Přejít na obsah

WT - tanky


Whiskey_CZ

Recommended Posts

Máte někdo zapnutý zvuk 5.1? Jestli jo, tak jak vám to hraje? Mě to dělá tartas a všelijak to divně chrastí a tak to musím mít jenom na stereo. Jinak tu mapu Kursk začínám nenávidět protože Tam se nedá schovat a když jsem daleko, tak nic nedám a jak jsem blíž, tak Hetzera dá každé ruské TDéčko na ránu přes celou mapu.

Dobrý je u medek ten pohled pro přivolání dělostřelecké podpory. Koukám se tím skoro furt a mám lepší přehled po mapě. Zvláště se dá vidět enemák za překážkou a nebo za horizontem.

Ty respy by se měly náhodně měnit a neměly by na mapě být vyznačené protože těch ubožáků co číhají u respů je čím dál tím víc! Teď zrovna nějaký šulínek uplně zkazil bitvu v džungli protože stál na kopečku u našeho respu a dával tam jednoho za druhým. Jednou jsem si ho podal ale jak se respnul, tak tam najel ten hrdina znovu a jak jsem se respnul já, tak mi hned jednu fláknul a já se s tím TDéčkem už nedokázal pohnout.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Švejku připrav se na to, že losovačka FRB v četě může trvat ještě dýl než samotnýmu hráči - my tuhle ve čtyřech čekali pět minut a nic :confused: chce to hrát FRB jen když je fakt hodně hráčů, jinak downgradovat na HB.

 

Co se týče HEček na prvním StuGovi (a platí to i pro první dva PzIV), tak na jedničkový tanky jsou poměrně hodně účinný (hlavně na ty rychlý ruský jebky), KV to nic nedělá (hra ti připíše zásah, ale poškození nula nula nic), občas se to vyplatí zboku poslat na Pz38 nebo na dělo enemáckýho TD či jinýho silnýho tanku, ale obecně u těhle krátkejch 75 sem vozil kombinaci AP, HE a HEAT a volil podle cíle (nabíjí to rychle).

 

S PzIII budeš T-34 potkávat pořád, je rozlezlá napříč rankama, takže je už na jedničkách (s 57mm a prémiovej prototyp). První PzIII se sedmatřícou je utrpení, Lt38 má dle mýho mnohem lepší kanon, ale nechá se, s padesátkou už to začne trochu fungovat, ale pořád slabota a ty náboje prostě dávaj málo (T34-76 tě dá na ranku a ty jí ohlodáváš jak trotl).

 

Pravá prča začne až na druhým ranku, osobně doporučuju nejdřív vyjet StuGa (má 75mm L43) a s ním pak přeexpit druhou PzIV (tu s krátkou 75). Nejlepší tank na druhým tieru je totiž eFková PzIV s KwK40 L43 - dává už pěkný pecky, je přesná, pohyblivá, něco málo i vydrží (34ky tě na ránu budou dávat pořád). Osobně jezdím dvojky jen s ní, StuGa sem uložil k ledu, protože ta výhoda otočný věže je obrovská.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Švejku připrav se na to, že losovačka FRB v četě může trvat ještě dýl než samotnýmu hráči - my tuhle ve čtyřech čekali pět minut a nic :confused: chce to hrát FRB jen když je fakt hodně hráčů, jinak downgradovat na HB.

 

Co se týče HEček na prvním StuGovi (a platí to i pro první dva PzIV), tak na jedničkový tanky jsou poměrně hodně účinný (hlavně na ty rychlý ruský jebky), KV to nic nedělá (hra ti připíše zásah, ale poškození nula nula nic), občas se to vyplatí zboku poslat na Pz38 nebo na dělo enemáckýho TD či jinýho silnýho tanku, ale obecně u těhle krátkejch 75 sem vozil kombinaci AP, HE a HEAT a volil podle cíle (nabíjí to rychle).

