tom že dokáže dát dohromady tanky a letadla bude většina,ne-li všichni tankisti chtít hrát bez letadel . ..  :-)

Ono hlídat si soupeřovo tanky a ještě nebe nad hlavou moc o pohodovém hraní asi nebude . . .

Nebo se pletu ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No bude celkem veselé když potom co si Gajin budoval jméno na tom že dokáže dát dohromady tanky a letadla bude většina,ne-li všichni tankisti chtít hrát bez letadel . ..  :-)

Ono hlídat si soupeřovo tanky a ještě nebe nad hlavou moc o pohodovém hraní asi nebude . . .

Nebo se pletu ?

Přesně tohle mě napadlo... to skloubení tanků a letadel v jedné bitvě. Pro tankisty to je otrava, pokud musím sledovat dění na zemi a ještě se dívat na nebe jestli se neblíží nějaké letadlo. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na druhou stranu je to dobrý pro dobrou letku/četu(squad) kdy spolu hrajou třeba 4 hráči, 2 baví víc tanky a 2 více letadla, tak i ti dva jsou schopní získat vzdušnou převahu(protože se převážně používají bombardéry, takže když oba vezmou stíhačku s bombama a raketama nebo případně attackera) tak dokážou zajistit dobrý pozice spoluhráčům v tanku a to by měla být bez problémová výhra.  

Toto mi příjde na týmovou hru 100x lepší než WoT, prostě sehraná četa tu dokáže vyhrát bitvu i sama, když tanky budou mít podporu ze vzduchu a letadlo případnou podporu ze země(flak).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tohle mě napadlo... to skloubení tanků a letadel v jedné bitvě. Pro tankisty to je otrava, pokud musím sledovat dění na zemi a ještě se dívat na nebe jestli se neblíží nějaké letadlo. 

I kdyby se tisíckrát blížilo a chtělo tě zabít tak s tím nic neuděláš... rada zní: nevšímat si jich a modlit se aby ten hvízdot padající bomby nepatřil tobě... jako v reálu.

Po spojení tanků a letadel mám stejné staty jako předtím... akorát trochu ubylo cílů mno :-) ale ta realita bojiště a ta atmosféra je k nezaplacení :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No bude celkem veselé když potom co si Gajin budoval jméno na tom že dokáže dát dohromady tanky a letadla bude většina,ne-li všichni tankisti chtít hrát bez letadel . ..  :-)

Ono hlídat si soupeřovo tanky a ještě nebe nad hlavou moc o pohodovém hraní asi nebude . . .

Nebo se pletu ?

Ono nejde ani tak o otravu....najednu stranu, když si člověk vezme flak tak je co sestřelovat. Ale přiznám se, že abych byl úspěšný i ve WT, musím mít skvělý přehled. Ve WOT pracuji s minimapou neustále. Tady se taky snažím, ale jak jsem psal už několikrát, hrozně špatně vidím enemáky....nestačí jen tak rychle každou druhou vteřinu hodit očko....ale čumím na ni jak Sherlock Holmes s lupou :laugh: ....

Letadla jsou vidět pěkně, ale jim ujet moc nejde....každý ví, že tu jde od tanku často na ránu a když jsem v křížové palbě nebo o mě enemácký tank ví, je těžké rychle ujet letadlu  a nevystavovat se palbě od enemáckého tanku....Zkušení piloti to pak mají neskutečně lehké, prostě se nemůžu pořádně hnout, když dole válčím.....

Záměr vývojařu je jedna věc, ale realita věc druhá. Pilotům v poho vystačí boti v pozemních cílech a tankistům zas boti v letadlech nebo nebe bez letadel úplně. Ono, když jsem u té reality....ani ve WWII, nebyl IL2 dostupný v každé tankové bitvě, ale spíše u velkých ofenziv.

 

Mickhes:

Problém je, že já se snažím hrát aktivně...snažím se bojovat o kap a taky sám kapovat. Už tak to bylo těžké, protože enemáci po mě jdou logicky na kapu jak slepice po flusu....a dotoho letadla. Není tajemství kam hlavně útočí.....tank co kapuje je lehký cíl ikyž se snaží hýbat. V tom malé kruhu při pohybu moc velké rychlosti člověk nedosáhne a na to letadla čekají. Když jsem se někde přesouval k cíli po mapě, tak ještě po mě nešla ani vrtulka.....

No uvidímě jak to G vyřeší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Svejk: Tomu letadlu je jedno jestli jedeš svých brutálních 30kmh ;-) v době útoku ta rychlost vypadá, jako by ses nehýbal... snad krom bomb shazovaných z velké výšky... jediný co můžeš dělat je soustředit se na tanky... nic více... jestli spadne tak spadne... s tím nic neuděláš... a když spadne jednou za deset bitev tak to se nic neděje ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...