Přejít na obsah

WT - tanky


Whiskey_CZ

Recommended Posts

Treba sa pripraviť na :

 

a.) milion bugov a na kopec UFO "FM"

b.) jeden fix za tri mesiace

c.) nadhodnotene ruske stroje

d:) milion bugov ešte raz a dalšie k tomu

d.) plný tech strom ruských strojov a na chudobné tech stromy ostatných národov

e.) "super" ceny pre iné ako ruské stroje, opravy detto

f.) ideálne parametre ruských kanonov

g.) premiové tigre v ruskom strome, T-34 v nemeckom a podobne

 

Gaijin je čo sa týka ruského biasu  podstatne väčší amatér ako WG, ktoré to dnes zvláda v pohode

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Treba sa pripraviť na :

 

a.) milion bugov a na kopec UFO "FM"

b.) jeden fix za tri mesiace

c.) nadhodnotene ruske stroje

d:) milion bugov ešte raz a dalšie k tomu

d.) plný tech strom ruských strojov a na chudobné tech stromy ostatných národov

e.) "super" ceny pre iné ako ruské stroje, opravy detto

f.) ideálne parametre ruských kanonov

g.) premiové tigre v ruskom strome, T-34 v nemeckom a podobne

 

Gaijin je čo sa týka ruského biasu  podstatne väčší amatér ako WG, ktoré to dnes zvláda v pohode

to co pises je mozny, ja tohle nedokazu odhadnout jen na zaklade toho co je v letecky sekci, ale kazdopadne i pres tisic bugu se furt tesim na to, ze se budou bitvy odehravat na mapach realistickych rozmeru, protoze tohle jejich engine dava v pohode, narozdil od bigworldu kterej neda vetsi mapy nez 1 x 1 km

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Každopádne si musíme najprv počkať na alphu alebo betu, až potom môžeme ako tak hodnotiť. Stále to môže byť prepadák, ale aj úspešná hra, avšak teším sa, a ak to bude lepšie ako prihriaté WoT, tak s WoT končím.

 

Žádná alpha ani beta nebude, pozemní technika bude impletmentováná postupně do WT. No horší než pseudo tančíky od WG to být nemůže, tím jsem si naprosto jist.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady se řeší furt nějaké UFO tanky, a nakonec z nich vyplývají tanky s oscilující věží :D ty tanky jsou historické a Fratíci je používali nejdéle (i přes výhody se dnes nepoužívá, hlavně kvůli těsnění, stále tam zatejkalo). Tyto tanky bych UFO nenazýval, UFO tanky bych nazýval ty Atomové/Nukleární (Object 279, TV-8,...), ale tyto tanky jak ve WoT tak ve WT určitě nebudou, naštěstí :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Podľa toho čo som čítal na ofik fóre, od toho chlapíka čo tam bol, tak tie tanky tam boli iba ako teaser.. tzn mohol si na ne čumeť ale ne hrať... A v tom istom vlákne som našiel že early autumn.. tzn skorá jeseň ale hneď ďalší písal že až v novembri.. takže s dátumom to bude trocha ošemetné...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

img_213289338252162b01284fb.png

 

Edit: je šanca že je to iba fake... prizory radistu a vodiča sú myslím prehodené...

+ ešte šanca že to je iba zrkadlovo odfotené...

++n a ofiku sa ozývajú skôr hlasy že to je celé photoshop... ale aj keď je, tak si na tom dal niekto až príliš záležať...

+++ asi fakt fake.. ale aj tak.. na chvíľu to bolo uveriteľné.... :(

Upraveno uživatelem Gothic
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

img_213289338252162b01284fb.png

 

Edit: je šanca že je to iba fake... prizory radistu a vodiča sú myslím prehodené...

+ ešte šanca že to je iba zrkadlovo odfotené...

++n a ofiku sa ozývajú skôr hlasy že to je celé photoshop... ale aj keď je, tak si na tom dal niekto až príliš záležať...

+++ asi fakt fake.. ale aj tak.. na chvíľu to bolo uveriteľné.... :(

 

 

Já jsem si furt říkal, že takového Tigera jsem už někde viděl, nejdříve jsem pátral po screenech z War Thundera a potom jsem googloval. Skončil jsem úspěšně :)

 

t1.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo už aj na ofiku to našli... na to že to je fejk si dal fakt niekto záležať.... :down:

Kdyby ten chytrolín trošku použil mozek, tak by otočil horizontálně pozadí a ne tank... protože to je ta největší pikačovina, co může udělat

Jinak j, na ofiko forko jsem to už taky dával :) http://forum.warthunder.com/index.php?/topic/57412-war-thunder-at-gamescom-2013/?p=873433

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no, taky nevypadá špatně, ale stejně, ta Pz IV a ten Tiger se jim fakt povedl nejvíc :) to těchto dvou tanků jsem se zamiloval nejvíce a těším se na ně :D taky příští týden (nebo v nějakém z dalších dílů), tak se dočkáme rozhovoru s vývojáři WT a WoWp http://www.re-play.cz/novinky/2013/08/re-play-gamescom-2013-vlog-3/

jsem zvědav, co se dozvíme (doufám, že nového)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...