 

S PzIII budeš T-34 potkávat pořád, je rozlezlá napříč rankama, takže je už na jedničkách (s 57mm a prémiovej prototyp). První PzIII se sedmatřícou je utrpení, Lt38 má dle mýho mnohem lepší kanon, ale nechá se, s padesátkou už to začne trochu fungovat, ale pořád slabota a ty náboje prostě dávaj málo (T34-76 tě dá na ranku a ty jí ohlodáváš jak trotl).

 

Pravá prča začne až na druhým ranku, osobně doporučuju nejdřív vyjet StuGa (má 75mm L43) a s ním pak přeexpit druhou PzIV (tu s krátkou 75). Nejlepší tank na druhým tieru je totiž eFková PzIV s KwK40 L43 - dává už pěkný pecky, je přesná, pohyblivá, něco málo i vydrží (34ky tě na ránu budou dávat pořád). Osobně jezdím dvojky jen s ní, StuGa sem uložil k ledu, protože ta výhoda otočný věže je obrovská.

Jsem si napsal tvůj nick a dám si tě do přátel. Dáme četu a je mi jednou v jakém módu. Teď jezdím Stug, ale až budu mít lepší tank, tak budu jezdit tank. Přesně jak říkáš, ta vež je k nezaplacení. Se Stugem musím vyjíždět jako šílenec. Ale hraje se sním dobře, protože narozdíl od PZIIIE či Pz38 v poho dává T50. To je hrozná potvora a dingá mi i s APCR, když nehraju se Stugem.

Ta T34 je šílenost....včera při jedné vítězné bitve, jsem vybojoval a obsadil prostřední bod a jedu k enemy základně...najednou potkám T34, která byla zády. Tam nějak plašila.....4x jsem jí narval HEAT, vždy něco zničil nebo ubral, ale normálně zdrhla.....neskutečně vydrží.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

T-34 se chová podobně, jako kdyby to byl WoT a né WT.... :laugh: . Hlodáš a hlodáš, až uhlodáš. Teda pokud máš kliku a nedostaneš jednu a nekončíš. Když to jde trefit, tak poklop řidiče je asi nejlepší místo kam to potvorstvo trefovat. Většinou pak hezky plápolá. Také do škvíry mezi trup a věž to funguje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si koupil PzIV C a dobrý...první hra ve stocku a 2000bodíky a 4 killy, další hra 2...dobrý. Až bude HEAT tak budu dávat i Stugy. Ale jinak samé losty......ti lidi nepřemýšlí...stejně jako ve WOT....pořád se honí za killoušema a capy jsou jim u zadku. Přitom díky capu je za pár minut lost....

Hraju to chvilku, ale už teď vím, že to chce četu daleko více než ve WOT.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no právě u tanků je momentálně k ničemu vlastnit bod. Ano, jsou potřeba k dosáhnutí vítězství, ale oproti letadlům, kde si člověk nechal opravit letadlo (a přebít) jsou v tomto směru na nic... A mám za to, že hráče to prostě mnohdy neláká jít zabírat, ale jak kdy... někdy je dobrý mančaft, jindy horší s tím zabíráním

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tož jsem si vyexpil Stuga a fláknul tam" taveninové střely " :laugh: Pene 81 na všechny vzdálenosti....paráda. Už jsem sfouknul svou prní T34.... mrchy jedny.

Stug vydrží dost....kolikrat jsem sám bránil vlajku a dal 2-3 enemáky než mě dali.

Ovšem kucíí chce to četu. Na zelenáče se mi daří a své si odmakám, ale ti hovádka jen kolikrát čumí jak nám berou vlajky.....pak jsou killy o ničem. Jezdím teď arcádu, páč to čekání není pro mě a je to znát. Potravy je dost :laugh: , ale parťáci moc neuvažují.

Napiště nicky ať si můžeme zablbnout.....v četě to musí být pecka. Sám to zábava je, ale win moc neovliním...obsadím jeden bod a tým ztrátí ostaní ....to je někdy na palici.

