Přejít na obsah

Corsair II


Moorwind

Recommended Posts

Ono vůbec udělat proudové éro v barvách aby odpovídalo kamufláži vlastně ani nejde tohle je foto z letošních NATO DAYS v ostravě stříkat tohle tak mi asi urve.

http://imageshack.us/photo/my-images/52/image031wy.jpg/

oni to opravujou snad sprejem v plechovce co kus kamo to originál, btw ale ty sestřely tam má pěkné klučina ještě někde splašit půl araba a je z něj eso :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj před lety nevím proč jsem se rozhod že aspoň jednoho námořníka dám do skříně, ale už nikdy víc US NAVY kamo je na palicu jen ta hlupá bílá má snad 4 vrstvy Gunze na sobě aby to alespoň nějak vypadalo.

Pěkný Corsair!

Bílou chce stříkat na černou. Zní to sice šíleně, ale zkus a uvidíš. Nebo použít šedý Mr. Surfacer smíchaný s Mr. Base White. Nebo použít Super White. Vše Gunze/GSI. Ale ta černá je osvědčený postup.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono je to přes černou tu mám vždy jako základ pěkně to pak vytáhne rytí, u téhle bílé je největší problém v tom že ona to vlastně není bílá ale zeleno bíla a samo komplet éro v lesku. Nic proudového už nestavím když jsem u téhle 1:48 objevil A5 arch popisků které na to přijdou malém mně vezli do bohnic. Mno nakonec tam sou všechny, ale rozum mi nebere lidi co tyhle éra stavěj v ještě vetším měřítku takovej Phantom F4 1:32 má přes 2000 popisků to bych si musel vzít tak pulroční dovolenou abych to tam všecho napral.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...