Přejít na obsah

WT - tanky


Whiskey_CZ

Recommended Posts

Přesně , wot mně po skoro 10tisících hrách přetalo bavit , tak už jsem na tanky měsíc nešáhnul , ale skusmo jsem asi před týdnem nainstaloval WT a chytlo mně to teda pěkně , pokud budou časem tady i tanky , tak WG má velkej problém , s těma jejich zalagovanejma , přetíženejma serverama a to nemluvím o tý k......ě s podporou jenom 1 jádrovejch procesorů , WT my běží ůplně v pohodě na detaily , při kterejch bych ten Běloruskej zázrak snad ani nepustil . Bravo , mněl jsem s wot skončit dřív :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

spis me zajma jak ty mapy budou rozlehly.. pokud to bude treba 5x5km tak to bude masakr ale to asi tezko to by trvalo strasne dlouho nez by udelali jednu mapu.. a nebo budou mit nejakej sikovnej software kterej jim castecne vymodeluje teren 

 

ale zacina to vypadat dobre.. tedka zalezi jestli splni to co od nich vsichni ocekavaji 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no po shlédnutí těch dvou videí, hádám že se půjde wot klouzat. graficky i zvukově je úplně někde jinde, nic proti ale přeci jen je wot už nějaký ten pátek starý a zub času se na něm podepsal. hratelně posoudím až si k tomu skutečně sednu ale i tak mi příde o něco lepší, jestli udělaj nějak vnitřek tanku podobně jako kokpit u letadel tak se k wotku asi nevrátím ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...