Přejít na obsah

WT - tanky


Whiskey_CZ

Recommended Posts

spise od nekoho kdo je hraje :) zatim pry divny dojmy, a zvlastni fyzika. Neni pocit ze sedis v tanku a pri jizde si vesele poskakujes po terenu :)

tak vyladit fyziku to není hned, ve wot také byla ažžžžžž za hodně dlouho... pro mě to není určující faktor, je to closed beta... chyby se budou odstraňovat a jak známe Gaijin tak každý den update není vyjímkou ;-) takže to chce chladnou hlavu a nohy v teple :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevidím, že by měl horkou hlavu a nohy v chladu :-D Jen prostě píše, že zatím nic moc, to je všechno. To je jak když řekneš, že "naši ten hokej zatím nehrajou nic moc", taky to nutně neznamená, že automaticky čekáš, že dostanou bůra a půjdou z ledu jak spráskaní pis :-)

 

Každopádně jsem na ně docela zvědavej - zatím dělali ve WT to, co umějí. Protože na leteckou část mohli použít haldu zkušeností z ILka... Teď to teprv bude čelenž... Grafiku to má moc pěknou, tak aby se to taky pěkně hrálo... Uvidíme ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, vypadá to celkom hrateľne. Čo sa mi však páči je to, že tank je tankom, tým myslím, že i taká KV-1 je tvrdý oriešok pre Nemcov... to sa mi páči, predsa, Nemci mali tiež problémy zo Sovietskymi KV-1 v prvých rokoch vojny. Som však zvedavý na taký Tiger alebo ešte lepšie Tiger II, či IS-3 a atď. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tjn, když vidím to procento dementů co je v letadlech tak nemám strach, že by jich v tankách bylo míň, tohle bude všude stejný. 

Jenže letadla WT byli hratelný dřív než ty od WG a tady je to naopak. A pokud to bude těžší, spousta se jich radši vrátí k Wotu, aspoň budeš mít pořád do koho střílet, všichni totiž nemají tvůj skill, s chytřejšími hráči by si byl možná ještě rád zelenej :smile:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Celkem brzo ho to odradí, to je jisté. Kolik dětí hraje například tahové strategie?

Kanar, ale ťahová stratégia pre fajnšmejkrov alebo HardCore hráčov je veľký rozdiel ako omnoho krajšia napodobenina WoT!

 

A btw, je kopa detí, čo bavia aj náročnejšie hry... stačí si pozrieť youtube a uvidíš koľko detí tam streamuje takých hier.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kanar, ale ťahová stratégia pre fajnšmejkrov alebo HardCore hráčov je veľký rozdiel ako omnoho krajšia napodobenina WoT!

 

A btw, je kopa detí, čo bavia aj náročnejšie hry... stačí si pozrieť youtube a uvidíš koľko detí tam streamuje takých hier.

Pořád to nebude tolik, jako jich hraje WoT a vůbec hry, kde stačí mačkat WASD. Proč myslíš, že WG nechce dělat žádný harcore mód?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Protože mají už teď na letadlech 3 módy a na tancích mají být 2. Takže WASD ať si hraje potěr. Já budu asi hrát ten historický mód. Škoda, že není FRB, jako u letadel.

Zajímalo by mě jak by jsi si tedy představoval ovládání v HB ale hlavně ve FRB kdyby nějaká byla. Předesílám že to není jízlivost, opravdu by mě zajímalo jak by se to podle tebe dalo řešit,třeba dva joysticky místo rajčáků ?

 

Tanky mě až zas tak neberou ,snad jen éra IDF kde pak poslední dvě Merkavy jsou naprostej mazec ,ale jsem zvědavý na Stugy ,ty bych si i vyzkoušel.

