Přejít na obsah

Mohu získat zpět omylem prodaný prémiový tank? ANO, teď máte možnost ...


kvetule

Recommended Posts

Ale ono už je to vlastně jedno, včera jsem chtěl ještě v akci využít resety posádky, kamufláže, atd. Takže jsem se na*ral a daný tank zakoupil za 425 a je klid. Díky tomuhle se na celou neschopnou podporu můžu tak akorát z vysoka......

 

Takže i nakonec je i u mě T-127 v garáži, bohužel mi ho nevrátili z WG. :down:

ja si ho taky koupil ted za pulku, sice vraceni tanku jsem vyuzil na Ram-II, ale T-127 za tech 425 goldu vazne stoji. je to perfektni zabavny stroj, rozhdone nelituju ;).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
  • 2 months later...

Procházel jsem si takhle ofiko WoT fórum a narazil jsem na velmi užitečnou věc - obnovení prémiového tanku. Stačí poslat ticket o tom, že si chcete obnovit tank a oni vám pošlou něco ve stylu, že musíte zaplatit tolik creditů, kolik stál prodej (příklad: Před 10 minutama jsem poslal ticket, že chci zpátky svůj M4A2E4, zaplatím 300 000 creditů). POZOR! Můžete to využít jen 1x!!!

Tad je originání téma:

http://forum.worldoftanks.com/index.php?/topic/238051-premium-tank-restoration/#top

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Procházel jsem si takhle ofiko WoT fórum a narazil jsem na velmi užitečnou věc - obnovení prémiového tanku. Stačí poslat ticket o tom, že si chcete obnovit tank a oni vám pošlou něco ve stylu, že musíte zaplatit tolik creditů, kolik stál prodej (příklad: Před 10 minutama jsem poslal ticket, že chci zpátky svůj M4A2E4, zaplatím 300 000 creditů). POZOR! Můžete to využít jen 1x!!!

Tad je originání téma:

http://forum.worldoftanks.com/index.php?/topic/238051-premium-tank-restoration/#top

 

 

Vlákno tady je, proto sloučeno s původním .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...