Přejít na obsah

WT - tanky


Whiskey_CZ

Recommended Posts

Máte nejakou fintu na tu blbou mapu Kursk? Už se odpojím, hned, jak mapa naběhne protože tak bídně nenastřílím nikde jinde a je to jen ztráta času a haldy nábojů. Schovat se není kam a pokud střílím z dálky, tak jen ohlodávám. Kontrolovat celé pole je nemožné a jak se dostane nějaké ruské TD jen trochu blíž, tak mě na ránu smázne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Není finta jak jak na Kursk.Zkoušel jsem to zleva i z pravé strany do kopců a stejně se někdo objeví a sejme mě.Každý se soustředí nastřílet co nejvíc dělostřelectva a jiné havěti co se tam hemží,že v minimapě není ani pořádně viděl kdo se hýbe ke mně.Je to fikaně vymyšlené :laugh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na parádu nehledím. Skill je priorita !!!

 

vypnout trávu je opravdu ukázka skillu  :facepalm:

 

a co treba je odebrat,,,,,to si myslim ze by bylo nejlepsi!!!a arone sry ale ta lokalizace je ted v hroznym stavu!!!!!,,,,nebo tobe nevadi ze ceskej preklad prekryva udaj o rychlosti??ze typek ma pod nikem misto jetfighter-tryskac??atd......neblazni tyjo tohle musi rvat oci vsem!!!

 

proč odebrat? Aby se mohlo pěkně kempit s vědomím, že nepřítel nemá nic čím by byl schopen ohrozit kempu?? Stačí vyřešit problém s viditelností enemy v arty módu a je po problému...

 

Máte nejakou fintu na tu blbou mapu Kursk? Už se odpojím, hned, jak mapa naběhne protože tak bídně nenastřílím nikde jinde a je to jen ztráta času a haldy nábojů. Schovat se není kam a pokud střílím z dálky, tak jen ohlodávám. Kontrolovat celé pole je nemožné a jak se dostane nějaké ruské TD jen trochu blíž, tak mě na ránu smázne.

 

Kursk je má nejoblíbenější mapa ve hře, a je úplně jedno jestli jedu s medkem, TD, heavy, Rusáky nebo Němce....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a co treba je odebrat,,,,,to si myslim ze by bylo nejlepsi!!!a arone sry ale ta lokalizace je ted v hroznym stavu!!!!!,,,,nebo tobe nevadi ze ceskej preklad prekryva udaj o rychlosti??ze typek ma pod nikem misto jetfighter-tryskac??atd......neblazni tyjo tohle musi rvat oci vsem!!!

no tak mazej na ofiko a navrhni jim lepsi preklad

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a co treba je odebrat,,,,,to si myslim ze by bylo nejlepsi!!!a arone sry ale ta lokalizace je ted v hroznym stavu!!!!!,,,,nebo tobe nevadi ze ceskej preklad prekryva udaj o rychlosti??ze typek ma pod nikem misto jetfighter-tryskac??atd......neblazni tyjo tohle musi rvat oci vsem!!!

Dej už sakra pokoj........a ber to jako poslední varování.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po skoro roce jsem zase zde na foru. WoT jsem už moc nehrál, letadla jen od WT, ale teď tu čerpám inspiraci a zkušenosti :-)

Lynx mi dal lekci :-)

58609756170252468189_thumb.jpg

 

Jinak jsem všechno přečet co tady píšete, něco je fakt poučný.

Kvůli vám jsem si dal simulátor a je to hustě démonský :-) Je to o něčem úplně jiném. Nenávidím džungli a mám rád Kursk svoji rozlohou :-)

 

Jak je to heslo: ostatní maji op tanky, jen já mám zabugovanej kryplstroj :-D Nééé je to rukama ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se lepším, zase dvé hry sám s plečkou PzIIIF a zase 4ks kousky. I dvě humus T50 ....ty drží, to je hrozný. Ovšem vše losty......začínám rychle chladnout.....jsem často  lepší, sfoukávám si je tam a pak nachytám dvakrát ve dvou hrách T34....vždy zezadu. Vůbec netušil, nekoukal na mapu. Ale proč by koukal když má T34.....fouknu mu jí ze zadu, něco malinko mu uberu...on se v klidu otočí a dá mě na ránu. Hrozná zábava, hrát třeba historickou bitvu proti T50 a T34.....opravdu miluju předem prohrané bitvy. Tady se musí Gajin probrat.....takhle nevyvážené stroje nasazovat prosti sobě....kam se hrabe Waflovač ve WOT. Jako vědět, že to takto bude ve všech rancích, tak WT letí z PC. Ikdyž je to super hra.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1. Co je na vypnutí trávy tak strašného, že se musíš chytat za hlavu? Přes trávu není často nic vidět a s FPS to dělá divy. Obzvlášť na mapě Kursk. Takže vyšší FPS + větší rozhled = lepší skill. Co je na tom špatně?

 

2. Napsat, že Kursk je tvoje nejoblíbenější mapa má pro mě a i ostatní asi takovou hodnotu, jako když napíšu, že kreslit v Corel Draw je pro mě brnkačka. Abys to pochopil, tak potřebuju vědět, jak se na té mapě chovat protože to nevím. Všude se totiž dá schovávat ale tady ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a co treba je odebrat,,,,,to si myslim ze by bylo nejlepsi!!!a arone sry ale ta lokalizace je ted v hroznym stavu!!!!!,,,,nebo tobe nevadi ze ceskej preklad prekryva udaj o rychlosti??ze typek ma pod nikem misto jetfighter-tryskac??atd......neblazni tyjo tohle musi rvat oci vsem!!!

