Přejít na obsah

WT - tanky


Whiskey_CZ

Recommended Posts

no pokud interiéry někdy budou, tak to bude hoooooooooodně dlouho trvat. Prozatim bude jen dojčland vs ussssr a celkově nějakých 30 vozidel. A WT má oproti WoT jednu vyhodu v tom, že to šlape snad i na kalkulačkách

no sám sem zvědav na HW,wot mi běží na notebooku kolem 22-27 fps,letadla bezela lepe ale ke konci uz mi uplne padaly fps a sekalo,nechapal jsem..jinak fyzika,zvuky a graika vypadaji bombove..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A konečně GamePlay ze hry War Thunder v rámci boje pozemních jednotek-tanků, který jasně ukazuje vysoko nasazenou laťku kvality už v Alpha testě. Všichni hráči World of Tanks dívejte se a těšte se na closed betu nebo na open betu a pánové z WarGamingu, Vy plačte a spitujte svědomí, tady je jasně vidět, že už v alpha testu to může vypadat úplně jinak oproti tomu co jste Vy nebyli schopni udělat za celou dobu WoT! A všem pochybovačům, co nevěřili jen toliko, já Vám to říkal!

 

 

 

 

no sám sem zvědav na HW,wot mi běží na notebooku kolem 22-27 fps,letadla bezela lepe ale ke konci uz mi uplne padaly fps a sekalo,nechapal jsem..jinak fyzika,zvuky a graika vypadaji bombove..

Tak já hraju War Thunder celkem dost dlouhou dobu, cca od closed beta testu a můžu jenom potvrdit, že celá hra a její HW optimalizace je světelný roky před nějakým WoT a o World of Warplanes vůbec nemůže být řeč o nějaké konkurenci ( opravdu paskvil ). Hrají to lidé i se starými počitači, NTB, ale i ti, kteří mají sestavy za 30tisíc a všichni si to užívají v rámci optimálního nastavení grafiky v dosti velké kvalitě a vysoké úrovně hratelnosti.

 

Můžu tady letadlovou část WT popisovat ve všech směrech a vždy bude min. o krok napřed před WoWp a teď je z GamePlay videa vidět i kvalita v rámci alpha testu. Může snad někdo z původních hráčů jen z closed beta testu WoT říci, že byla hra takhle kvalitní? Já to vím a nebyla!!! Proto mohu s jistotou uklidnit, že fps budou přes 30snímků. Jinak otřesná HW optimalizace WoT je všem dosti dobře známa a dělá se s tím něco? Ne WG se pořád zarytě drží nevyhovujícího engine, který má tak omezené možnosti, že už teď je na pokraji svých sil, místo toho aby vyvynuli nový nebo koupili licenci na jiný, mnohem vhodnější. Co dodat, pánové z WG tak dlouho ignorovali hráčskou komunitu, že zanedlouho spláčou nad výdělkem a já Vám teď a tady říkám, že prostě a jednoduše zavřou krám, protože takovou migraci hráčů ještě svět nezažil a snad se to dá přirovnat jen ke stěhování národů. 

 

no pokud interiéry někdy budou, tak to bude hoooooooooodně dlouho trvat. Prozatim bude jen dojčland vs ussssr a celkově nějakých 30 vozidel. A WT má oproti WoT jednu vyhodu v tom, že to šlape snad i na kalkulačkách

 

Je zajímavě co tu píšeš, každopádně pokud sám nejsi v testu, tak bych byl dost opatrnej na takovýhle tvrzení nebo doměnky. Interiéry budou a né jako u WoT od WG, kde se na sliby a např. fyziku, čekalo cca přes 2 roky a nenaplněné sliby jako historické bitvy ani nevzpomínaje! Co se týká dostupné techniky, tak možná to bude v alpha testu jen o několika vozidlech a dvou stranách, ale do closed a open bety to bude stejně jako u letadel, kde na rozdíl opět od WG budou všechny nejvýznamější národy a to včetně třeba takových Italů a né nesmysly jako Čína anebo nehorázně dlouho trvající Britové a jejich spojenci v rámci spojeného království. A u těch výhod bych taky trochu upřesnil, že to je jen jedna z mnoha, která je u hry WT. Schválně jestli sám hraješ a vyzkoušel jsi? Já aspoň průběžně sleduji co se děje ve WoWp a proto srovnávám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no sám sem zvědav na HW,wot mi běží na notebooku kolem 22-27 fps,letadla bezela lepe ale ke konci uz mi uplne padaly fps a sekalo,nechapal jsem..jinak fyzika,zvuky a graika vypadaji bombove..

