Přejít na obsah

Mohu získat zpět omylem prodaný prémiový tank? ANO, teď máte možnost ...


kvetule

Recommended Posts

Mrkni na můj post na listu č.9. Peripetie pokračují... :Smile-izmena:

vpravo je takový malý buttonek, na něj klikni, tím svůj incident stornuješ, klikni na něj podruhé a zařadíš se do fronty, samozřejmě toto udělej až s Tvojí odpovědí...za 2 hodiny máš tank v garáži

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to jsem dal. Pro jistotu, jsem vytvořil ještě dca další ibcidenty s totožnou věcí a poslal to do různých skupin zařazení podpory.... :Smile_teethhappy: .

 

Píšou, že obratem,,,ale už tu sedím 4 hodiny a inic....

Co jsem tak komunikoval se supportem, tak jsem usoudil, že pracujou pouze o pracovní týden + sobota dopoledne. V sobotu odpoledne už neodpovídali, až zas v pondělí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mrkni na můj post na listu č.9. Peripetie pokračují... :Smile-izmena:

ja dostal jinou odpoved, automaticky generovanou, incident je zarazen ve fronte, tak si pockam par dni kdyz jsem ve fronte a uvidim jestli nedojdou...

 

edit: ted me napadlo ze vlastne cekame frontu na tank, to nebylo ani za totace!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vpravo je takový malý buttonek, na něj klikni, tím svůj incident stornuješ, klikni na něj podruhé a zařadíš se do fronty, samozřejmě toto udělej až s Tvojí odpovědí...za 2 hodiny máš tank v garáži

to asi nebude spravne - stornovat svuj incident (kde je logika veci?) prece nebudu stornovat sve hlaseni...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...