Přejít na obsah

Mohu získat zpět omylem prodaný prémiový tank? ANO, teď máte možnost ...


kvetule

Recommended Posts

delo stejny jak na T14 ale kdyz to proti lip pancerovanym narves goldama tak to bude dobre hratelny  :Smile_blinky:

no a armor tam je myslim 60mm pod dost dobrym uhlem...pamatuju si ze kdyz jsem ho mel tak to celkem dingalo ale to byl kveten 2011  :Smile_teethhappy:

navic ty petky sly dost dolu oproti zacatku hry kdy tam jezdilo kvcko pz4 s dlouhou 75 a su85 se 107 takze tedka bude myslim dobrej  :Smile_honoring:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si to procházel (ale nemám to nikde k poskytnutí) a vychází mi Tetrarch. Ještě zvažuju Minimause, kterého jsem v nasr... prodal, ale jeho využitelnost mi přijde pořád nulová. Traktorem ho golduju v pohodě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si to procházel (ale nemám to nikde k poskytnutí) a vychází mi Tetrarch. Ještě zvažuju Minimause, kterého jsem v nasr... prodal, ale jeho využitelnost mi přijde pořád nulová. Traktorem ho golduju v pohodě.

Já o něm taky přemýšlel, ale minimaus má aktuálně jen dvě super pozitiva...boží dohled a kadenci se zaměřením....ale ta lenost mě drtila....už ho nechci..navíc pancíř už mu je k ničemu, jen ho zpomaluje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můžete tu někdo prosím udělat seznam prémiáků, které byly zadarmo v nějaké akci a označit ty, které za něco stojí? Dík.

 

Já si vzpomínám na T-127, M3 Light (oba akce s kódama) a pak Tetrarch a T1E6 (jako novoroční dárky). S každým mám ale zhruba tak 1 bitvu, takže vybrat ty, které za něco stojí, bude muset někdo jiný :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...