Zkus změnu nastavení grafiky dole v lancheru z auto na tex a uvidíš, mělo by to dost pomoct.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hm. .. u tanků mě sice víc bere moderna a ještě k tomu z Izraele ale tohle fakt vypadá dobře.StuG taky nevypadá zle :smile:

A až budou i lodě tak to bude docela dilema co večer zapnout :smile:

 

No a ten maník co se tam šťourá v nose (cca 01:26 ) je taky dobrej :biggrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pochopil z toho někdo systém zaměřování a střelby?

Myslis ten, ktery tam neni?

Je tam, jsou to dva malé kroužky. Podle mne první je něco jako zachycení cíle a druhý se tam v jednom momentě dotahuje asi jak se na něj dotáčí věž s dělem. Když je malý uvnitř velkého je cíl zaměřen. Mám pocit, že tady spíš půjde o pohyb a boj na pěkných a velkých mapách a zaměřovač nebude prvořadá záležitost. Při zoomu se to moc nezvětšuje, jen vlastně zmizí část okolí. Aspoň tohle bych typnul pro arkádu a ostatní se teprve uvidí. Jednak to tady je vidět matně a pak je možné, že to ještě vylepší nebo na to někdo udělá jako obvykle něco lepšího. Každopádně jestli bude FRB, jsem zvědav jak to budou řešit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak zamierovač sa bude určite upravovat lebo ten je celkom na lejno ked to poviem slušne...(dufam že v HB budu historicke).Mapa je celkom dost mala ale je to arkada uvidime HB.Inak ma byt 60 vozidiel takže žiadne Ger vs Russia ako povedal aaron zatial žiaden FRB mod(premňa sklamanie)Taktiež nebude žiadna closed beta...Ako ste videli na videu žiaden spotting celkom velky plus,fyzika potrebuje ešte doladenie,no a poviem to tak že vela času nemaju kedže vydanie PS 4 klope na dvere takže dufam že nakoniec nebude z toho fraška.Inak zajtra budu zase streamovat gameplay z tankov takže sa tešme :smile:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proboha používej interpunkci!!! [cituji] Inak ma byt 60 vozidiel takže žiadne Ger vs Russia ako povedal aaron zatial žiaden FRB mod(premňa sklamanie) [konec citace] protože z toho není poznat, jestli jsem řekl že to bude Ger vs. Russia, nebo jestli jsem řekl, že nebude FRB.... I když je spuštění pouze dvou národů pravděpodobné a avizované... 30ks techniky na národ není zase až tolik... (letadel je v průměru něco okolo 40 na národ)... No uvidíme... :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proboha používej interpunkci!!! [cituji] Inak ma byt 60 vozidiel takže žiadne Ger vs Russia ako povedal aaron zatial žiaden FRB mod(premňa sklamanie) [konec citace] protože z toho není poznat, jestli jsem řekl že to bude Ger vs. Russia, nebo jestli jsem řekl, že nebude FRB.... I když je spuštění pouze dvou národů pravděpodobné a avizované... 30ks techniky na národ není zase až tolik... (letadel je v průměru něco okolo 40 na národ)... No uvidíme... :-)

No mal som dat čiarku prepáčte pán učitel :tongue: No ked budu spustne IBA 2 národy tak to zas komunitu nepoteší no...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty plazíš jazyk, ale čárka může rozhodnout o životě člověka.... Představ si že velitel zajateckého tábora dostane ohledně jednoho vězně rozkaz: Zabít nelze nechat na živu! Co teď??? Má to být Zabít, nelze nechat naživu! a má vězně popravit, nebo to má znamenat: Zabít nelze, nechat naživu! a má vězně ušetřit???  :tongue:

 