 

No a k těm strategiím ,nevím kolik se jich ještě dělá tahových to nějak nesleduju ,ale náš mladej celkem hodně mastí RTS ,ale to může být ovlivněn mnou a jeho kamarádi zase jím :biggrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Panebože!!! To, že nějaký kluk někde mastí tahovky ještě neznamená, že jich to mastí tolik, kolik jich je na WoTku. Jak se to bude ovládat je snad jasné, že WASD + myš ale jde o to, zda tam nebude ještě něco navíc. Například může při střelbě hrát roli vzdálenost. Ale klidně tam nemusí být nic, stačí, když se to bude chovat poněkud hardcorově. Když létám FRB, tak také neozobávám nepřítele jak vrabec zmrzlý bobek ale ho jednou škrábnu a jde k zemi. Nic nevíme, tak se můžeme pouze dohadovat ale víme, že tam budou dva módy, to už bylo zveřejněno. Počkáme si a uvidíme.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

me by docela zajimalo kdy pridaji i ten druhy mod, zatim je v ty bete jen arkada. coz je taky duvod proc mi nevadi ze mi jeste neposlali pozvanku, protoze na co hrat WoT2, ja chci hrat historicky bitky, narod proti narodu, to je to co bude z myho pohledu delat rozdil mezi WoT a WT, vetsi mapy a libovou grafiku vem cert. tak doufam ze jim ty tankovy HB nebude trvat dalsi pul rok nez je pridaji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Panebože!!! To, že nějaký kluk někde mastí tahovky ještě neznamená, že jich to mastí tolik, kolik jich je na WoTku. Jak se to bude ovládat je snad jasné, že WASD + myš ale jde o to, zda tam nebude ještě něco navíc. Například může při střelbě hrát roli vzdálenost. Ale klidně tam nemusí být nic, stačí, když se to bude chovat poněkud hardcorově. Když létám FRB, tak také neozobávám nepřítele jak vrabec zmrzlý bobek ale ho jednou škrábnu a jde k zemi. Nic nevíme, tak se můžeme pouze dohadovat ale víme, že tam budou dva módy, to už bylo zveřejněno. Počkáme si a uvidíme.

Proč oslovuješ pána Boha  ? :biggrin:  RTTW je sice mezinárodní zkratka ale určitě ne pro Boha :biggrin:  (to tě jen tak škádlím ).

RTS není tahovka ale real time strategie a asi by jsi se divil kolik dětí to hraje.Já jen že jsi svojí první otázku položil tak jako že by to bylo nějak extra vzácné. Tu , . . . , no WoT jich určtě mastí mnohem víc (včetně mladýho ), o tom se nepřu ale strategie jim taky nejsou zcela cizí.A k tomu byla moje reakce na tebe.

Takže jsme si to vysvětlili a dál se může rozjíždět spekulace k tankům.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Panebože!!! To, že nějaký kluk někde mastí tahovky ještě neznamená, že jich to mastí tolik, kolik jich je na WoTku. Jak se to bude ovládat je snad jasné, že WASD + myš ale jde o to, zda tam nebude ještě něco navíc. Například může při střelbě hrát roli vzdálenost. Ale klidně tam nemusí být nic, stačí, když se to bude chovat poněkud hardcorově. Když létám FRB, tak také neozobávám nepřítele jak vrabec zmrzlý bobek ale ho jednou škrábnu a jde k zemi. Nic nevíme, tak se můžeme pouze dohadovat ale víme, že tam budou dva módy, to už bylo zveřejněno. Počkáme si a uvidíme.

V to, co jsem vytučnil tak nějak doufám nebo něco podobného. Vůbec nemusí být složitější ovládání, stačí např. realističtější střelba a důsledky zásahu. Taky mě jako začátečníkovi nemusí nikdo nadržovat a chránit mě. Ono bude i stačit, pokud nebudou kontury a cíle se budou zjištovat vizuálně a hned to bude těžší. O tom, že spousta dětí může být lepší než takovej starej blbec jako já vůbec nepochybuju :yes: Mě bude k spokojenosti stačit i to, že mapy budou vypadat víc válečně a ne jako ve Wotu, kde v Posvátným údolí vyhlížím draka, zatímco se vztekle probourávám vesnicí z rákosu a zaseknu se o rozkvetlý bavlník nebo čekám, kdy z chaloupky na Murovance vyběhne babička a začne sovětským tankistům prodávat bylinkový čaj, samozřejmě se slevou. Pohádkové omalovánky mít nemusím, to si můžu pustit Skyrim!

Navíc, stejně jako ve Wotu mohou hrát dementi, tak tam asi budou i mistři světa, co nakonec napíšou greenhornovi, aby se laskavě přesunul do Wotka :Smile_blinky:  :Smile_trollface-3:   

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...