Přejít na obsah

WT - tanky


Whiskey_CZ

Recommended Posts

obrázky jsou fakt super... ale já myslím že WG moc dobře ví že je v grafice tlačí bota a prostředků na to maj určitě dost. Nové textury jsou ohlášeny, daší úpravy FXAA maj bejt už v dalším patchi ..  než se Gaijin rozhoupe bude wot vypadat skoro stejně...doufám :)

 

Jenže WoT nenabídne nic jiného než bezmozkovou arkádu.

 

Sváry, světla, snad NORMALNI mapy.... já to prostě žeru :Smile-playing:

 

To jo. Vypadá to hodně dobře a detaily našich letadel v porovnání se s těmito screeny vypadají hodně zastarale . Spousta modelů je odfláklých a někdy si říkám zda na tom urputně pracují tak jak o tom veřejně mluví. Je vidět, že hranice propracovanosti je mnohem dál a to je moc dobře.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No každopádně při pročitani offiko fora jsem se dočet, že prej ukazovali i gameplay pro press...docela by mě zajimalo co je na tom pravdy :)

Yop, a taky jsem dnes po dloooouuuhé době zase letěl v noci...a tak jsem si vzpomněl na ferdu a jeho světla...by mohla byt hardcore tanková bitva za tmy :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Bonebreakers

No nemohu si pomoci ale ty vlevo vypadaji jako tanky a to v pravo jako kdyby to bylo z nejakeho telefonu, proste je videt ze WG ****** v zacatku engine a ted uz se s tim neda nic delat :tongue:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No každopádně při pročitani offiko fora jsem se dočet, že prej ukazovali i gameplay pro press...docela by mě zajimalo co je na tom pravdy :)

 

Yop, a taky jsem dnes po dloooouuuhé době zase letěl v noci...a tak jsem si vzpomněl na ferdu a jeho světla...by mohla byt hardcore tanková bitva za tmy :)

JJ bitvy za tmy, ale co teprve brzo ráno za husté mlhy . :biggrin:  Myslím si, že si budeme užívat různé počasí a stejná mapa bude kvůli tomu pokaždé jinak hratelná.

 

No nemohu si pomoci ale ty vlevo vypadaji jako tanky a to v pravo jako kdyby to bylo z nejakeho telefonu, proste je videt ze WG ****** v zacatku engine a ted uz se s tim neda nic delat :tongue:

No ono to až tak tragické není a dalo by se říct, že to i nyní stačí, ale problém WoT je jinde a to víme asi všichni co očekáváme s čím přijde Gaijjin ve WT. Takže by jsem se až tak neposmíval vzhledu, protože někomu se bude líbit vzhledově WoT a někomu WT(to samé je nyní ve WoWP a někomu se tahle grafika líbí), ale důležitější bude jak rozdílně se budou hrát jaké módy budem mít k dispozici a na závěr až to vše půjde, tak jak půjdou hrát CW. :smile:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Grafika mi až tak podstatná nepříjde. Teda pokud není uplně pravěká. Jde ale o FPS a pak o hratelnost. U WoTka mám beztak všechny efekty vypnuté abych nebyl rušený a dělá to tak plno hráčů i u jiných her. COD si zahraju na plné detaily jako singl ale jak jde o online, tak musí veškerý balast pryč. Takový WoT by byl naprosto fantastická hra, když by nebyl furt ovlivňovaný od WG a hlavně, nebylo tam tolik náhod. Od Gajinu si právě slibuju, že to bude bez těchto "vylepšení".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud udělají herní systém např. rozumně splnitelné mise pro tanky odpovídající úrovně, tak jsem ochoten i přes svůj fin. srab platit. Toho, že by tajně měnili vlastnosti objektů se neobávám, ptz pokud sledují konkureční fóra, tak dobře vědí, že WG v tomhle nemůžou porazit :biggrin: a navíc by tím moc lidí nepřetáhli :cool: . Netěším se, radši, ale doufám :yes: Každopádně, chytat mouchy tomu taky budou a čím dýl jim to bude trvat, asi tím líp pro nás, tedy v rozumných mezích, že? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Jak (krásně, to uznávám) vypadá tank v garáži, to mi opravdu nepřijde nejpodstatnější... Grafický fičurky jsou sice mooc fajn, ale jak správně napsal Kanar, stejně je člověk buď ignoruje, nebo vypne, aby co nejlíp viděl nepřítele... Pamatuju si, že třeba když jsem hrál chvíli ESL ve Wolfenstein: Enemy Territory, tak tam se "prznila" grafika takovým způsobem, aby člověk co nejlíp viděl to, co potřebuje, že když k tomu někdo přišel, kdo to nomrálně nehrál, tak zkonstatoval, že ta hra je strašně hnusná :-D

 

Pokud já osobně v něco doufám, tak že budou Gejdžini mít trochu líp koncipovaný rozvoj a přidávání nové techniky... je mi jasné, že nějaký občasný buffik nebo nerfík v podobných hrách prostě je nevyhnutelný, ale doufám, že se budou tak trochu držet zásady "méně je více" a nebudou z toho dělat takovej guláš, jak WG udělalo z tanků... Plus další věci typu "bulhara" atd...

 

No, nechme se překvapit, vypadá to hezky, ale já už viděl takových "obrázkově hezkých" her, co zklamaly, že jsem už trochu skeptický, dokud si to nebudu mít možnost zahrát...

 

BTW netuší někdo, kdy by to mohlo být "venku"? :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...