Přejít na obsah

Mohu získat zpět omylem prodaný prémiový tank? ANO, teď máte možnost ...


kvetule

Recommended Posts

hm, tak sice mám účet od května 2011, ale tu Tetrarchu jsem nikdy nevlastnil, pouze T1E6, ta je asi na prd což ?

Na Tetrarcha se totiž musel zadávat kód, T1E6 dávali automaticky do garáže, tak možná proto :) Jinak T1E6 jen jako sběratelskej kousek, na hraní jsou lepší prémiáky (samozřejmě nejen prémiáky) ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak i dnes ráno jsem stále v pořadí....

 

Ale ono už je to vlastně jedno, včera jsem chtěl ještě v akci využít resety posádky, kamufláže, atd. Takže jsem se na*ral a daný tank zakoupil za 425 a je klid. Díky tomuhle se na celou neschopnou podporu můžu tak akorát z vysoka......

 

Takže i nakonec je i u mě T-127 v garáži, bohužel mi ho nevrátili z WG. :down:

 

EDIT: 12:40:

 

Tak další po krok, odepsali a to tak, že nakonec vypadám jako pitomec já. Kdo si četl mé příspěvky tak si na postupy WG odpoví sám....

 

Ladislav Vyskocil Dnes v 10:20

Dobrý den,

bohužel vám nemůžeme vrátit prémiový tank, který aktuálně máte ve své garáži. Tato akce zahrnuje pouze navrácení tanku do garáže a ne jakoukoliv jinou kompenzaci.

Děkuji za pochopení.

S pozdravem,


Ladislav Vyskocil
Wargaming Support Service

https://support.worldoftanks.eu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak v neděli 12.5. jsem požádal o vrácení Pz.V/IV a dneska odpoledne je v garáži Pz.V/IV Alpha. Jsou to úplně stejný tanky (co se týče vlastností), já se nezlobím, ale na WoT info jsou vedený jako dva různý prémiáky :confused: a předtím se to Alpha určitě nejmenovalo.

Můj Pz.IV, Pz.IV/V A a T-25 budou používat jednu elitní posádku, paráda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...