Že český překlad překrývá údaj o rychlosti je způsobeno, že neměli možnost vyzkoušet jak to bude vypadat... Tedy bude opraveno.... Co má někdo za titul je mi opravdu jedno, protože mám tituly vypnuté od té doby co je zavedli... Takže oči mi to nerve... 

 

Abych byl upřímný, tak jako neagličtinář bych byl vděčný za jakoukoliv češtinu.... Ale tuhle považuji navíc už v tomto stavu za velmi dobrou... A až se opraví těch pár mušek, tak bude vynikající.... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem přišel na to, jak eliminovat technologickou převahu rusáků na ranku jedna. Mě to napadlo až teď, když už mi chybí na Stugovi F jen 3000 a mám ho..... já jsem vůl.  :wallbash: Dojezdím těch pár her na arkádě, tam jsou v týmu stroje všech národností a je klid. Vždy i my máme nějakou T34. Ted jsem tak dal tři bitvy a vždy paráda. Není to simulátor, ale těch pár bitev vydržím a pak nasadím Stuga s pene 112 u základu. Zkoušel jem test a paráda. 

Kdybych já vůl na tohle přišel ihned, tak jse mohl mít o 20% víc winů.....možná víc.

 

Poslední tři hry v arkádě byly takovéto..super. Super hlavně v tom, že by win...sranda je, že už v arkádě nevnímám toho radila kam mám střílet :laugh: . PzIIIF má přesný kanon s dobrou úsťovkou. Oproti 75mm houfnici je to ultra sniper.

 

1401314589.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1. Co je na vypnutí trávy tak strašného, že se musíš chytat za hlavu? Přes trávu není často nic vidět a s FPS to dělá divy. Obzvlášť na mapě Kursk. Takže vyšší FPS + větší rozhled = lepší skill. Co je na tom špatně?

 

2. Napsat, že Kursk je tvoje nejoblíbenější mapa má pro mě a i ostatní asi takovou hodnotu, jako když napíšu, že kreslit v Corel Draw je pro mě brnkačka. Abys to pochopil, tak potřebuju vědět, jak se na té mapě chovat protože to nevím. Všude se totiž dá schovávat ale tady ne.

Na vypnuti travy neni nic strasneho, ale spojovat to se skillem?

 

Na Kursku je hromada mist kam se da schovat. Staci sledovat minimapu a vyuzivat stromy kterych tam je hodne. Co tu mapu takhle zalesnili tak neni problemse dostat nepozorovane dostatecne blizko k nepriteli, to driv neslo. Dalsi vec je vyuzivat tereni nerovnosti, zbytecne se nezdrzovat na horizontu atd....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dej už sakra pokoj........a ber to jako poslední varování.....

sem ti neak ublizil??

 

 

 

když to tu tak procitam s tou travou tak muj názor je ze bez ni to je o nicem,,taky sem to zkousel ale dal sem ji hned zpatky,,,a umprime me to ani nevadi protože když zacilim na nepritele kterej je prekryt neakou travou,kerem,stromem atd tak stejne se me zaramuje nebo to muzu udelat sam/nakliknu si ho/a pak uz strilim do-nad to zaramovani a vůbec me nevadi ze ho nevidím :Smile_harp:

 

 

A KURSK NENI VUBEC SPATNEJ ba naopak vice takových map a pryc s temi ala WoT a pryč s artynou!!!!!!/doufám ze tohle nebude bráno jako vyvolávaní konfliktu a dík za moznost projevit svůj názor/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady se musí Gajin probrat.....takhle nevyvážené stroje nasazovat prosti sobě....kam se hrabe Waflovač ve WOT. Jako vědět, že to takto bude ve všech rancích, tak WT letí z PC. Ikdyž je to super hra.

 

A představ si, že by GJ dal do hry Francouze - s PzII a PzIII bys potkával Somuy, Renaulty a Chary - nic z toho neprostřelíš ani zezadu. Osobně si myslím, že lehká nevyváženost ve prospěch Rusů je v pohodě, protože na vyšších tierech si to vynahradíš. Navíc - Němci měli opravdu zezačátku hrozný klumpry a Pz38t je na jedničce SUPER stroj.

 

Navíc - já ti říkal od začátku, přejezdi jedničky v arkádě a na historiky jdi až ve dvojkách :whistling:

Upraveno uživatelem Zoltar
OT
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sem ti neak ublizil??

 

 

 

když to tu tak procitam s tou travou tak muj názor je ze bez ni to je o nicem,,taky sem to zkousel ale dal sem ji hned zpatky,,,a umprime me to ani nevadi protože když zacilim na nepritele kterej je prekryt neakou travou,kerem,stromem atd tak stejne se me zaramuje nebo to muzu udelat sam/nakliknu si ho/a pak uz strilim do-nad to zaramovani a vůbec me nevadi ze ho nevidím :Smile_harp:

 

 

A KURSK NENI VUBEC SPATNEJ ba naopak vice takových map a pryc s temi ala WoT a pryč s artynou!!!!!!/doufám ze tohle nebude bráno jako vyvolávaní konfliktu a dík za moznost projevit svůj názor/

Dej si par bitev v SB a pak nam to tu znovu zopakuj s tou travou. V AB a HB trava opravdu neni problem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...