 

Omylem jsem jednu hru nasadil HE ammo....a zrovna mi dali pásy a já pořád opravoval, ale naštěstí kanon byl směrem k enemákům....no zmasakroval jsem to tam dobře, ale pořád jsem dával nějak málo...nejvíc jsem dával nějakému velkému tanku.....kouknu a ono to KV1 :laugh: . Pěkně do bočku i do věže..dostával pěkně. A pořád mě dingal.....no pak přijede blbá Pz38, já jí HEčkem polechtám a ona mě sfoukne :wallbash::laugh: . To je tak když se umáčknu.... :thumbsup:

 

Jo a jednu hru jsem měl rekord v době oprav....12:50! Jsem se modlil, aby mě enemák sfouknul a já mohl jet znovu....ne, nechal mě tam dokonce hry....

Ahoj čtu tady že pořád sháníš někoho do čety nebude lepší jít do nějakého klanu ? PS : Nejsi náhodou bejvalá opice ?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj čtu tady že pořád sháníš někoho do čety nebude lepší jít do nějakého klanu ? PS : Nejsi náhodou bejvalá opice ?

Jo jsem, ale teď už jsem v NIHIL. Klan určitě pak využiju, právě pro čety, páč někdy je to o nervy.....stejně jako ve WOT, čéék se snaží jako ted poslední hru, dám 6kousků a tým není schopný udržet jednu blbou vlajku......tohle musí být v četě super.

Ale zatím do klanu nepůjdu. Až to budu pořádně umět, tak jo. Teď jsem totální zelenáč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý je u medek ten pohled pro přivolání dělostřelecké podpory. Koukám se tím skoro furt a mám lepší přehled po mapě. Zvláště se dá vidět enemák za překážkou a nebo za horizontem.

 

 

Jo, to je dobrá prasečina, doufám, že s tím něco udělají, možnost "čumět za roh" mi v módu hry, který si hraje na "simulátorovost" a snaží se blížit realitě, moc nesedí :-) Možná kdyby se to zaměřovalo na nějaký zvětšený variantě minimapy nebo na něčem takovým... Tenhle "podvůdek" by měli nějak ošetřit ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Jo, to je dobrá prasečina, doufám, že s tím něco udělají, možnost "čumět za roh" mi v módu hry, který si hraje na "simulátorovost" a snaží se blížit realitě, moc nesedí  :-) Možná kdyby se to zaměřovalo na nějaký zvětšený variantě minimapy nebo na něčem takovým... Tenhle "podvůdek" by měli nějak ošetřit  ;-)

To je fakt, ten "dělostřelecký balon" nená se simulací co do činění. S tou minimapou se mi to jeví jako dobrý nápad, zkus to navrhnout na ofic. foru.

 

Dneska se obzvlášť těším, v autě mám upgrade PC (http://www.worldofwars.cz/index.php/user/264-lynx-cz/):

 

http://www.alza.cz/gigabyte-r927xoc-2gd-d486284.htm

http://www.alza.cz/24-benq-rl2455hm-d414291.htm

 

za čásek přijde ještě:

http://www.alza.cz/amd-fx-6300-d360498.htm

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Raďas neváhej, mě Kanár přemlouval taky dlouho.....ze začátku budeš  v čudu, vyndá si tě i babička, ale po pár bitvách tomu příjdeš na chuť. S WOTem se to nedá srovnat, ty jsi starej pardál tebe ta atmosféra odzbrojí jako mě.

 

Ikdyž taky tu najdeš své "nerv okamžiky" zvláště, když s 1 rankem potkáš face to face T34 :wallbash: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no právě u tanků je momentálně k ničemu vlastnit bod. Ano, jsou potřeba k dosáhnutí vítězství, ale oproti letadlům, kde si člověk nechal opravit letadlo (a přebít) jsou v tomto směru na nic... A mám za to, že hráče to prostě mnohdy neláká jít zabírat, ale jak kdy... někdy je dobrý mančaft, jindy horší s tím zabíráním

No ono na při bránění nebo naopak dobívání těchto bodů, si člověk zastřílí nejvíc. A kdo by takyn nechtěl vyhrát....ikdyž ano, není to tak podstatné jako u WOTu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...