Nepotěší, ale je to jen začátek a start.... S letadly se také začínalo v jednom módu, na pár mapách a s pár stroji v tech tree.... :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

musim rict ze jsem opravdu neveril ze ten war thunder muze bejt az tak dobrej.. uvidime jak to poroste dal.. ale jedno vim ze nebude to pro kazdyho ..zase tady budou nekonecny vlakna o tom jak je neco naprd.. treba uz to ze tam nejsou zadny hitpointy.. takze hodne lidi bude nadavat proc vzdycky umrou na jednu ranu protoze ten druhej to bude uvladat a bude vsem davat oneshot.. a ze oni do neho naperou 10 ran a nic se mu nestane  :Smile_teethhappy:  :Smile_teethhappy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak zatím to co nám hodili asi nebude beta, možná jen AB, ale jestli tam nebude zaměřovač, tak ta AB bude ve finále horší než WoT. Jak chcete někoho prostřelit, když tam nemůžete zaměřit. A nebo se tam nepočítá s penetrací a pancířem.

Prostě budeme jen klikat a jezdit :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tiež mi to prišlo, len ako klikačka. Pri AB je to ale ok.

Som zvedavý skôr na HB.

 

Inak problematika zameriavača v plnej nahote ukazuje ako sú už ludia z WoT zblbí. 

Neviem, nechceli by ste vlastne len WoT s novou grafikou?  :D

V podstatě máš pravdu. Jen by tam nemělo být losování každého tvého počinu a také by tam neměl být ten přiblblý spoting.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tiež mi to prišlo, len ako klikačka. Pri AB je to ale ok.

Som zvedavý skôr na HB.

 

Inak problematika zameriavača v plnej nahote ukazuje ako sú už ludia z WoT zblbí. 

Neviem, nechceli by ste vlastne len WoT s novou grafikou?  :D

 

Jenže ten tank má zaměřovač a to se prostě nedá smazat a jestli jo, tak to prostě nebude pro Wot až taková konkurence a je řeč o AB ne o HB.

 

A jestli jsi hrál někdy hru, kde byl tank, tak asi uznáš, že kromě pohledu z třetí osoby a přes zaměřovač to jinak neuděláš. Já spíš doufám, že v HB bude fungovat balistika a ne že na něco zaměřím a pokud nepadne bulhar, tak to trefím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

At start there will be light, medium and heavy tanks. Flak's will be released later (but possibly at release).
First they planned matches with 32 players on planes and 32 on tanks, but probably they will limit this to total 40 players (with possible later increase to 60 players).
There will be pure "planes vs planes", "tanks vs tanks" battles, but devs still undecided how to roll this out. Maybe pure battles will be available in "Events".
They plan to implement advanced (manual transmission etc) and simplified tank controls.

Tracks can be repaired during battle, but chances are that you wont survive until repair will be completed. Maybe they even won't limit available repair attempts because survival rate statistically very low.
Tanks will spawn closer to the objective points than planes.
In the next week after Igromir they will release preliminary tech trees.
CBT will be very Soon™. OBT and release in this year.
Fleet will be in 2014. They already implemented some prototypes but decided that resulting gameplay is too hardcore and can wait until air/ground forces get some more development

 

Na začiatok budú iba ľahké stredné a ťažké tanky, a AA budu vydané neskôr (je možnosť že ale budú pri vydaní..)

Na začiatok sú plánované bitky s 32 hráčmi v lietadlách a 32 hráčmi v tankoch, ale je možné že pre začiatok to obmedzia iba na 40 hráčo ( s tým že to neskôr zdvihnú na 60)

Budú čisto lietadlá vs lietadlá a tanky vs tanky, ale vývojari sa ešte nerozhodli jak to vyjde ( asi kominované bitky). Je možné že čisté (asi kombinované) budú iba v Events módoch

Bude pokročilé( ovládanie prevodovky atď..) a zjednodušené ovládanie tankov

Tanky bude možné opraviť počas bitky, ale nie je zaručené že to prežijete dokým sa skončí oprava. Možno nebudú ani limitova´t opravárneské pokusy keďže životnosť bola veľmi nízka.

Tanky sa budú spawnovať bližšie k zóne na obsadenie ako lietadlá.

Na ďalší týždeň vyjdu predbežné Tech trees

Uzavretá beta bude veľmi skor a otvorená tento rok

Loďstvo bude v 2014. Vývojári implementovali nejaké prototypy (funkcie? Typy?) ale zatiaľ to je príliš hardcore takže čakajú kým sa Vzdušne/pozemné  jednotky  lepšie vypracujú

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...